Mafia The Lost Family Mod

Będzie kontynuowany, spokojnie. Gadam jak każdy moder, ale byłem tym przejedzony, więc wziąłem się za innego moda (na razie niespodzianka), który ukończę jak skończę robić film, który robię aktualnie, i wtedy (czyt. na przełomie października i listopada, jeśli nic innego, genialnego mi nie wpadnie do głowy) będę kontynuował. Chciałbym to robić już nawet dzisiaj, ale niestety nie mam na to czasu, a i wolę zrobić najpierw tamto, szybko, a to niech się najwyżej ciągnie.
Za to pewnie będzie coś nowego, genialnego, zobaczymy, ale na będę kontynuował na pewno na świeżą głowę, więc pewne zmiany zajdą.
Co do misji, mieszkań itp. na razie nic nie wiem, kiedyś różne rzeczy planowałem, ale teraz mówię, będę kontynuował na świeżo, więc zobaczymy.
Na razie pozostaje czekać i cieszyć się pozostałymi moimi projektami :-P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Kiedy ujawnisz te niespodzianki? The Lost Family Mod to pierwszy mod który może być fajny.
Przedmówca wyżej ma racje to jest jak na razie najlepiej zapowiadający się mod do Mafii. Szkoda tylko kilku wcześniejszych pomysłów do niego ale trudno. No i szanowny D. wrzucaj coś, cokolwiek jak będziesz miał. Ładnie proszę :mrgreen:
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Niespodzianki nie ujawnię, ale na 100% zrobi większe wrażenie niż TLFM, just trust me ;-)
O ile nie będzie to największy mod do Mafii, więc można się spodziewać czegoś na prawdę dużego, bardzo dużego i rozbudowanego. Robię go od czerwca, skończę pewnie gdzieś w październiku, jak wszystko dobrze pójdzie. Nic nie ujawnię, całkowita niespodzianka, jest na co czekać i po co śledzić forum.
Jednak na chwilę obecną robię film, ale o nim dowiecie się więcej gdzieś za tydzień lub maksymalnie dwa.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Nie chcę spamić, ale czekam na machinimę, żeby czekać na moda. Ale co z tą machinimą? Minęły ponad dwa tygodnie. Jeśli ją przeoczyłem, to sorry, ale prosiłbym linka, jeśli ją już stworzono. Patrzyłem na twoim kanale YT, ale tam ostatni film sprzed trzech miechów. Więc co dalej?
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Jaką tam machinime! Z tym skończyłem już ponad pół roku temu. Ja robię normalny film, więc trochę czasu, jeszcze chwila. Zdjęcia trwają od sierpnia, i zapewne zostaną zakończone w następnym tygodniu. Sama premiera gdzieś w październiku, więc jeszcze musicie trochę poczekać. Tym bardziej, że z czasem u mnie bardzo ciężko.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Cóż. Czekam na zapowiedź Machi... przepraszam, przepraszam... filmu. Ale o filmie ani widu ani słychu. Co teraz? Czy Zdradzisz o czym jest ten film?
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Wszystko tutaj: https://www.facebook.com/DMfilms
I niedługo w całej Bydgoszczy ;-)
Trailer mam zamiar zrobić w ten weekend, ale tak samo mówiłem miesiąc temu, więc nie obiecuję. Jak powstanie to założę specjalny temat.
Więc tutaj nie spamujemy więcej nie na temat :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Ja Pie... AAA psiu... le!!! Ja myślałem że to jakaś duża machinima z mafii. Auta, wojna, gazeta, 1500zł! Panie, gdybym nie mieszkał na drugim końcu Polski, to bym pomógł! Trzymam kciuki!
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Czy mod jest jeszcze w planach?
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Tak, co prawda zapewne nie prędzej niż gdzieś za rok, ale w wolnej chwili będzie kontynuowany. Modowanie to dla mnie tylko hobby, którym zajmuję czas jak nie mam innych projektów, więc niestety musi poczekać.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Przedwczoraj ponownie wziąłem się za modyfikację. Szczerze się przyznam, że idę jak burza, bo już prawie całe miasto mam gotowe, a poprzednią połowę robiłem przez z dobre 2 miesiące. Moim kolejnym osiągnięciem jest ogarnięcie lightmap, dzięki czemu w modzie dostaniemy cienie realniejsze i ładniejsze niż w samej Mafii. Uczę się również powoli skryptowania. Jeszcze nie rozmawiałem z Dankiem odnośnie tego czy dalej by chciał współpracować, jednak liczę, że aż tak nieinformatyczny nie jestem i coś dam radę porobić samemu. Aktualnie świętuję sukces zrobienia skryptu, dzięki któremu mogę podejrzeć dane miejsce z osobnej kamery (pomijając fakt, że ukradłem to z domowego kibelka i jeszcze nie próbowałem usunąć animacji :-D ) Tak czy inaczej są postępy. Poniżej wrzucam kilka screenów, na których widać między innymi nową grafikę z cieniowaniem oraz 2 nowe lokacje - dzielnicę robotniczą oraz centrum miasta. Dodatkowa niespodzianka, wbrew temu co mówiłem kiedyś tam, fabuła jednak będzie!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Super! Zaskoczyłeś mnie DMateo07 informacją na temat lightmap - czyli sprawy dotyczące cieniowania w grze Mafia.
Ważna kwestia, oraz naprawdę istotna - dla mnie w każdym bądź razie ma znaczenie. Życzę zatem powodzenia w dalszych pracach
nad Mafia The Lost Family Mod, postępów w nauce nad innymi rzeczami - jak skryptowanie. Ja niestety na wielu tych rzeczach
się nie znam lub mam bardzo znikome umiejętności w jakiś sprawach w tych rzeczach. Zazdroszczę tobie w sensie pozytywnym
posiadanych umiejętności i zdobywania kolejnych DMateo07.
To fajnie że nie zapomniałeś o tym modzie. Tylko pytanie: po co robiłeś dachy? Czyżby szykowało się jakieś Hollywood?
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Dachy są spowodowane tym, że dostaniemy również możliwość spojrzeć na miasto lekko z góry :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
cron