Mafia The Lost Family Mod

Kawałek wsi będzie nowy, a dalej ten sam co w Mafii, będzie można swobodnie się przemieszczać między North Town a Lost Heaven.
Co do zakrętów 90' to nic nie poradzę, ciężko zrobić inny, a teraz jak już podłoże miasta jest gotowe, nie będziemy nic zmieniać.
Trawy dużo będzie właśnie w dzielnicy z domkami, tam też będzie jeden park, drugi będzie na pograniczu centrum, a dzielnicy z kamienicami.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Hejo. Przyglądając się nieco tematowi jestem pod wrażeniem tego co tutaj wypisujecie i głęboko wierzę w to , iż uda się wam stworzyć przynajmniej stabilną wersję z Freeride i przytulnym , żywym miasteczkiem. Wzorując otoczenie na tym w latach 20 moglibyście dodać na ulicach jakieś stragany itp. jak było pokazane np. w "Ojcu chrzestnym 2" za czasów młodości Vita Corleone , lub "Dawno temu w Ameryce".
W każdym razie życzę całej ekipie powodzenia i wytrwałości w tworzeniu modyfikacji ;-)
Obrazek
DonMateo07PL napisał(a):
będzie można swobodnie się przemieszczać między North Town a Lost Heaven.


Czy to znaczy, że zadania będą również w LH? Czy tak po prostu będzie można sobie tam pojechać?
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Tak, we freeride spokojnie będzie można wyjechać z North Town, i przez wieś dojechać do Lost Heaven i tam się bawić dalej, lub na odwrót zaczynamy free ride w Lost Heaven, i stamtąd się przemieszczamy do North Town. Będzie również kilka misji rozgrywających się w Lost Heaven, ale to będzie zdecydowana mniejszość.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
A jakieś zmiany w LH będą, czy zostanie jakie było? Rzecz jasna nie będzie baru Morello i Salieri, ale coś poza tym?
Obrazek
Niektóre budynki będą inaczej wyglądały, niektórych wcale nie będzie, a niektóre będą dopiero w budowie. Gdzieniegdzie będą różne inne elementy, których niema w 1930.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Na jakim etapie jesteście?
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Ciężko określić, ja mam zrobione połowę dzielnicy z kamienicami, i połowę z domkami, przystałem przy robieniu domu dona mafii, w której jest główny bohater. Wczoraj cały wieczór modelowałem dom, dzisiaj dodawałem kolizje, a zaraz będę meblował.
Screeny:


Danek (Zurdin na forum) jest na etapie nauki tworzenia cutscenek i bardziej zaawansowanych skryptów.
Chwilowo to ja tu większość robię, bo to ja się zajmuje mapingiem i lokacjami, zaś potem ja się będę opieprzał, a Danek wtedy będzie robił skrypty w misjach.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ściany są trochę za grube, ale niech już takie zostaną. Ładną uliczkę zrobiłeś. Ma klimat.

Bolt Ace/Ford T z pierwszych lat produkcji(przed liftingiem)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... Ford_T.jpg
Mogę spróbować przerobić nowszego Ace'a z gry na takiego, jeśli chcesz ;).
Obrazek
Boltów Ace niema co ruszać, są dosyć stare i pasują ;-)
Ale jeśli cię ciągnie, nie chciałbyś przerobić trochę falconera? Na PW napiszę dokładnie o co chodzi.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Mogę coś tam w nim spróbować pogrzebać.
Obrazek
DonMateo07PL napisał(a):
Danek (Zurdin na forum) jest na etapie nauki tworzenia cutscenek i bardziej zaawansowanych skryptów.


Rozumiem, że sceny będą w języku polski. Jak też, że to wasze głosy tam usłyszymy.

Aha dzięki za ostatnią odpowiedź :))
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Tak, modyfikacja będzie w pełni po polsku, razem z dubbingiem, później pojawi się zangielszczenie napisów, aby osoby z zagranicy mogły też swobodnie pograć wszystko rozumiejąc :-P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Czyli jeśli mod zyska jakąś tam sławę planujesz wystrzelić go na wyższe rynki? Oczywiście jestem za.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Wyższe rynki? Co masz przez to na myśli? Jeśli chodzi o sprzedawanie, to nie :-P

-------------------------------------------------------------------------------
EDIT: Mieszkanie Szefa gotowe! ;-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
cron