Mafia The Lost Family Mod

DonMateo07PL napisał(a):
Wyższe rynki? Co masz przez to na myśli?


Nie chodzi o sprzedaż. Skoro mówisz, że dorobicie napisy po angielsku to myślałem, że chcesz nie tylko na naszej polskiej stronie to zamieścić. Mam racje czy nie? - tak tylko pytam.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Tak, już tam prędzej pisałem, że jak już znaczna część moda będzie ukończona to umieszczę informację i zapowiedź też na mafiascene.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Dobra spoko. Dzięki za odp. Czekam na kolejne informacje o modzie.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Birch Wood, bo tak nazwałem dzielnicę z domkami, gotowe! Mieszkałbym :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Brzmi prawie jak Bitch Wood. Z tym Falconerem sobie nie poradzę. Nie spodziewałem się, że ten model 3D będzie aż tak skomplikowany.
Znak szpeci. Powinien być mały znak, jak np. teraz w Polsce. Taki duży znak tylko na szerszych i bardziej ruchliwych ulicach.
Birch Wood wygląda bardzo dobrze, jak na amerykańskich filmach.
Z aut(nie pamiętam jak się nazywały) to jeździły takie auta(lub podobne), jakie miał Salieri w Bon apetit.
Obrazek
Znak jest robiony na wzór tych z Lost Heaven, według tego samego schematu co np. tabliczka wskazująca, że wjeżdża się do New Ark, lub Oak Wood, najprawdopodobniej nie będę już ich zmieniać, a ulic ruchliwych to tu nie będzie, większość będzie taka sama, mało ruchliwa.
Co do Falconera to spoko, najwyżej Danek to zrobi, ale co do tego auta Salierego, to jest Lassiter V16 Roadster, Lassitery V16 są z 1930 roku, więc nie zbyt. Tak samo jak ich realne odpowiedniki, realnym odpowiednikiem samochodu Salierego jest Cadillac V-16 Model 70 Roadster. Mimo to, spokojnie, będą inne luksusowe samochody z wcześniejszych lat ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Don widzę, że coraz lepiej ci idzie. Dzielnica wygląda świetnie oczywiście zdjęcia nie oddają rzeczywistości :-D
Jeśli mogę to zadam ci pytanie, może już je zadałem albo pisałeś gdzieś to: Czy w mieście będzie coś w rodzaju, że oprócz głównej fabuły będą też jakieś małe zadania poboczne? Chodzi mi o coś takiego jak w Mafii 2 (pomoc tej lasce gdy uderzyła w inne auto i facet do niej skakał) Bo szczerze mówiąc było by to takie fajne urozmaicenie ale decyzje należą do twojego teamu.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Tak, możliwe, że będą jakieś misje poboczne.

Przy okazji, kolejna dzielnica gotowa, Italian Street! W takim wypadku bar Pepe zmienia swoje położenie o przecznicę dalej :->
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jak dla mnie to wygląda świetnie. Tylko ta nazwa jakaś taka naciągana ale to moje zdanie. Mam ja jeszcze jedno pytanie czy przykładowo da się zrobić tak żeby ludzie w mieście nie tylko chodzili, jeździli i tak dalej...
czy da się im narzucić aby np. przy jakimś stoisku na targu stali?
A no tak, czy tam będzie jakiś targ?

Città Italiana - taką nazwę proponuje dla dzielnicy. Powiedz czy lepiej brzmi?
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Tak, da się zrobić, będzie nie tylko ruch uliczny, ale i też skryptowane scenki takie jak np. w Commision Modzie, tak więc będą ludzie przy straganach ;) Co do targu, to mniej/więcej jest na tej ulicy ;-)
Co do Twojej nazwy, to całkiem fajna, ale ogółem zależy mi na angielskich nazwach, w końcu to amerykańskie miasto :-P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
DonMateo07PL napisał(a):
Co do Twojej nazwy, to całkiem fajna, ale ogółem zależy mi na angielskich nazwach, w końcu to amerykańskie miasto


Możesz zrobić tak, że nazwę zostawisz swoją, a mój napis dasz na kilku ścianach czy gdzieś tam albo na jednym czy dwóch znakach przekreślone Italian Street i napisane Città Italiana. W którejś scenie główny bohater może pytać dlaczego to piszą, a ktoś mu odpowie, że włosi chcą mieć swoją nazwę dzielnicy.

Jeśli któryś mój pomysł okaże się dobry będę zaszczycony, że mogłem pomóc. :-D :mrgreen:
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Co powiesz na easteregga w formie takiego "graffity"? :-F
Ukryję w jednym z zaułków :-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Mógłbyś na jakiejś ścianie gdzieś dać baner naszego Mafiatown.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Również nie głupi pomysł, dodam gdzieś, ale to za jakiś czas, bo teraz mam tą część miasta już przepełnioną eastereggami, ale na pewno gdzieś będzie :mrgreen:
Dzięki za wszelakie propozycje jakie podrzucacie ;-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
DonMateo07PL napisał(a):
Co powiesz na easteregga w formie takiego "graffity"?


Jestem jak najbardziej za. Oczywiście z góry dziękuje. :mrgreen: :mrgreen:

Hades napisał(a):
Mógłbyś na jakiejś ścianie gdzieś dać baner naszego Mafiatown.


Ten pomysł też fajny. Szczerze to bym kilka lat myślał i bym nie wymyślił.

A pytanie jak idzie modelowanie?
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
cron