Mafia PBF - Co o tym sądzicie?

no to Mafia The PBF of Lost Haven może ruszyć:P

Ciuuch Ciuuuuch
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
No. Cieszę się, że potwierdziliście wszyscy chęci. Czekałem na tego ostatniego gracza, bo Tomasz przedstawił BARDZO ciekawą kartę :) okazało się, że jeszcze jeden dzień mogę w mieszkaniu siedzieć - dlatego dopieszczam kolejne działy. Druga sprawa - pokazały się kolejne dwie karty.

Do większości z was pójdzie jeszcze PW z dodatkowymi pytaniami. Stay tuned!
Obrazek
- M a f i a P B F -
Buu Tomasz. Myślałem że JA stworzyłem fajną kartę. :P

Ale egoizm... Zazwyczaj nie myślę, że jestem naj :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Bo Twoja też była bardzo dobra. ;)

Tak jak napisałem wcześniej - ogólnie wszystkim karty wyszły nieźle więc nikt z was nie ma czym się przejmować ;)

No i w skrzynce mam jeszcze 3 karty. Siódmy Syn na pewno będzie z nami grał, co do pozostałych dwóch - muszę się jeszcze zastanowić. Pamiętam, że miałem jakieś zastrzeżenia. No ale jak będę miał chwilę żeby to ogarnąć, dam znać osobom zainteresowanym :)
Obrazek
- M a f i a P B F -
Czyli moge potwierdzić udział ;)

Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek
UP THE IRONS!!
No cóż. W tym oto właśnie momencie mówię:

Mafioso - odpalaj!

PBF jest gotowy. Parę WAŻNYCH uwag.

ZAPOZNAJCIE SIĘ ze wszystkimi tematami zarówno w waszych działach jak i na tablicy ogólnej.

BŁĘDY SĄ NA PEWNO - zwróćcie uwagę ile musiałem natworzyć nowych postów/tematów, wymyślić wątków, ogarnąć kart. Pomnóżcie sobie to co macie w działach x ilość graczy. Musicie więc zrozumieć, że błędy, literówki, pomyłki, będą.

NIE WSZYSTKO
jest takie, jak w waszych kartach. Parę postaci musiałem zmienić mniej lub też więcej. Dlatego też ważne jest abyście przeczytali dokładnie WSZYSTKIE tematy.

NIE PSUJCIE sobie rozgrywki - nie kontaktujcie się z innymi graczami w sprawie postaci, bo będzie dużo mniej ciekawie. Z biegiem czasu i tak się spotkacie w grze i będziecie mieli okazje utworzyć wspólne grupy ;)

SPRAWDZAJCIE
swoje posty i upewniajcie się, że napisaliście wszystkie potrzebne mi informacje ale jednocześnie nie wybiegacie z umiejętnościami/możliwościami/czasem zbyt daleko. W ten sposób "zoptymalizujecie" czas rozgrywki - nie będzie trzeba go marnować na wyjaśnianie sobie pierdół.

ZGŁASZAJCIE wątpliwości i zauważone błędy.

WYROZUMIENIE I CIERPLIWOŚĆ
- Bo to od cholery roboty i jeden człowiek, który musi nad tym zapanować ;)

Teraz pozostaje wam sprawdzić hasła (wysyłam właśnie na PW) i rozpczynać.
Obrazek
- M a f i a P B F -
mam pytanie. jak można w tę grę zagrać?
Nie chce aktu zemsty
ojciec chrzestny
Nawet nie będę odpowiadał na takie pytania. Wszystko macie w temacie. Jeżeli zależy wam aby zagrać, to znaczy, że możecie się wysilić i rpzeczytać jeden temat od deski do deski.

Co do kolejnej tury - będzie, kiedy będzie. Na razie nie jestemw stanie tego ocenić, skoro ta nawet się jeszcze nie rozkręciła.
Obrazek
- M a f i a P B F -
To wygląda naprawdę zajefajnie. Nie zdążyłem na pierwszą turę to poczekam na drugą.:) Kurde zajarałem się tym... :-P
UP THE IRONS!
Obrazek
Do wszystkich graczy, którzy zdążyli zwątpić.

Posiadam już nowe lokum, jednak internetu na razie ani widu ani słychu. Aczkolwiek - cierpliwści!
Obrazek
- M a f i a P B F -
TommyTheGun napisał(a):
Do wszystkich graczy, którzy zdążyli zwątpić.


My? Nigdy :-) Trzymamy za Ciebie kciuki, abyś wrócił do nas jak najszybciej ;-)
muore il bandito, la mafia vive
W końcu. Jeszcze jutro wracamy na PBFowe tory :)
Obrazek
- M a f i a P B F -
Igłastycznie! Już zaczynałem się niecierpliwić ;-)
Czy to z okazji, że "Coraz bliżej święta?"
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Jak widać, plany w łeb wzięły ale grunt, że później (bo nie prędzej) w końcu wszystko poszło jak miało. Internet jest, zaległości PBFowe nadrabiam, jednak mam dwie kwestie do omówienia.

Trochę czasu minęło - nie wiem więc czy wszyscy użytkownicy, którzy zgłosili się do gry wciąż są chętni / w ogóle istnieją na forum itp.

Druga sprawa - czemu mnie nie było i nie mogłem pisać to wiem - ale że nie dostałem przez tak długi okres odpowiedzi od bodaj dwóch graczy, którzy mieli na co odpisywać, to tego już nie do końca rozumiem.

Przypominam, ze wasze losy są od siebie zależne. Nawet jeżeli nie bezpośrednio, to na zasadzie efektu motyla. Dlatego muszę wiedzieć na kogo czekać a kto zdążył PBFa olać.
Obrazek
- M a f i a P B F -
cron