Mafia The Lost Family Mod

Wiesz Don im dłużej na to patrze to coraz bardziej się wciągam i nie mogę się doczekać aż ten projekt ujrzy światło dzienne.
Aha. Mówiłeś o modelowaniu samochodów. Myślisz o jakiś konkretnych?
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Gdyby się tak dało :-P
Powiedzmy, że mam kilka wybranych, ale najważniejsze, aby do danego samochodu były blueprinty.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Nóż jest ładny. Thmopson jest płaski, ale w grze nie będzie tego widać.
Obrazek
DonMateo07PL napisał(a):
aby do danego samochodu były blueprinty.


Chodzi ci o takie szkice koncepcyjne?

Lizak napisał(a):
Nóż jest ładny. Thmopson jest płaski, ale w grze nie będzie tego widać.


Nóż jest zaje... ale może mi ktoś powiedzieć dlaczego w grze nie będzie płaski, skoro wcześniej jest?
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
W grze nie będzie tego widać. Nie będzie możliwości zobaczyć broni z bliska.
Pain napisał(a):
DonMateo07PL napisał(a):
aby do danego samochodu były blueprinty.


Chodzi ci o takie szkice koncepcyjne?



Rysunki techniczne. Z boku, z przodu i dobrze jak też z góry.
Obrazek
No masz racje. Aha dzięki za info na temat tych rysunków. Ale zastanawia mnie jedno: Potrzebujecie te rysunki do samej gry czy jest tak jak myślę, że to dopiero wstępny etap tworzenia samochodu do gry?
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Do robienia auta. Można też użyć idealnych zdjęć od boku i przodu.
Obrazek
Nie gniewajcie się, zaspojleruję trochę, i przykładowo to będzie następnie dodany samochód:


Właśnie o takie blueprinty chodzi :-P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
No teraz to ja to widzę i nawet po części słyszę (żart :mrgreen: ) Dobra dzięki bardzo. Tak na przyszłość: SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!


EDIT: Jak coś to dzięki Don za wprowadzenie małego chuligaństwa w swojej modyfikacji. Gdy obejrzałem filmik zauważyłem coś co sam wymyśliłem i jeszcze raz bardzo dziękuje.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Mod prezentuje się ekstra i oby tak dalej chłopaki. Z filmu jakubka widać jak bardzo jest rozbudowany a to dopiero początek (środek :P ) fajnie gdybyście zrobili coś w stylu że we FreeRide można by było wziąć kumpli (np. w barze, siedzibie szefa) i zrobić rozpierduche na placówce wrogiej familii. Ale to tak btw. I jeszcze raz powodzenia :)
Bardzo fajny pomysł, dlaczego by nie! :-D
Btw. najnowsze informacje, Danek najprawdopodobniej nie będzie już dalej kontynuował, ponieważ komputer mu się popsuł, i nie ma w jaki sposób, więc jeśli nie załatwi nowego, na którym będzie mógł uzyskać pełną wydajność, będę szukał nowego skryptera, ktoś z forum kto ma dużo czasu byłby chętny?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Cholercia chętnie bym pomógł ale... za nic nie ogarniam skryptów ani grafiki. Mam nadzieje że to nie oznacza końca moda?

Po co piszesz, że niestety nie możesz pomóc? Jak nie możesz, to nie pisz bezsensownych postów. Ostrzeżenie słowne - niv
Końca moda nie, bo choćbym miał go robić 5 lat, to go dokończę. Ale na pewno będzie teraz przerwa, bo totalnie brak mi jakiejkolwiek motywacji, a z resztą od końca października, do końca roku prawie codziennie robiłem po kilka godzin, więc po części też mi się należy (taka przerwa). Jestem typem człowieka, który jak coś zacznie robić i się na to uprze to musi to zrobić, i tu pojawia się problem, a nawet ich kilka, takich o których nie mówię, z niektórymi z czasem sobie radzę, a niektóre nadal są i zostały powiedzmy ograniczone, przez co staję się trochę bardziej zdołowany, bo nie chciałbym wypuścić czegoś gdzie coś nie jest dopięte na ostatni guzik, gdzie są błędy choćby wizualne, które nie przeszkadzają w grze, ale coś brzydko wygląda. Jeszcze bardziej moje morały opadły po tym jak Danek odszedł, z powodu braku możliwości dalszej pracy (utrata skryptera, i osoby, która zmienia teksty w grze, a ja się na tym nie znam). Dodatkowo przydałaby mi się osoba, która potrafi wgrywać pojazdy do gry, nie oszukujmy się, prędzej czy później ktoś taki będzie potrzebny, a mimo, że robię praktycznie we wszystkim w co się angażuję bardzo dużo i a by wyszło to jak najlepiej, bo jak robi coś większa grupa, to mniej im zależy na efekcie ogólnym, a bardziej na indywidualnym (tzn. robię niby to co mam robić, mam w dupie efekt, byle było zrobione, to nic, że bylem jak [nie ma to żadnego związku z Danekiem]) powiedzmy czasie, czegoś im się nie chce robić, czegoś nie dopracują itp. Zacząłem się tu rozpisywać na milion wątków, w skrócie, nie wiem czy ktokolwiek w ogóle zrozumie to co napisałem, bo nie skupiałem się na składni tylko na treści. Może i się użalam, mimo to brak mi motywacji, z powodów takich jak: odejście danka, który ogarniał skrypty, oraz zmianę tekstów, czyli to czego ja nie potrafię i szczerzę nie jest mi do tego śpieszno, bo nie w tym kierunku podążam; błędy, na które nie mam już siły, i nad którymi poprawą już dosyć czasu siedziałem i w niektórych wypadkach trzeba pewnie modelować jeden element na nowo, mimo, że robiłem to już kilka razy; chęć wgranie samochodów, co próbowałem i mi nie wychodziło, więc pomyślałem, że szkoda na to moich nerwów, tzn. na razie mam tylko jeden, ale będzie więcej, więc przydałby się ktoś kto się na tym zna; itp.
Nie wiem co właśnie napisałem, pisałem to pod lekkim wpływem emocji, pewnie później będę to edytować, żeby się nie ośmieszyć, chociaż nie koniecznie, jest to takie wyznanie bardzo szczere, wypisałem wszystko co mi przeszkadza, nie wiem. Jakby ktoś był chętny i się zna na skryptowaniu do Mafii, zmianie tekstów lub wgrywaniu samochodów do gry, to byłoby miło jakby się ktoś taki znalazł.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Wybacz jeżeli w moim komencie jakoś cię uraziłem (naprawdę przepraszam). Po prostu mod tak bardzo mi się spodobał że aż zachęcił by powrócić do Mafii i czekam na niego z niecierpliwością. Więc jeszcze raz wielkie SORRY.








P.S Ale pomyślisz nad moim pomysłem jeżeli starczy czasu i ochoty ? :)) . Ale to tak BTW.
Nie, nic nie uraziłeś, więc nie masz za co przepraszać. To co zaproponowałeś w pierwszym poście jest bardzo dobre, a to co się rozpisałem to bardziej na temat ogólny, odnosząc się tylko do Twojego posta, w którym mówiłeś o końcu moda. Musiałem się wyżalić i usprawiedliwić brakiem motywacji z powodu powyżej podanych przyczyn.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek