Mafia The Lost Family Mod

Hades napisał(a):
Człowieku, lekko licząc to prace jeszcze potrwają co najmniej rok zanim jakakolwiek beta wyjdzie :P

To czasochłonna i wymagająca robota.


Znając Dona to zrobi to w terminie :)
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
CUKIER WRÓCIŁ LOLOLOLOLOLOLOOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOOLOLO
AAAAAA CIESZYMY SIĘ, ŻE WIDZIMY KAMILA Z POWROTEM!!!!

Sorry za offtop, spam itp. ale nie mogłem się powstrzymać.

Podnieta podnietą, ale ortów to mógłbyś nie robić :P - niv
Szpoko, nie będę - H.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Szef wygląda jakby nie wytarł się po wsunięciu spaghetti.
Obrazek
To blizna :-P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jeśli blizna to spoko ;-)
Dawno tutaj nic nie wrzucałem, wszystko szło na Fanpage.
Menu główne, gotowe!


Niedługo może zrobię film z prezentacji menu.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Menu robi wrażenie. Świetny pomysł. Daj trochę więcej światła na widzów od strony ekranu.

I jeszcze coś:
http://www.youtube.com/watch?v=6C-M9buu2ZI
Obrazek
Będzie więcej światła, to już będzie za jasno, teraz jest mniej/więcej idealnie, bo ani za ciemno, ani za jasno. Tym bardziej, że w kinie zazwyczaj jest ciemno :P
Później we freeride będzie też można iść na seans, już to prędzej planowałem ;-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ciemno jest, ale jak patrzysz z widowni na ekran, a jak patrzysz z ekranu na widownie to jest jasno.

Możesz spróbować rzucić taki pojedynczy snop swiatla zamiast oświetlenia globalnego
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Dokładnie. Tak jak w oryginalnym menu Mafii.
Obrazek
Niema oświetlenia globalnego, jest jedno, które oświetla lekko ekran, drugie, które rzuca snop światła z projektora, ale to jest jedynie efekt wizualny, który nie daje światła, no i trzecie oraz czwarte, które lekko oświetlają boczne ściany, aby nie były w 100% czarne.
Przyznaje się, że nie ogarniam jak działa światło w Mafii, nie działają odpowiednio kierunki, ani rozmieszczenie, bo mogę umieścić światło na środku sali, a nadal zero światła on da, zupełnie jakby go nie było, dopiero kiedy odpowiednio umieszczę go za ścianą, lub w ścianie, wtedy dopiero daje jakieś światło, ale ono działa tylko na daną ścianę, tak więc ze sprawą światła się poddaje :-P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Spoko Don, nikt od ciebie nie wymaga aby to była nie wiadomo jakiej klasy gra. Ludzie chcą ci tylko pomóc tak jak ty teraz ożywiłeś to forum (dzięki swojemu tematowi i nowatorskiemu pomysłowi) a my chcemy tylko dać z siebie wszystko i mamy nadzieje, że ty też :mrgreen:
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Co powiecie na taką, nową teksturę bruku na ulicy? Czekam na opinię, podoba się bardziej niż poprzednia? Co w niej jest do poprawy?


Dodatkowo jeszcze raz chciałbym zaprosić wszystkich, którzy jeszcze nie słyszeli, na fanpage moda. Tam informacje pojawiają się trochę szybciej, niż tu, no i niektóre mniej ważne.
Fanpage The Lost Family Mod'a
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Te białe pasy po bokach zrób lekko poniszczone i będzie git malina.
Obrazek
Już trochę poprawione. Wydaje mi się lepsze, tym bardziej, że zrobiłem łączenia. Cały dzień nad jedną teksturą, mam nadzieję, że się opłacało :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek