Mafia The Lost Family Mod

Miałem się do tego nie odnosić, ale jednak jak to czytam to nóż mi się kieszeni otwiera.

Nikomu nie musisz się usprawiedliwiać - nie robisz tego moda na zlecenie, ani nikt z forum ci za to nie płaci. To twoja modyfikacja, którą sam zacząłeś i którą sam skończysz wtedy, kiedy będziesz chciał. Więc nie czuj się zobowiązany do tego, by walić na forum taką spowiedź i mówić o wszystkich swoich rozterkach. Możesz nawet dać krótką wypowiedź w stylu "prace nad modem na razie zostaną spowolnione/wstrzymane, z powodu sytuacji osobistej i problemów z zespołem pracującym nad modem" i tyle, a ludziom nic do tego. Weźmy na ten przykład takiego Titanic Moda. Gość robi go już taki kawał czasu, że początek jego pracy pamiętają chyba najstarsi górale, ale robi go sobie powoli i bez pośpiechu, kiedy musi to zawiesza pracę, później ją wznawia, potem znów zawiesza i robi go kiedy ma czas i nikomu się nie tłumaczy. Ty również nie musisz się nikomu tłumaczyć - jak skończysz to skończysz. A na chwilę obecną to wygląda tak: "ojej, przepraszam was że nie pracuję nad modem ale mam trochę problemów, mam nadzieję, że się nie gniewacie". A tak wyglądać nie powinno!

A z braniem ludzi do współpracy tak to już jest - jedni będą zasuwali jak dzikie osły, a inni wystartują ze słomianym zapałem i w połowie drogi jednak zdecydują, że nie mają czasu/chęci na pracę przy modzie i zostaniesz z ręką w nocniku. To nie pierwszy i nie ostatni raz, kiedy zostaniesz przez kogoś wystawiony, więc się tak nie deprymuj i szukaj kogoś, kto z tobą nad tym popracuje.

No i nie przeżywaj tego tak emocjonalnie - to tylko modyfikacja do gry, skończysz ją kiedyś, a nawet jeśli nie to nie jest jakaś wielka porażka życiowa, shit happens.
Nivener ma racje Don. Wszyscy co chcą tego moda poczekają nawet koszem kilku opóźnień. A tak na marginesie chciałem spojrzeć (piesze do Dona) na tego ostatniego blueprinta i jest jakby nieodtwarzalny. Dlaczego?
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Jak się z czegoś "wyspowiada" to od razu lżej, tym bardziej, że jest kilka osób które czekają na moda i najnowsze informacje.
Co do blueprinta, to nie mam pojęcia co się z nim stało.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Hmm... a jeżeli wolno spytać (jeżeli o tym pisałeś to wybacz ale nie wszystkie posty przeczytałem) to czy nasz główny bohater w fabule będzie się wspinał po szczeblach Mafijnego świata czy od początku rozgrywki będzie np. capo?
Będzie już w tym siedział, będzie jednym z bardziej szanowanych ludzi w rodzinie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
A co z szansą na zastąpienie obecnego Dona rodziny na naszego bohatera?? Istnieje taka inicjatywa?
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Odpada totalnie, bo mam już w zamyślę parę misji.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Don ale swobodna jazda będzie osobno od misji ? Tak pytam bom niekumaty. I czy przewidujesz (jeżeli swobodna jazda będzie osobno od misji) wraz z postępem gry odblokowywać tereny w swobodnej jeździe jak to w Oryginale? Np. na początku po odpaleniu swobodnej jazdy i nie przejściu żadnej misji masz mieszkanie dostępne całę miasto i kilka bajerów co je Jakubek na filmie zaprezentował, a po załóżmy 7 misji odblokowujesz wieś i przejazd do Lost Heaven (chyba że Jakubek kłamał mówiąc na filmie że masz je dodać) a po 13 misji masz już wszystkie tereny i w związku z postępem fabuły otoczenie się zmienia. Jestem ciekaw czy miałeś zamiar podobny do tego co napisałem czy też nie. Tak czy siak powodzenia przy modzie :-)
Nie, swobodna jazda będzie jedna, bez zmian, i będzie ona miała miejsce przed rozpoczęciem pierwszej misji, czyli jak np. gdzieś w misji coś wybuchnie to w późniejszych misjach będzie to zniszczone, ale we freeride będzie całe. To nie głupi pomysł z tym odblokowywaniem, ale lekko bez sensu, będzie od razu cała mapa dostępna, a wchodzić w nią będą: North Town, nowy fragment wsi z nowymi farmami, stara wieś, lekko zmieniona oraz Lost Heaven lekko zmienione, gdzieś coś innego stoi, gdzieś niema budynku, gdzieś dopiero się buduję, gdzieś jest a normalnie go nie było itp.
Misje będą osobno od freeride tak jak w Mafii, ale we freeride będzie kilka dodatkowych, mniejszych, pobocznych misji.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Hehe właśnie chciałem zadać pytanie o poboczne misje ale zapytam tylko czy będą one na tyle długie lub będzie ich na tyle dużo by można nad nimi spędzić trochę czasu i czy będą może jakieś misje typu: ekipa rozwala bar? :D
Misje poboczne będą różne, takie bardzo proste w stylu, że ktoś nam zleci zabicie kogoś, my jedziemy do informatora się spytać gdzie on przebywa i go zabijamy, mogą być też takie, żeby po coś jechać itp.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Nie mów nic więcej bo coraz bardziej nie mogę się doczekać moda zapowiada się epicko!









Ale będzie misja którą zasugerowałem (tą z ekipą i barem) :-)
Całkiem możliwe, ale nic nie obiecuję. Nawet nie głupi pomysł.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Hmm... Don a jeszcze jedno (no dobra kilka :p ) pytań.
1) Czy bardziej skupiasz się na Swobodnej Jeździe czy fabule? (Wg. mnie nie ważne jaka fabuła będzie ważne żeby wreszcie na freeridzie była jakaś robota :) )
2) Czy poza jakimiś małymi misjami w SJ będą jakieś sposoby na kasę np. opchniecie jakichś części Lucasowi (coś jak auta dla Bruskiego w Mafii 2).
3) Będą jakieś otwarte (i nie puste) lokacje na wsi i w Lost Heaven?
4) A pro po Lost Heaven będą jakieś szczegóły np. w sklepie żółtego Pete będzie on stał za ladą i czy w modzie (mówię cały czas o SJ) te misje jednak nie będą tylko misjami a będziemy też zarabiać na nich kase lub dostawać jakieś ciekawe przedmioty (np. granaty).

Z góry też przepraszam że stałem się nieco namolny lecz jestem z natury ciekawy.

Jeszcze raz pozdro dla Ciebie i Każdego kto macza palce w modzie :D
1. Fabułę to ja tylko zakreślam, głębiej samą historią zajmie się ktoś inny, żeby nie było kichy. Ale powiedzmy, że bardziej się skupiam na freeride.
2. Zobaczymy na możliwości skryptów.
3. Oczywiście.
4. Yellow Pete nie będzie, będzie w tym miejscu normalnie kino Twister, ale będą tam co najmniej 2 bary. Tak będziemy na nich zarabiać, właśnie po to one są, będzie też opcja kupowania np. samochodów.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek