Mafia The Lost Family Mod

Don teraz ostanie pytanie\a, bo skoro ty zajmujesz się Freeride'm to czy po skończeniu samego Freeride'a udostępnisz go (bez osi fabularnej taki dodatek)? I jaka byłą by przewidywana data premiery (samego freeride'a).
Sam freeride wyjdzie jak reszta moda nas przerośnie lub będzie problem z jakimś stałym skrypterem. Tak, to mod wyjdzie w całości, ew. może wyjść demo jakiś czas prędzej, żebyście mogli już zasmakować, co i jak. Data jest nie określona, możliwe, że wyjdzie w lipcu/sierpniu.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Jak będziecie chcieli scenariusz to pisz.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
No wygląda ten mod nieźle,jak będzie już gotowy od razu go pobiorę. :)) W końcu go robią mistrzowie pokroju czeskich moderów.
Danek jednak będzie dalej tworzył moda. Powrócił, prędzej nie wiem czy już o tym pisałem, nie miał komputera, teraz ma, i będzie kontynuował. Przez ostanie kilka dni modelował nowy pojazd do gry, karetkę Forda T Ambulance z 1918 roku, co prawda jeszcze nie jest oteksturowany, ale sam model jest. Jak oceniacie pracę Danka?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Zajebisty, ale słabo przypomina Forda T.
http://www.oldwoodies.com/img/military/ ... stored.jpg
Lampy mogłyby być większe. Przód do poprawy. Powinien iść równo, a na modelu jest coraz niższy.

Po tych poprawkach będzie zajebisty w 100%.
Obrazek
Lizak napisał(a):
Zajebisty, ale słabo przypomina Forda T.
http://www.oldwoodies.com/img/military/ ... stored.jpg
Lampy mogłyby być większe. Przód do poprawy. Powinien iść równo, a na modelu jest coraz niższy.

Po tych poprawkach będzie zajebisty w 100%.


Lizak ma racje Don. Po tych przeróbkach będzie wyglądał idealnie. Jednak w tej formie też mi się podoba. Dodatkowo nie wiem czy wspominałem ale uwielbiam patrzeć na takie modele. Aha nie mogę się też doczekać aż to wejdzie w życie.
Mam też pytanie: czy w najbliższym czasie będzie jakiś filmik prezentujący kolejne postępy tworzenia modu?
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Niestety nie, bo od ok. 3 tyg. nic nie robię, a i prędzej za dużo interesujących i pokaźnych rzeczy nie zrobiłem. Teraz wziąłem się za Lost Heaven robiąc przerwę od moda, i aktualnie po za tym, że Danek wymodelował samochód, nic się nie dzieje.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Według mnie za dużo poly na kołach i kierownicy a za mało na przodzie pojazu :D
Wymodelować nie jest problem :D Problem pojawia się przy tworzeniu tekstur do modelu.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Tekstury można zrobić opierając się na tych z Bolta Ace, zdjęciach i perspektywie bocznej, przedej i tylnej modelu 3D.
Obrazek
Tekstury będą robione przy pomocy blueprinta, więc za dużego problemu nie będzie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
No no... nie było mnie tu sporo czasu a widzę że szykuje się zarówno multi jak i ten modzik... Nic tylko czekać i trzymać kciuki ;p
Don czy dużo bedzie tych nowych aut, bo jak narazie mówisz tylko o przerobionych Boltach. I czy bedzie można zagrać w próbną wersje taką jak ma jakubek120 ?
Aut dużo nowych nie będzie, kilka tylko. Co do próbnej wersji, to niestety nie. No chyba, że coś pójdzie nie tak. Jakubek ma ją tylko dlatego, że jest głównym bohaterem, i dla celów reklamowych.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Don, mam do Ciebie małe pytanie: Czy w najbliższym czasie dostaniemy jakąś dawkę nowych zdjęć? Jeśli tak albo nie to bardzo Cię proszę o jakąś odpowiedz bo normalnie marnieje bez informacji.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
cron