Mafia The Lost Family Mod

W jakim sensie, bo jeśli chodzi o samochody to nie mam osoby, która się na tym zna i to potrafi, a ja się wolę za to nie zabierać. A jeśli chodzi o pozostałe rzeczy typu nowe lokacje, budynki, elementy itp. to dobrze sobie radzę :mrgreen:

Jest również możliwość, że Jakubek jutro nagra film z postępów tworzenia miasta, jak już będzie to go załączę tutaj do tematu.

Cały czas wszystkim zainteresowanym przypominam o fanpage moda, tam wrzucam najświeższe screeny itp. informacje.
Fanpage The Lost Family Mod <--- KLIK
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ciekawi mnie czemu Jakubka jeszcze nie ma na MT. Czułby się tu jak ryba w wodzie.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
DonMateo07PL napisał(a):
W jakim sensie, bo jeśli chodzi o samochody to nie mam osoby, która się na tym zna i to potrafi, a ja się wolę za to nie zabierać. A jeśli chodzi o pozostałe rzeczy typu nowe lokacje, budynki, elementy itp. to dobrze sobie radzę


Oczywiście jak zawsze odpowiedziałeś na wszystkie moje pytania. Chciałem spytać o każdy szczegół, który podałeś ale mnie wyręczyłeś. Od razu powiem, że niestety nie znam osoby, która mogła by ci pomóc z samochodami.

P. S. Na FB pisać pomysły pod fotkami czy tu na miejscu?
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Jak wolicie, możecie pisać albo tam, albo tu. Tu będą się głównie pojawiały najważniejsze informacje i screeny, np. po skończeniu jakiejś ważnej lokacji, a tam najnowsze czyli np. ten zaułek skończony, tutaj jakieś pytanie na szybko itd.

Hades napisał(a):
Ciekawi mnie czemu Jakubka jeszcze nie ma na MT. Czułby się tu jak ryba w wodzie.


Też mnie to ciekawi, teoretycznie jest tu zarejestrowany, ostatnio nawet przejrzał cały ten temat, a tak to nie wiem dlaczego nie chce tu 'przesiadywać', to już on sam musi wam odpowiedzieć :-P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
DonMateo07PL napisał(a):
Jak wolicie, możecie pisać albo tam, albo tu.


Kumam przekaz.

Jeśli też coś postanowisz zrobić z naszymi pomysłami lub innymi fanaberiami to daj znać. Jak wolisz albo tu, albo tam.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Jestem, jestem. Możecie obejrzeć pierwszy film z prezentacji North Town. Nie musicie się już ograniczać do screenów, choć i one cudownie oddają klimat tej metropolii. Pozdrawiam.
https://www.youtube.com/watch?v=wOcCb-1v878
jakubek120 napisał(a):
Możecie obejrzeć pierwszy film z prezentacji North Town.


Jak ja na to patrze to wydaje mi się, że jest to po prostu zaje.... dlatego uważam, ten mod za genialny pomysł.
Personalia głównego bohatera brzmią świetnie. :-D
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Super, super zapowiada się nowy mod - tworzony na dodatek przez osoby z naszego kraju, (...) co bardzo cieszy...
Tak samo jak inni z ciekawością obserwuje ten temat, i czekam na wszelkie nowe informacje na ten temat w postaci opisów,
screenów, i teraz jeszcze w postaci filmów na ten temat, (...) jak najbardziej wskazane i pomocne są też wszelkie pomysły z naszej
strony - które na pewno cieszą też, i mogą zostać uwzględnione, a potem wprowadzone przez osoby tworzące ten mod...

Jestem też ciekaw - jak niejako zostanie połączone te nowe miasto z obecnym Lost Heaven, lub jak to po prostu będzie zrealizowane.
Nie zapomnijcie o terenach zielonych, i o parkach - takie lokalizacje zawsze są mile widziane, wręcz chyba niezbędne w mieście.
Na szczęście DonMateo07PL wspomniał tutaj - że będą co najmniej dwa parki, oraz również tereny zielone...

Super są też te tworzone wszelkie zaułki, lub inne tego typu różne lokalizacje - które tylko na lepsze poprawiają tworzone miasto...
Zatem wszelkie dodatkowe nowe tworzone lokalizacje są mile widziane - czyli zaprojektowanie dodatkowych tego typu miejsc w mieście.
Lost Heaven i North Town będą połączone wsią, część wsi będzie nowy, jak się kawałek przejedzie to będzie ładowanie i przejście na mapę wsi, tak jak się z LH wyjeżdża na wieś, i będzie się pojawiać na trochę zmienionej tej ulicy, która jest zamknięta, będzie ona otwarta, w jedne z ostatnich misji dowiemy się dlatego później została zamknięta, i w Mafii taka jest. Jak już się będzie na wsi, to tamtędy będzie można pojechać do Lost Heaven. To które widać na filmie, które znajduje się 'pod' North Town będzie usunięte, ale na razie służy mi do pobierania modeli budynków :P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Wow! Zgaduje też, że Lost Heaven też będzie nieco zmienione ale nasuwa się pytanie: Czy chcę ci się przerabiać tak całe miasto? Może masz inny plan?
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Jak będzie trzeba to przerobię :-P Ale nie chcę tam dużo zmieniać, przykładowo, te bloki, które się budują na pograniczu Hoboken i Down Town, ich tam nie będzie, będzie tam łąka, kino Twister będzie normalnie czynne, klub palermo też, część nowszych budynków będzie dopiero w budowie, jeden taki duży wieżowiec przy wyjeździe z Central Island w stronę Down Town, który normalnie jest w budowie, będzie dopiero przygotowywany do budowy, nie będzie nowego więzienia, zaś stare będzie czynne, nie będzie baru Salieri i Morelo, ale będzie w jakimś miejscu bar Pepone, dona Pepone, należący do rodziny, w której był kiedyś razem Salieri i Morelo itp. elementy, które będą konieczne.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Stare więzienie mogło popaść w ruinę po ostrych zamieszkach, więc przydałaby się misja, lub ciekawostka z pożarem w tym miejscu.
Poradzisz sobie z tymi przeróbkami budynków? Trochę do roboty z tym jest.
Obrazek
Nie będzie to problemem, a co do misji z więzieniem to średnio, bo w Lost Heaven najprawdopodobniej będą się toczyły tylko 2 krótkie misje.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
DonMateo07PL napisał(a):
a co do misji z więzieniem to średnio, bo w Lost Heaven najprawdopodobniej będą się toczyły tylko 2 krótkie misje.


Kurcze, ziom. Nawet ziemię poruszę aby ten pomysł wypalił. Jakieś ostre zamieszki i zamknięcie więzienia. Np. bohater musi dostarczyć jakiś list do więzienia w tym celu dalej się złapać i razem z poznanymi ludźmi i osobą, której dał list robią zamieszki, wtedy uciekają do North Town. Taki tylko mój pomysł. Ciekawym pomysłem było by też dać to na samym wstępie do gry, że zaczynamy jako więzień ale sokor posiadamy jakieś tam dobre umiejętności to nasz przyszły pracodawca oferuje nam robotę i nakazuje uwolnić jakiegoś swojego człowieka i zaczynamy u niego prace.

Szkoda, że to tylko moja wizja... :-(
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Niestety, obawiam się, że tego nie zrealizujemy, bo zarys fabuły już mam, i zaczynamy już jako doświadczony gangster, który już jakiś czas jest w rodzinie. Tym bardziej, zdradzę, że w pierwszej misji już trzeba obronić swojego Dona :P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
cron