Opinie i propozycje zmian

Maksymalne rozmiary avatarów zostały zwiększone do 120x120 (34 kB) ;-)
Gangster napisał(a):
Ja bym mogła dodać od siebie, że 25 wiadomości na SB tuż po wejściu to troszkę za mało, przydałoby się parę więcej.

Popieram. Czasem jest jakaś ciekawa dysksuja na SB, a przez to widać tylko część wiadomości :-P
Co do shouta to może nie zwiększać liczby wiadomości, ale jakieś archiwum rozmów czy coś w tym stylu zrobić. Przydało by się przy ciekawych dyskusjach gdzie nieraz naprawdę szybko SB się zapełnia.
Gdyby zrobić archiwum shoutboxa to zapewne baza danych pękłaby po kilku tygodniach.
muore il bandito, la mafia vive
Nie mówię o trzymaniu wszystkich rozmów, tylko żeby kasowały się wypowiedzi po 24 godz od wysłania. Myślę że taki czas wystarczy aby doczytać całą dyskusje.
Świetny pomysł! Też jestem za, jednak lepsze byłoby, gdyby zwiększono liczbę wiadomości. Tak jak powiedział Mnich, baza danych rozwaliłaby się przy Archiwum. Zresztą jest ono niewygodne... Patrzysz w archiwum i zaraz tracisz wątek, co się dzieje w rozmowe. Znów wchodzisz w archiwum i tak w kółko...
Rnaki napisał(a):
Tak jak powiedział Mnich, baza danych rozwaliłaby się przy Archiwum.

No ale Dosia zapodał dobre wyjście z sytuacji. 24 godziny i kasowanie. Czasem są naprawdę ciekawe konwersacje ;-) Chociaż ja się przychylam do pomysłu Kasi, żeby limit zwiększyć do ok. 50-60 i byłoby całkiem git.
nivener napisał(a):
24 godziny i kasowanie.


A jeśli ktoś wraca po np. wczasach, a dyskusja jest ciągnięta od trzech dni? To trochę nie fair. Lepsze jest powiększenie limitu.

nivener napisał(a):
limit zwiększyć do ok. 50-60 i byłoby całkiem git.


A nie lepiej zaokrąglić - 75? ;-)
Po pierwsze nie widziałem tu jeszcze jednej rozmowy ciągniętej od trzech dni, ale spoko

Po drugie z tym zwiększeniem liczby wiadomości to chodziło raczej że jak jest dużo osób na forum i każda coś napisze na SB to on szybko się zapełnia i można równie szybko zgubić wątek, a nie o czytanie kilkudniowych maratonów dyskusyjnych więc spokojnie by te 50 wpisów wystarczyło, choć ja i tak trzymam się swojej wersji o 24h archiwum.
Popieram Dosię. 24h to świetny pomysł. Każdy może zobaczyć co się stało, a nie czytać 75 godzinowe rozmowy.
Obrazek
Sygnatury
Proszę redakcje o zastosowanie jakiegoś ograniczenia w rozmiarach sygnatur ponieważ niektórzy userzy tacy jak np. matek18x mają sygnatury 3 razy większe niż swój post . Przez to posty innych są mało czytelne przez wspomniane grafiki. Moją propozycją jest wprowadzenie punktu w regulaminie regulującego tą sprawę np. jedna sygnatura 400 x 100 lub trzy userbary 350 x 19 + ewentualny podpis tekstowy do każdej z propozycji. Myślę że reszta userów podziela moje zdanie.
Poinformowałem użytkownika o tym fakcie, jeżeli po odebraniu wiadomości, stan rzeczy nie ulegnie zmianie, zostanie ukarany wg. regulaminu.
Nie podoba mi się jedna sprawa związana z SB,nie wiem jak wam,ale moim zdaniem SB powinno być widoczne tylko i wyłącznie dla zalogowanych użytkowników,co o tym myślicie,może moja myśl przejdzie,wypowiadajcie się
Chciałbym, aby na forum widniał jakiś znak przy tematach, w których zamieściliśmy post. Jakaś strzałeczka, colt, spaghetti, cokolwiek.
A Ja chciałbym żeby forum było szersze xddd Nie no mam takie pytanie czy ono ma stałą wielkość, czy może niby się automatycznie dopasowuje? Bo u mnie forum zajmuje 1/3 monitora więc mam takie 2 szerokie paski po bokach, których miejsce można by wykorzystać ;] i nie podoba mi się to :D
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek