Mafia PBF - Co o tym sądzicie?

TommyTheGun napisał(a):
Paziu napisał(a):
Od razu na wstępie chciałbym zaznaczyć, że to tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać.

Mi się ten pomysł nie podoba. Uważam takie rzeczy za ogromne pożeracze czasu. Takie mieszanie sobie w głowie (wyobrażanie kim to się nie jest) może się dla niektórych źle skończyć. Ja wolę sobie pograć w multiplayer GTA IV (tak na reszcie dorwałem oryginał za 72 zł z wysyłką ;-)) gdzie integracja z innymi użytkownikami jest dużo większa niż tu.

No, ale jak zaznaczył na początku - to tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać. O gustach się nie dyskutuje ;-)


Dzięki Tobie wątek w końcu nabrał statusu "interesującego", jako, że zawsze musi być ktoś mający odmienne zdanie :) Bardzo dobrze, że tak się dzieje. Oczywiście szanuję Twoje zdanie, choć moglibyśmy wdać się w polemikę. Widząc dotychczasowe zainteresowanie, obawiam się jednak, że to nie czas i miejsce na to. Dzięki za wyrażenie własnej opinii.


No właśnie. Widać, że mądry z Ciebie gościu. Każdy lubi inne rzeczy i ma do tego prawo, nikt nie może mu tego zabronić (jeżeli to jest zgodne z prawem) i powinien to szanować ;-)

Udanej zabawy :-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
W imieniu zainteresowanych - Dzięki :)

O ile pierwsza sesja zakończy się sukcesem, z pewnością podzielimy się wrażeniami z resztą, spajając przygody graczy w jakieś krótkie opowiadanie, komiks, cokolwiek, co będziemy mogli stworzyć :)
Obrazek
- M a f i a P B F -
Właśnie Tommy. Przedstawiając te przygody w jakiejś formie. Może warto byłoby wytyczyć osobę, która zajmowałaby się codziennym robieniem gazetki. Było by to bardzo realne i pozwoliłoby na sprawdzenie graczom co w ciągu dnia ich konkurenci na czarnym rynku, policja i inni dokonali. Co myślisz ? Coś podobnego do LH Daily News, tylko z wydarzeniami, które miały miejsce w naszym, wirtualnym LH. Hmmm ? ;-)
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Gazeta od zawsze była jedną z ważniejszych elementów w grze, dając graczom informacje nie tylko na temat poczynań konkurencji. Na razie jednak muszę zająć się tym sam. Jeżeli jednak pojawi się jakiś gracz-dziennikarz, będzie on miał sporo do powiedzenia w kwestii "doinformowania" pozostałych mieszkańców miasta.

Ale spokojnie. Wszystko mam opanowane. Na razie wszystko jest pod kontrolą, oprócz oczekiwań na karty postaci, pracuję również nad przeznaczonym dla graczy forum (spokojnie, dział na Mafia Town ;) ), które ujrzycie jak tylko rozpocznie się rozgrywka. Na razie gazety będą wychodziły tylko w ramach "numerów specjalnych" czyli w momencie, kiedy będzie warto o czymś was poinformować tą drogą. Jak powiedziałem - dziennikarze - gracze mogą wpłynąć na częstotliwość oraz zamieszczane informacje LHD (tych znaczących numerów). Tak samo jak gracze - mechanicy będą wpływali na ilość wypasionych fur itp. Tak naprawdę bardzo dużo zależy od tego jakich będę miał graczy - kto wybierze jaką rolę. W zależności od tego, będę mógł się podzielić obowiązkami (każdy gracz w jakimś stopniu mnie zwalnia z różnych obowiązków. Im więcej kreatywnych umysłów, tym mniej muszę wymyślać ja ;) )

P.S. Pisząc "Od zawsze", mam na myśli poprzednie mafijne PBF'y, w których brałem udział.
Obrazek
- M a f i a P B F -
Wygląda super;p tylko do kiedy można wysyłać karty?
Najlepiej do jutra, podobno jest już dużo chętnych i nie dla każdego będzie miejsce, więc warto się śpieszyć.
Obrazek
Dział PBF ma już 46 tematów, z grubsza wszystko jest przygotowane. Gdyby nie sprawa utraty mieszkania, prawdopodobnie już dziś byłbym gotów do startu. Osoby przyjęte to:

Tomasz, Scaletti, Acozz, Grisha, Guillermo, Mnich, bananmaciek, Kevin
Za literówki i pomyłki w nickach sorry, ale śpieszę się w tym momencie.

Każdego z was proszę o potwierdzenie chęci gry.

Nie oznacza to jednak, że rekrutacja jest zakończona. Osoby zainteresowane grą mają czas do jutra wieczora mniej więcej. I nie przejmujcie się - na początek wystarczy szkic, jeżeli czegoś nie uwzględnicie, po prostu napiszę wam jakich informacji mi brakuje. Bardzo możliwe, że będzie możliwość dołączenia do gry już w trakcie jej trwania (jeżeli Karta Postaci będzie naprawdę dobra).
Obrazek
- M a f i a P B F -
Potwierdzam. Odbiór?.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
No, to mam nadzieję, że jeszcze parę osób dołączy. Jakby coś, to potwierdzam chęć.
Obrazek
Jak już wcześniej wspomniałem, wchodzę w to ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Potwierdzam udział :)
Będzie wesoło :D
Potwierdzam. Ale bedzie jaaaazdaaaaa :)
Obrazek
Ready for take off :mrgreen:
Potwierdzam! ;-)
Tak god damn it ! Zgadzam się :mrgreen: Przepraszam, ale uczelnia mnie pochłonęła po raz kolejny.
POTWIERDZAM ! ;-)
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg