Mafia The Lost Family Mod

Aktualnie, od jakiegoś miesiąca nic nie robię, bo brak mi czasu. Cierpliwości, za jakiś miesiąc/dwa/trzy bierzemy się dalej. Ale zasmucę Was, oficjalnie rezygnuję z fabuły, za dużo czasu ona pochłonie, a ja tyle nie mam, będzie normalna swobodna jazda z kilkoma misjami odbieranymi w sposób znany z GTA, za które będziemy dostawali pieniądze, za które być może będzie można kupić nowe mieszkanie, samochody, ubrania, lub wyjechać na wakacje na wieś, lub do Lost Heaven do hotelu. Miejmy nadzieję, że się uda, na razie tylko pozostaje czekać, aż skończę robić to nad czym aktualnie siedzę. Na pewno w wakacje znajdę więcej czasu.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Nie rezygnuj z fabuły. :CCCC Co stanowi problem? Pomożemy!
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Czas stanowi problem, mój brak czasu. Ostatnio coraz mniej go mam, bo wziąłem się za robienie filmów na coraz bardziej poważnie, a nie uśmiecha mi się robić modyfikacji przez następne półtora roku (razem ze skończeniem miasta). Wolałbym do końca wakacji tego roku mieć już w 100% gotowe wszystko. Fabuła będzie o tyle trudniejsza, że będzie trzeba robić o wiele więcej lokacji, w każdej misji inne skrypty na ulicach, odpowiednio duża ilość cutscenek itp. To wszystko jest strasznie czasochłonne, więc zrobimy tylko proste misje, trochę oldschoolowe, na styl tych z 2 części GTA, typu jedź zrobić to, to i to, a potem tamto.

Ewentualnie jak wszystkim tak bardzo śpieszno, to mogę się ogłosić, że szukam osoby, która mogłaby użyczyć wizerunku i najlepiej głosu przyjacielowi głównego bohatera, takiego jak Paulie lub Joe z drugiej części. Wiadomo o co chodzi. Postać ma mieć niecałe 30 lat, oczywiście osoba, która będzie chętna udzielić mu wizerunku może trochę odbiegać wiekiem (zawsze można lekko przerobić). Jak ktoś chętny to zapraszam na PW. Mógłbym już robić teksturę tej postaci.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Cóż, jeżeli wolno mi wyrazić swoją opinię, to moim zdaniem w przypadku takich okoliczności, powinieneś zarzucić pracę nad modem i zrezygnować tymczasowo z wydawania go. Być może za jakiś czas znajdziesz więcej czasu do tego, żeby wznowić pracę i wydać pełną modyfikację taką, jaką sobie w głowie zaplanowałeś, zamiast wydawać wykastrowaną do połowy niedoróbkę. Takie jest moje zdanie, tak naprawdę powinieneś pracować nad modyfikacją, bo powinieneś to lubić, a nie dlatego, że userzy by chcieli jak najszybciej w nią zagrać. Bo to ty powinieneś być zadowolony z końcowego efektu, bo jeśli nie do końca będziesz to okaże się, że twoja praca poszła częściowo na marne.
Popieram Nivenera w stu procentach. Jeżeli chcesz zrobić coś, co będzie cieszyło oko i ucho to zrób to porządnie (y)
Jak nie masz czasu - nie spiesz się.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Problem jest taki, że nie uśmiecha mi się go zawieszać teraz, i odwieszać za kilka lat, kiedy już nikomu się nie będzie chciało w niego zagrać. Jeśli w ogóle by mi się chciało go wtedy robić. Więc wolę go zrobić jeszcze teraz, kiedy sprawia mi to satysfakcję, nawet jeśli miałby być aż tak wykastrowany, to lepiej tak, niż, żeby wcale go nie było.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Wszyscy to rozumiemy Don. Jednak postaw się w naszej sytuacji jesteśmy tylko oczekującymi na ten wielki fenomen i możemy ci pomóc wszyscy, mam prawie 100% pewności, że całe MafiaTown wyjdzie z podziemi aby ci dopomóc.

Sprawa jeszcze nie jest przegrana i jest o co walczyć Panowi, Panie. Wspomóżmy Dona jak tylko możemy!!

P. S. Szkoda, że na razie nie będzie obrazków :C
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Na razie i tak za dużo czasu nie mam, bo tworzę pewien projekt, to raz, mam na głowie pełno innych, mniejszych spraw, dodatkowo jeszcze teraz egzaminy gimnazjalne, więc co najwyżej w przejawach chęci mogę robić powoli jakieś drobne rzeczy, np. mogę aktualnie zrobić tą postać, o której 2 posty wyżej, tylko na razie pozostaje mi czekać, aż ktoś będzie chętny. Co do fabuły to może ewentualnie będzie można jakąś minimalną zawrzeć w tych misjach. Ale nic nie obiecuję.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Don, nic na siłę.

Co do tego to mnie byś mógł wziąć, ale brzydki jestem.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Dobra Don. Wybacz.

A jeśli chodzi o postać to może być to ktoś bardziej znany? Właśnie z klimatów mafii? Widzisz dość dawno temu oglądałem pewien serial (Skazany na Śmierć vel Prison Break) i był tam aktor: Peter Stormare. W serialu pokazał jakim gangsterem zimnym i okrutnym można być. Dlatego moim skromnym zdaniem mógłbyś pobrać jego wizerunek jak już to zrobiłeś z Al'em i podstawić własny głos (zmieniony) albo jakiegoś znajomego. Oczywiście to tylko mój pomysł.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Nie chce brać czyjegoś wizerunku bez zgody. Z tego co się orientuje, coś takiego jest niezgodne z prawem, a Al i tak już nie żyje, i był, że tak powiem w pewnym sensie osobą publiczną. Poza tym, to zupełnie inna sprawa.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Rozumiem Cię w zupełności Don. Ja też mógłbym zostać twoją postacią jednak... jak nagrasz mój głos? Mieszkam troszkę kilometrów stąd?
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
A do zrobienia zdjęć, które zostaną przerobione na tekstury też mam przyjechać sam zrobić? :-P
No właśnie, nie najtragiczniejszy mikrofon to też jeden z jako-takich warunków zostania taką postacią, chociaż głos zawsze może ktoś inny podkładać. Jak ktoś chętny to zgłaszać się z jakimiś próbkami, tylko wiadomo, postać ma mieć średnio prawie 30 lat, więc nie każdy się nada.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Dawaj Don na FB się zgadamy, coś ci podrzucę. Teraz akurat mam w ch* wolnego czasu.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Czy mod będzie kontynuowany? Sorry z SPAM, ale nie mogę się doczekać "Big Adventure in North Town and Lost Heaven".
PS. Zrób misję poboczną, w której Sąsiad denerwuje bohatera, więc ten przychodzi z bronią i mu grozi (cięta riposta) i wychodzi. W nagrodę dostaniemy statuetkę (mój awatar) do mieszkania.
PPS. Czy całą modyfikację przeżyjemy w mieszkaniu czy kupimy/dostaniemy/ukradniemy nowy dom niczym w Mafii 2?
PPPS. Być może SPOJLER otwierasz na włąsną odpowiedzialność!!!!