Mafia PBF - Co o tym sądzicie?

Kevin w pełnej gotowości bojowej!
Sir, zgłaszam pełną gotowość!
Obrazek
Na co czekamy?
Obrazek
Wszystko zapowiadało się naprawdę super. Trochę nieładnie zachował się autor całego pomysłu. "Rozpalił" we wszystkich nadzieję na fajną zabawę, ciekawość, każdy się trochę "pod jarał" a później znika i cisza... Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że ten ktoś nic nie musiał robić, to wszystko zależało od jego dobrej woli, no ale tak się nie robi. Jak się nie wie czegoś NA PEWNO.

Tak swoją drogą jest jakaś szansa na wznowienie tego? Byłbym zainteresowany również. Ktoś coś wie? Jest jakaś szansa przygotować coś takiego bez tego użytkownika, który chciał to prowadzić? Może warto jakoś się dogadać w tej kwestii. Nie wiem, można coś popróbować na własną rękę bo fajny pomysł był.
Obrazek
Nigdy mnie takie coś nie interesowało,a odejście autora jeszcze bardziej mnie od-interesowało od Mafii PBF.Miłego grania,ja w takie coś się nie będe bawił.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Skoro już wszedłem, to może zacytuję po prostu to co napisałem Mafiosowi:

"To make a long story short:

W czasie kiedy mnie nie było, działo się bardzo dużo w moim życiu - takie rzeczy typu przeprowadzki, strata/szukanie pracy, w końcu powrót do ojca z powodu ogromnych kłopotów finansowych.

Obecnie z domu wychodzę o 7 rano i wracam około 20, po czym idę się umyć, zjeść coś, przygotować sobie żarcie i ciuchy na następny dzień. Przeważnie uderzam w kimono od razu, nie mając siły na nic albo wegetuję w łóżku z laptopem oglądając jakieś głupoty, które nie wymagają myślenia. Praca fizyczna, tak samo jak cały dzień poza domem i brak czasu dla siebie to naprawdę męcząca sprawa.

W weekendy wykorzystuję wolny czas aby odespać, spotkać się z rodziną / znajomymi i napić się piwka. Jak za pewne już zrozumiałeś - praktycznie nie mam wolnego czasu a prowadzenie PBFa jest BARDZO czasochłonne.

Niestety. Sporo się ostatnio zmieniło u mnie w "prawdziwym życiu", czego nie przewidziałem organizując całe zamieszanie.

O ile nie znajdzie się ktoś, kto podejmie się kontynuowania PBF'a (mogę jedynie pobieżnie nadzorować przebieg akcji i wyjawić jakie miałem plany względem konkretnych graczy i ogólnej historii), musi on zostać zamknięty lub zawieszony. Na długo.

Przykro mi, że tak to się skończyło no ale cóż... Jest jak jest.

Tyle w temacie PBFu. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, to wal.

Pozdrawiam

T."


Rozumiem, że niektórym może się nie spodobać cała sytuacja ale wybaczcie - Jak się ma trochę więcej lat a głównym zmartwieniem nie jest "sprawdzian z bioli", to na pewne rzeczy po prostu nie ma się czasu. Mimo chęci.

Jak z resztą zauważyliście, o czym jestem przekonany - sporo wysiłku włożyłem w zorganizowanie tego - nie chcę tego rzucać w diabły ale nawet nie mam wyboru.

Jeżeli jednak znajdzie się ktoś, kto będzie chętny by podjąć ideę, to zrobię wszystko co w mojej mocy aby znaleźć trochę czasu na pomoc tej osobie.

E: A do wcześniejszej części dorzućcie sobie jeszcze okresowy brak internetu lub korzystanie ze śmiesznego łącza.
Obrazek
- M a f i a P B F -
Rozumiem to jak najbardziej. Może nie nagraliśmy się zbyt długo, ale wkońcu życie prywatne jest najważniejsze. Liczę na to, że pomysł będzie kontynuowany, a Tobie Tommy życzę wszystkiego najlepszego w tych trudnych chwilach.
muore il bandito, la mafia vive
Również jak Mnich życzę Ci powodzenia w nowym życiu ;) Absolutnie nie mam Ci tego za złe. Mam nadzieję, że wszystko ułoży się po twojej myśli i że znajdzie się ktoś nowy do prowadzenia PBFa
Obrazek
Czy był by ktoś chętny do próby reaktywacji PBF?
Jeśli chodzi o Mafia PBF to sam takiego tworzę:
http://artistic.xaa.pl/index.php

Narazie jest to wersja testowa. Gdzie sprawdzamy mody i grafiki. Jeśli ktoś chętny do teamu pisać:

GG - 21188439

Poszukujemy człowieka od modów, grafika, pisarza.

http://mafiapbf.xaa.pl/index.php

Gra zrobiona - zapraszam.
Byłbym bardzo zadowolony, gdyby 2K Czech postanowiło utworzyć taką oficjalną Mafię 1 PBF, Mafię 2 PBF i Mafię 3 PBF :mrgreen: Myślicie, że jest to możliwe?

Pozdrawiam
Nie.
Narzekaliście, że Don pisze zbyt krótkie wypowiedzi. Mówiliście, że trzeba rozbudowane. A wiec Maf, daj sobie warna :-P
Nie no, przecież żartuję.
Wracając do tematu, to szkoda, że nie... Ale po nich można się wszystkiego spodziewać :-) Jak to powiedział Grisha na naszym dawnym Blogu "Są zdrowo rąbnięci, w dobrym tego słowa znaczeniu".
A ja to popieram!
Dla mnie coś takiego może w ogóle nie istnieć...
Najważniejsze żeby PBF wróciło na MT.
muore il bandito, la mafia vive
Jeżeli mam w ogóle zastanowić się czy jest sens reaktywować PBF, to muszę wiedzieć ile byłoby zainteresowanych grą.
Obrazek
- M a f i a P B F -