Mafia The Lost Family Mod

Takie będzie dobre?

Obrazek

Jakby co to ze strony: http://gagagaleria.art.pl/81_andrzej_szewczenko.html
Jak nie to trudno, starałem się.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Samo zdjęcie jako zdjęcie nie zbyt, bo do zrobienia tekstur potrzebuję idealnie od danej strony, np. od przodu, te pod kątem odpadają. Ale mogę na wzór tego co wysłałeś dodać rysy, których nie mam uchwyconych, oraz trochę poprawić kolory ;-)
Mimo wszystko, dzięki.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Następnym razem będę wiedział lepiej i dam radę coś lepszego przygotować. Aha i niema za co dziękować. :-)
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Wersja beta naszego szefa:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Szef wygląda jak po operacji przeszczepu twarzy.
Spróbuj z oryginalnych tekstur z gry wziąć jakąś osobę po czterdziestce(może być Salieri, albo facet, który dostaje bęcki od Morello w filmiku) i przeszczepić mi usta, oczy itd. Ala Capone.
Obrazek
Robiłem już w podobny sposób, tylko, że z Vincenzo, bo to na jego modelu jest. Gdybym tak nie zrobił, nie zapożyczył skóry w 50% z innej twarzy to świeciłby się jak psu jajca. Może i nie robiłem i nie wszczepiałem po prostu ust Al'a na teksturę Vincenzo, tylko zapożyczałem samą skórę Vinc'a, ale jednak musiałem takie 'operacje' przeprowadzać :-P
Mi osobiście się wydaje, że jak na standardy Mafii, na te kanciaste modele, to wyszło nienagannie, ale co ja sam będę oceniał jak mi wyszło :-F
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ja uważam, że na prawdę trzeba coś zrobić z tymi oczami, brodą...

Spróbuj wywalić te cienie z lewej strony. Wierzę, że umiesz to zrobić.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
No i ta przykrótka marynarka, w której chyba szedł do Pierwszej Komunii, bo facet troszkę z niej wyrósł ;p
@UP mi też się tak wydaje :))
Kurcze, czekam i czekam a moda nie ma :-|
Człowieku, lekko licząc to prace jeszcze potrwają co najmniej rok zanim jakakolwiek beta wyjdzie :P

To czasochłonna i wymagająca robota.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
A nie da się wyjąć tekstur z mafi 2 lub wykorzystać zdjęć z listów gończych ?
Jasne, że się da. Wszystko się da, ale po co. Raz, że najpierw musiałbym się nauczyć dostawać do plików M2, a do tego miałbym znane już nam twarze, ale po co? Tym bardziej, że pewnie tekstury twarz jakie są w M2 są dużo bardziej odmienne od tych z pierwszej części, i jeszcze musiałbym się bawić w składanie.
Co do listów gończych, to całkiem nie głupi pomysł, ale użyję go w ostateczności.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT:
Poprawiona wersja dona, nazywanego potocznie szefem. Usunąłem cienie z twarzy, na tyle na ile było to w możliwe, bardziej nie mogę, bo zacznie wyglądać jak lalka, jakieś też muszą być, które będą nadawać kształty. Wydłużyłem też trochę jego marynarkę, wygląda to i lepiej i gorzej. Lepiej, bo nie wygląda jakby ją miał po młodszym bracie, a gorzej, bo jest zrównana niżej ze spodniami, a nie umiem modelować postaci, żeby dodać tam wypukłą tą marynarkę.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Coraz lepiej to wygląda :)) , ta plama lekko szpeci, ale jak mówisz, że się bardziej nie da, to nie będę naciskał :-)
Dobrze jest ;)

Nie bez powodu Al był nazywany człowiekiem z blizną, Szef też może mieć pseudonim "Scarface".
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Fajny krawacik :-D