Opinie i propozycje zmian

Ja także nie jestem zwolennikiem SB w oknie. Zawsze korzystam z tego na dole strony, choćby z uwagi na fakt, że zawsze można wygodnie sprawdzić, czy są nowe posty.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Maf napisał(a):
Taka mała ankieta. Czy korzystacie z shoutboksa na osobnej stronie? Jeśli nie to dlaczego?


Z osobnego okna skorzystałem może dwa razy. Shout na dole strony jest o wiele wygodniejszy i przy okazji ma się na oku całe forum.
muore il bandito, la mafia vive
Ciekawe odpowiedzi :k Tak więc kolejne pytanie - czy może to być kwestia linka na górze strony, przez co nie trzeba będzie przewijać forum na sam dół? Czy takie rozwiązanie spowodowałoby, że będziecie korzystać z shouboksa na osobnej stronie częściej? Czy też może nie miałoby to znaczenia?
Ja myślę, że nie miało by to najmniejszego znaczenia. Zawsze, gdy się zaloguję i ''jadę windą'' na poziom SB, zaglądam do działów, żeby poczytać posty, dopiero potem docieram do SB i taki porządek rzeczy mi odpowiada. Tak na chłopski rozum, to SB na osobnej stronie wydaje mi się zbędny, bo i tak prawie nikt go nie używa. Jeżeli planujesz jego likwidację, to przydało by sie doczepić do tematu zwykłą ankietę, która wyjaśniła by kto jest za, a kto przeciw. Ja uważam, że jeden Shoutbox, ten doczepiony do forum w zupełności wystarczy
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Osobnego shoutboksa nie planuję usuwać, nawet jeśli mało osób z niego korzysta. Ankiety z prawdziwego zdarzenia też nie będę robił, bo niepotrzebny jest osobny temat na to. Interesują mnie jedynie opinie dlaczego nie i czy da się zmienić to nastawienie przez dodanie linka u góry strony.
Można trochę zwęzić paski "Login" i "Hasło"? Do tamtych się przyzwyczaiłem, i wyglądały lepiej.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.


Będzie poprawione.
Tajemniczy pasek: Część II.

Obrazek

Wydaje mi się że to drobny błąd.
Drobny komunikat:

Jeśli zdarza się wam, że zostajecie losowo wylogowywani ze strony bez waszej ingerencji najprawdopodobniej winę ponosi tutaj wasza przeglądarka. Niektóre (np. Chrome) posiadają opcję wstępnego pobierania zasobów. Pokrótce chodzi tutaj o to, że przeglądarka próbuje się domyślać w jaki link klikniecie w najbliższej przyszłości i pobiera zawartość docelowej strony. Plusem takiego rozwiązania jest szybsze wczytanie po rzeczywistym kliknięciu takiego linka. Minusa można się domyślić - gdy przeglądarka po cichu pobierze sobie zawartość linka "Wyloguj", strona zareaguje tak samo jakbyście w ten link kliknęli sami, w efekcie wylogowując was.

W Chrome taką opcję można wyłączyć tak:
1. Wchodzimy do ustawień przeglądarki albo jeśli nie wiemy jak, wpisujemy chrome://settings/ do paska adresu i przechodzimy do strony.
2. Odnajdujemy opcję "Wstępnie pobieraj zasoby, by szybciej wczytywać strony" i wyłączamy ją.

Obrazek

W przypadku innych przeglądarek musicie zapytać wujka Google.
Pasek o nieaktywności na SB czasem się nie wyświetla i wpisy docierają ze sporym opóźnieniem.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Niczego nie zmieniałem w ostatnim czasie z shoutboksem, więc to raczej nie od nas.
Zgłaszam problem z wersją mobilną.

Gdy wchodzę na stronę z telefonu i wypełnię opcję zalogowania się, zostaję poprawnie zalogowany na stronie głównej, ale gdy kliknę na zakładkę ''Forum'', zostaję automatycznie wylogowany. Z tego, co wiem, problem nie tyczy się tylko mnie, więc coś jest na rzeczy.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Nie istnieje już wersja mobilna. Jest jedna responsywna wersja, więc nie ma żadnych systemowych różnic pomiędzy tym co widzisz na kompie i na telefonie. Dlatego właśnie jeżeli coś by było nie tak z naszej strony to by objawiało się to na wszystkich platformach.

Rozumiem, że logujesz się ze strony głównej. Dobrze zrozumiałem? Próbowałem u siebie na telefonie i nie miałem żadnych problemów. Ktoś ma jeszcze podobnie?
Skoro znamy już datę premiery Mafii III i jest już do czego odliczać, proponuję stworzyć zegar odliczający czas do premiery, jak to miało miejsce kilka lat temu z racji premiery Mafii II. Co Wy na to Administracjo, da się zrobić? Myślę, że wielu użytkownikom by się to spodobało, może nawet forum by ożyło.
cron