Mafia The Lost Family Mod

Spoko. Mam nadzieje, że jeszcze to przemyślisz i dasz znać.

Ciekawe. Nie mogę się doczekać kiedy mod ujrzy światło dzienne.

Dasz jeszcze jakiegoś newsa? Takiego co będzie się można nad nim trochę pomyśleć?
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Bez spoilów proszę :mrgreen: Wykażmy się cierpliwością.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Dzielnica Birch Wood po gruntowej przebudowie, została podzielona na 2 ulice, jedną z willami, drugą z gorszymi domami:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jak na razie wszystko co DonMateo07PL - przedstawiasz tutaj i prezentujesz - wygląda super!
Zarazem jaki porządek panuje w dzielnicy Birch Wood - nie tylko mam na myśli wille i domy, ale też jak uporządkowana
została roślinność - czyli rozmieszczenie i uporządkowanie tych drzew na tych ulicach, oraz cała pozostała lista innych rzeczy.

Tak sobie pomyślałem - że fajnym pomysłem byłoby umieszczenie jakiekolwiek mostu lub tunelu gdzieś w tej nowej dzielnicy.
Zapewne może to być bardzo trudne lub do końca niemożliwe, (...) taki most lub tunel - umiejscowiony w jakimś wyznaczonym
i możliwym do tego miejscu - na pewno byłby czymś fajnym, (...) można też naturalnie zaprojektować i stworzyć jakiś inny nowy
prosty tunel - jeśli takie coś byłoby może też łatwym i dobrym rozwiązaniem.
Nie jestem co do tego przekonany, może i jakiś ładny, zdobiony most wyglądałby dobrze, ale to musiałby być nad czymś, czyli musiałbym zrobić rów, co byłby tu chyba najtrudniejsze. Tym bardziej, że dzielnica jest już gotowa, to nie będę tu nic już zmieniał, bo już i tak 2 razy ją robiłem :-F
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Tak czy inaczej, muszę przetestować (o ile wyjdzie)!
Wyjdzie na 100%
Jak się nie uda cały mod to na pewno mapa będzie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ładny mod czekam na następne foty .

Pain ja mam mały plan jak wykorzystać twój pomysł ;)
Dajcie mu pracować, a nie prześcigacie się pomysłami, których nie potraficie sami technicznie zrealizować.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
michal_pl01 napisał(a):
Pain ja mam mały plan jak wykorzystać twój pomysł ;)


Jeśli masz jakiś pomysł to wal śmiało i na temat. Albo do mnie na priv albo tutaj jeśli reszta państwa niema nic przeciwko. A poza tym z ciekawością posłucham.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Czy będzie podgląd mapy Tab'em w nowym mieście? No i czy będzie też ten podgląd na wsi jak się będzie tam jechać, czy trzeba będzie na "ślepo"?
W mieście tak, ale na wsi na pewno nie. Na filmie była o tym mowa.
Obrazek
Chciałem zrobić podgląd mapy w mieście, ale jak już fragment mapy zrobiłem, wrzuciłem do gry, sprawdzam, i nie działa. Dodatkowo, jeśli byłaby mapa w North Town, to tym samym nie byłoby jej w Lost Heaven, czyli najprawdopodobniej nie byłoby możliwości swobodnego przejazdu między miastami we freeride, więc jednak zrezygnowałem z tej opcji. Ale North Town będzie wydaje mi się całkiem łatwe w orientacji, dodatkowo w parkach umieszczę też znaki z mapą miasta. Na wsi nie da się zrobić mapy, będzie trzeba jechać na ślepo, ale będą tam też znaki "Do Lost Heaven 10km" na przykład takie :-P Wystarczy, że będzie się jechać główną drogą cały czas to się dojedzie.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Bar Pepe finalnie skończony!
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Don, mod wygląda zarabiscie nie mogę się doczekać następnych newsów n.t. mapy. Jednocześnie chciałbym wspomnieć ze jeżeli chcecie kogoś kto się zna na broni to go znaleźliście :mrgreen: .Byłbym zaszczycony jakbym mógł pomóc co prawda w modach nie "siedzę" ale jeżeli mógłbym oprócz opiniowania eksperta coś innego robić to szybko się ucze, jeśli wiesz o czym mówię :-D
W takim razie, Panie znawco broni, czy w 24 roku był pistolet maszynowy, który był używany (nie koniecznie powrzechnie) przez gangsterów :-P Jak był, to jaki to model? Jak pomożesz, to będziesz wymieniony w creditsach ;-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
cron