Mafia The Lost Family Mod

Mnich-0, Hades-1. Hades mistrz trollingu :D Mnich Thompson nie nadawał sie do noszenia pod płaszczem ze względu na magazynek bebenkowy i taki gangster ewentualnie mógł wyglądać jak baba w ciąży. Browning wcale nie był tak nieporęczny jak ci się wydaje wkoncu nie był bazooką :roll:
BTW Thompsony były używane od ok. lat 30 przez US Navy i Marines a to aż 9 lat przed wojna Sherlocku \:/
Jakoś Tommy nosił Thompsona pod płaszczem. Ba! Czasami nawet pod samym garniturem :-P
Chodzi tu głównie o porównanie, normalnego pistoletu maszynowego, o w miarę normalnych rozmiarach, oraz karabinu maszynowego, który często musiał być ustawiany.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Trzeba było tak od razu że chodziło o porównanie ;-). Browninga ustawiano jedynie podczas działań defensywnych nie był typowym karabinem maszynowym nie miał wymiennej lufy, stałej podstawy za to miał magazynek pudełkowy (co nie było spotykane w tamtych czasach) na 20 naboi. Jak coś Don to chętnie pomogę ale to już może lepiej na privie bo niepotrzebnie dział spamujemy ;)
Hades napisał(a):
Mnich napisał(a):
Uważaj bo Ci się Thompson w grze zatnie :roll:


Pauliemu się zaciął :-P


Trololol ... Chodziło mi o czysty gameplay, nie o cutscenki, w których wszystko można oskryptować. Podczas normalnej gry broń nie może się zaciąć.

michal99 napisał(a):
Mnich-0, Hades-1. Hades mistrz trollingu :D Mnich Thompson nie nadawał sie do noszenia pod płaszczem ze względu na magazynek bebenkowy i taki gangster ewentualnie mógł wyglądać jak baba w ciąży. Browning wcale nie był tak nieporęczny jak ci się wydaje wkoncu nie był bazooką :roll:


Hah. Słyszałeś może kiedyś o magazynku pudełkowym? Może i browning nie był bazooką, ale thompson był krótszy i znacznie poręczniejszy.
Edit. Żebyś się nie sapał. Pisałem to jeszcze zanim wysłałeś powyższego posta.

michal99 napisał(a):
BTW Thompsony były używane od ok. lat 30 przez US Navy i Marines a to aż 9 lat przed wojna Sherlocku \:/


W poprzednim poście nawiązywałem do wczesnych lat prohibicji (bo ten mod ma się dziać w 1924), a więc nie ma tu mowy o 1930, tylko o wcześniejszych latach (patrz - model 1921) gdzie Thompsony wykorzystywane były głównie przez policję, Watsonie.
muore il bandito, la mafia vive
Dajcie Gatlinga i po sprawie ;p
http://www.mojeopinie.pl/img/zoom0/gatling_gun_1862.jpg
jakubek120 napisał(a):
Dajcie Gatlinga i po sprawie ;p


Dobrze myśląc można by go postawić w domu naszego Dona...
A tak bez żartów to chłopaki, którą broń zaprezentujecie to nie ważne i tak ostatnie słowo należy tu do twórcy i koniec.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Jak już model Tomka z 1921 mógł nawalać serią, to niech zostanie. Tylko lufę wydłużyć wystarczy.

Gatling też dobry. Poręczny i pod płaszcz wejdzie :-P
Obrazek
@UP bardzo poręczny :-P .
Pain dobrze wspomniał, możnaby tylko lufę wydłużyć i po sprawie :)
Pobawiłem się dzisiaj, i oteksturowałem naszego szefa :P (wersja pierwotna, będę jeszcze poprawiał)
Pytanie, na kim został wzorowany?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
DonMateo07PL napisał(a):
Pytanie, na kim został wzorowany?


Toni Cipriani? :-P
muore il bandito, la mafia vive
Nie, na kimś realnym, w końcu musiałem wykorzystać jego zdjęcia do zrobienia tekstury :-P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
DonMateo07PL napisał(a):
Pytanie, na kim został wzorowany?


Al Capone?
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Tak :P Niestety nie posiadałem kolorowych portretów, nie koniecznie chodzi mi o zdjęcia, i nie wiedziałem jak mu pokolorować włosy i oczy, ale wyszło jak wyszło, jeszcze mogę coś poprawić :-P
Korzystałem z tego zdjęcia:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
usuń niepotrzebne cienie. zniekształcają żuchwę i nos.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
cron