Opinie i propozycje zmian

napis " do premiery ......mafia 2 zostanie wydana.... - można byłoby już to zmnienic ;-)

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Krystian niedawno tłumaczył na shoutboxie, że przed nowym wyglądem nie warto nad tym pracować ;-)

No coś gadał że niedługo ma być nowy wygląd strony i że szkoda czasu na ten licznik, ale kiedy będzie nowy wygląd to nie wiem ;) //dosia92

Mam nadzieje że nie obrazisz się na mnie że wpakowałem Ci się w post ;-)
Nie no, skądże. Pakuj się kiedy chcesz ;-) - G.
Obrazek
Dzień Dobry.. Tak więc Szanowny Panie Prezesie.

Dlaczego nie ma nowych artykułów na głównej opisujących bronie w M2, samochody, solucja jakaś, postacie, Opis DLC z ubraniami.. może jakiś opis DLC o Jimmym?

Dziękuje...

P.S. To jeszcze raz ja... Łubudubu, Łubudubu, niech żyje nam Prezes naszego klubu... Nieech Żyyje Naaam.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Właśnie dzisiaj zauważyłem zmiany w budowie forum. Jest całkiem fajny, tylko bardzo nie podoba mi się to, że zmienili wygląd rang tj. nie ma już tych znaczków m.in.: kapeluszy itd., tylko jest nazwa rangi i do tego napisana małą czcionką. Takie coś mi się nie podoba, apeluję do adminów, żeby przywrócili stary wygląd rang.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Tamte obrazki mi się podobały, są bardzo ładne i się wyróżniały przy postach, a teraz są widoczne tylko na profilach. Aż szkoda trzymać je tylko tam, dlatego zgadzam się z tym co mówi JohnnyLower.

Poza tym chciałam jeszcze pochwalić pozostałe szczegóły, które się zmieniły. Teraz te całe ramki z cytatami mają zaokrąglone rogi. Ładnie to wygląda. Shoutbox jest bardziej kolorowy (jeśli piszą jacyś userzy z kolorkiem). Poza tymi obrazkami z rangami, wszystko ładnie, pięknie ;-)

Jakiś czas temu chciałam coś jeszcze napisać, ale wyleciało mi z głowy.
Obrazek
Może nie jest to wielka zmiana ale przydałoby się ustawić już czas zimowy. ;-)
Obrazek
Zgadzam się z kolegą wyżej.
Już połowa Listopada a my nadal ciągniemy na letnim ;-)
http://westside.npx.pl/news.php
Czas z letniego na zimowy ustawia się samemu w zarządzaniu profilem.
Przypomniało mi się. Edytowałabym posta, ale już by nikt nie zauważył :(

Wcześniej przy każdym poście była nazwa tematu (Re:cośtam, ale w pierwszych postach z jakiegokolwiek wątku było bez "Re:"). Można było na to kliknąć i to był link prowadzący prosto do danego posta. To było bardzo wygodne rozwiązanie, bo nie trzeba było mówić nic w stylu "yy, ten, trzeci post od dołu", tylko od razu miało się go przed oczami. Teraz nigdzie nie da się kliknąć, nie ma nic linkopodobnego. Dlaczego to zostało zlikwidowane? Fakt, że teraz tak jakby czyściej, ale wtedy było idealnie.

I jeszcze jedna sprawa. Wcześniej były takie malutkie ikonki przy każdym poście. Jeśli post był przeczytany, ikonka była biała, natomiast jeśli nie był - była czerwona. Bardzo przydatna rzecz, dlatego jeśli to nie problem, byłabym za powrotem tego ;-) No chyba, że nie chce się Wam robić nic w tym kierunku, przeżyję jakoś.

// Edit: Ktokolwiek to przywrócił, dziękuję ;-) :*
Obrazek
No to Panowie i Panie.Tak jak kolega i koleżanka wyżej pisali,przydało by się to przywrócić(te rangi z kapeluszem itp.).Brzydko to wygląda,jak jest w profilu,a w temacie nie ma.Po drugie:po co jest ranga "Cosa Nostra"?Przecież nikt tyle postów nie ma ,więc można to chyba usunąć.Co do nowego thema:bardzo ładny,SB stał się bardziej kolorowy,tak jak samo forum.Tak jak już Gangster pisała wygładzone ramki cytatów.
A właśnie miałem jeszcze dopisać:brakuje mi tych linków do postów,bo jak ktoś ma mało czasu to chyba szukać nie będzie.No,to tyle moich żali(-ów?).Kto kolwiek zrobił linki do postów,dziękuję :-)
P.S.Może by tak rozszerzyć paletę kolorów? http://www.statom.pl/HTML/kolory.html
EDIT:Teraz jest jeszcze ładniej <3
Obrazek
brak kapeluszy - można je zrobić w odcieniu szarości+ biały.. bez pomarańczowego koloru

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Trochę mało informacji o Mafii I . Np. jest opisane parę dzielnic , ale nie wszystkie.
Salieri Cię dorwie
Tak jak już było wspomniane. Mi najbardziej brakuje ikonek z rangami na forum.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Dokładnie. Te znaczki wyglądały ślicznie przy rangach , a teraz jest jakoś tak smutno i szaro bez nich.
Salieri Cię dorwie
Więcej plików do mafii 1 i 2
...No kurde brat woli counter-strike niż mafię 2
Więcej aut do pobrania ( Sam mam własne ale je tjuninguje thompsonem i patrze czy nie jest za mocne)
RANGIIII

Znacznik SPOILER nie służy do zabawy - M.
cron