Mafia The Lost Family Mod

Sorry że się wcinam, ale nie mogłem wytrzymać :-P Nie trzeba być znawcą żeby wiedzieć, że w tamtych czasach w użyciu był Thompson 1921. Jeżeli chcesz coś zmieniać w tym kierunku to powiem, że nie warto, bo różnice między modelami 1921 a 1928 są znikome.
muore il bandito, la mafia vive
Tylko z tego co wyczytałem, to 21 nie była samopowtarzalna, co od razu wyklucza jego automatyczność, ale możliwe, że to ja coś przeoczyłem, albo źle zrozumiałem.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Chodzi Ci o strzelanie ogniem ciągłym?
muore il bandito, la mafia vive
Mnich skoro pistolet nie był samopowtarzalny to znaczy że nie bedzie strzelał serią - proste. Don, dzięki za szybka odpowiedź jeżeli zajdzie taka potrzeba w każdym momencie pisz. Dość popularną konstrukcja był karabin maszynowy Browninga (Browning Automatic Rifle) szerzej znany jako BAR M1918, można go umieścić szerzej w modzie była to raczej konstrukcja wojskowa ale nikt nie mówi że nie mogła się dostać w ręce cywilne. Jeżeli chodzi o najczęściej używana broń myślę ze najlepszym wyborem będzie strzelba (jedynie poprawiona kosmetycznie) była szeroko używana w komórkach mafijnych i wcale nie trzeba być specjalistą widać to w "Ojcu Chrzestnym". Cieszę się jeśli pomogłem :-D
Ok, dzięki. A wracając do Thompsona M1921, był w końcu automatyczny czy nie? :-P Jeśli był automatyczny, to się przerobi 1928 lekko, i będzie to nasza 21, a jeśli nie, to Thompsona zastąpi BAR M1918 i będzie użyty w jakiejś jednej misji.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Był automatem niewiele wolniejszym od 1928. Wszystko masz na wikipedii.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pistolet_maszynowy_Thompson
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
I właśnie ta wikipedia mnie już 2 razy zmyliła, dlatego początkowo myślałem, że nie jest automatyczny, teraz mam wrażenie, że jest automatyczny, patrząc po:



Więc, albo ja jestem tak tępy i nie rozumiem, albo coś tu jest naknocone.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
M1921 strzelał ogniem ciągłym po naciśnięciu i przytrzymaniu spustu, czyli był automatyczny
M1927 strzelał ogniem pojedynczym, każdy strzał był osobnym naciśnięciem spustu, czyli była to broń samopowtarzalna.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
A, to już rozumiem, dzięki.
Po prostu przemodeluje lekko 28, pozmieniam tekstury i bedzie 21 ;-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jaki model postaci będzie obsługiwał restauracje pepe ?
Hades dzięki za sprostowanie pisałem odpowiedź na telefonie i wyszło trochę nie "po polskiemu" :P . Don sorry źle zrozumiałeś pytanie brzmiało czym można go zastąpić więc odpowiedziałem że Browningiem nie wykluczając że M1921 jest automatyczny. Suma sumarum Thompson M1921 może być (opcja dla leniwych, bez obrazy ale jeżeli nie masz czasu to jedynie go użyj ponieważ 1. Był strasznie drogi kosztował 200 ówczesnych dolarów podczas gdy samochód kosztował 400 więc taka opcja jest możliwa jedynie kiedy nasz Don będzie się podcierał forsą :P 2. Był używany głównie przez jednostki porządkowe 3. Mało ich wyprodukowano), polecał bym ci BAR'a M1918 (lub M1919 jak wolisz :-D ) będzie bardziej prawdopodobny i nikt się nie przyczepi że go nie było :mrgreen: Pozdrawiam i sorki za zamieszanie ciesze się jak mogłem pomóc ;)
Mi osobiście wydaje się, że bardziej realne jest, że gangsterzy posiadają Thompsony m1921, które może i są drogie, ale przynajmniej poręczniejsze i mniejsze od BAR'a, który był z tego co powiedziałeś bronią wojskową. Tym bardziej, że Don naszej mafii, teoretycznie mógłby się podcierać kasą. Dodatkowo tą broń będziemy wykorzystywali pewnie nie częściej jak w 2 misjach.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Nie tyle wojskową co wyprodukowaną dla wojska a taka jest każda broń (nie produkowali broni dla cywilów) upierał bym się przy BAR'ze który jest równie poręczny co Thompson a czego zapomniałem napisać wczesne wersje Tommy Gun'a często się zacinaly a tego bysmy mie chcieli będę wdzięczny jak użyjesz jednak browninga :D Dzięki wielkie :]
michal99 napisał(a):
Nie tyle wojskową co wyprodukowaną dla wojska a taka jest każda broń (nie produkowali broni dla cywilów) upierał bym się przy BAR'ze który jest równie poręczny co Thompson a czego zapomniałem napisać wczesne wersje Tommy Gun'a często się zacinaly a tego bysmy mie chcieli będę wdzięczny jak użyjesz jednak browninga :D Dzięki wielkie :]


Uważaj bo Ci się Thompson w grze zatnie :roll:

Browning jest wielki i nie sądzę aby gangster miał siłę chować go pod płaszczem, szczególnie gdy miał możliwość zaopatrzenia się w Thompsona. Piszesz że tommy kosztował fortunę, ale pomyśl że dobrze zarabiający przestępca mógł sobie pozwolić na uzbrojenie swoich ludzi. Tacy ludzie nie narzekali na brak gotówki, szczególnie w czasie prohibicji, która była dla nich rajem i chociażby na głupim przemycie alkoholu zarabiali krocie. Poza tym, Thompson był produkowany dla policji a nie wojska (pomijam oczywiście II wojnę światową, bo to trochę lat naprzód), dlatego właśnie miał być poręczniejszy.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Uważaj bo Ci się Thompson w grze zatnie :roll:


Pauliemu się zaciął :-P
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
cron