Opinie i propozycje zmian

Jeżeli korzystasz z FireFoxa wystarczy, że użyjesz kombinacji klawiszy [Ctrl i +] - wtedy powiększasz rozmiar strony. Odwrotnie, czyli [ Ctrl i - ] - pomniejszasz rozmiar. Kombinacja [Ctrl i 0] przywraca oryginalny rozmiar. ;-)

Ja bym prosił administracje o dodanie odpowiedniego punktu w regulaminie dot. piractwa, bo jaki widać coraz więcej takich tematów i postów pojawia się na forum. Ludzie później się tłumaczą, że w regulaminie nie ma nic o piractwie.
Dobra Wojtas ale ja nie chce powiększać bo widze co jest napisane, a to jest dla praktycznie niewidomych ;]
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Ja chciałbym żeby można było samemu usuwać swoje posty i tematy !
>>>xPL4Y3Rx on YouTube<<<
Żartujesz? Wyobrażasz sobie jak ktoś napisał coś głupiego, później reszta mu odpisała a ten usunął posta? Powstałby wielki chaos. Od usuwania postów / tematów są administratorzy i moderatorzy.
muore il bandito, la mafia vive
Na innych forach najczęściej występowała właśnie taka opcja !
>>>xPL4Y3Rx on YouTube<<<
Mnich napisał(a):
Żartujesz? Wyobrażasz sobie jak ktoś napisał coś głupiego, później reszta mu odpisała a ten usunął posta? Powstałby wielki chaos. Od usuwania postów / tematów są administratorzy i moderatorzy.

Ja się raczej spotkałem z usuwaniem posta pod warunkiem że nikt na niego nie odpisał jeszcze. I to by było w sumie dość logiczne rozwiązanie.
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Moim zdaniem tak jak jest, jest dobrze. Przynajmniej brak możliwości usunięcia motywuje do tego, żeby się choć trochę zastanowić nad tym, co się pisze.
Proponował bym uaktualnić trochę legendę (tą z samego dołu głównej strony forum) ;-)
Blitzkrieg1410 napisał(a):
Proponował bym uaktualnić trochę legendę (tą z samego dołu głównej strony forum) ;-)


?
Chodzi mu o to, że pojawiły się dwa nowe kolory: niebieski i żółty, a w legendzie ich nie ma. Tylko czerwony, zielony i ten zielonkawy dla redaktorów ;) Przydałby się jeszcze żółty i niebieski :-)
Zrobione.
Nie chcę zakładać nowego tematu, napiszę tu. Otóż niektóre drobiazgi i ważniejsze rzeczy nie chcą mi się wyświetlić. Nie ma godzin na shoutboxie, nie ma dat w postach, nie ma dat ostatnich wizyt i dołączeń użytkowników, nie ma dat w ogóle. Poza tym tych pozostałych nie chce mi się opisywać, więc macie tu screeny:

screen 1
screen 2
screen 3
screen 4
screen 5

Nie wiem czy to tylko u mnie, czy jak?


// Edit: Już nieaktualne, Maf pomógł ;-)
Obrazek
Chcąc sprawdzić co kto "robi" wyswietlił mi się taki komunikat gdy kliknąłem w Kto jest na forum


http://a.imageshack.us/img294/7546/przechwytywaniemt.png


Nie wiem czy tylko ja tak mam czy inni?
Obrazek
Jaki zapłon... Już od dawna nie ma dostępu do (mojej kochanej) listy online. Została zablokowana, bo informacje z niej były tylko dla administracji. Już userstwo jej niestety nie zobaczy ( :-( )
Obrazek
Z tego co wiem, ta funkcja została zlikwidowana.