Mafia II DEMO

Zawsze można przyciemnić sobie ekran :D
A poza tym mafia 2 była robiona oddzielnie na każdą platformę.
A te kolory wcale nie przeszkadzają ci któzy tak twierdzą nie muszą w tą gre grać
Niektórym w żaden sposób nie da się dogodzić.To za kolorowe a to,że niema broni białej czy samochody żle jeżdżą.Ta gra powstała osiem lat temu i ciężko żeby to co wychodzi teraz przypominało mafie 1.Ja tam jestem w pełni zadowolony z dema i mam nadzieję,ze nie zawiodę się również na pełnej wersji gry.
IntelCore i7 920/GeForce GTX 295 x2,/3x2 OCZ Ram/Win 7 64-bit
wiem Ze z broni białej ma być kastet i baseball
W ciekawostkach dalem galerie broni białej ;] Jest tego troche więcej.
Ej panowie mam problem z demkiem.

Witam mam problem, otóż długo sciągnałem te demko Mafi aż wkoncu dobiegało końca a tu zonk. Sciąganie stanęło 99% poberania demka i nie chce ruszyć. Caly czas transfer pobierania jest zerowy a nie wiem czemu :(. Gdy zatrzymuje aktualizacje i wznawiam to idzie do 16.5kb/s przeważnie ,potem stanie i spada do zera

O TO Screenshot z steama
http://img248.imageshack.us/i/beztytuugbs.jpg/

A To gdy probuje włączyć mafię.Wyskakuje ot taki bład.

http://img833.imageshack.us/img833/3990/beztytuu1j.jpg

Nie wiem co mam robić ,boje się robić restet steama bo nie wiem czy od nowa będę musial pobierac?
Nie zamierzam drugi raz pobierać bo co to da ? :(

Pomocy
CCCP napisał(a):
Kilka moich wrażeń z demka. Niestety nie oceniam go jakoś specjalnie pozytywnie mimo, że jedynka to rzecz jasna moja ulubiona gra do dziś.

Po pierwsze grafika i samo otoczenie. No wybaczcie, ale miasto jakieś takie zbyt kolorowe. Porównajcie to z jedynką. Tam mieliśmy grafikę bardziej fotorealistyczną aniżeli plastik z ponakładanymi filtrami. Wszystko świeci się jak psu jajca, chodniki czyściuctke - więcej szarości moi mili! Czuję się jakby grał w Total Overdose albo jakiegoś taniego klona GTA a nie mroczną historię mafijną.

Po drugie sterowanie. To już przekleństwo PC-tów, że mamy tak a nie inaczej - obracamy sobie myszką wokół postaci, auta itp. No dobra, ale to jeszcze przeżyję. Chowanie się za przeszkodami - dobrze że nie ma tego co w czwartym GTA, kiedy to bez wychylania się mogliśmy walić headshoty. Bardziej odpowiadało mi sterowanie w jedynce - czyli czajenie się na kuckach i spokojna eliminacja wrogów. A tutaj to idę przed siebie jak leci bez namysłu, bo w każdej chwili się chowam i jestem absolutnie bezpieczny.

Jazda samochodem - gorsza jak w jedynce, ale jakoś ujdzie model realistyczny, bo ten normalny to o kant dupy można sobie potłuc. Dobry dla dzieciarni wychowanej na NFS.

Obawiam się także o długość gry i samo zwiedzanie świata. Ratunkiem może być Free Ride Extreme, ale o nim nic nie słyszałem - po prostu gra na raz. Jedynka do dzisiaj jest żywa dzięki lwiej ilości smaczków, modów itp. Dwójka się na to nie zapowiada. Sama historia z tego co już wyczytałem także nie orezentuje się hitowo - jaiś taki gorszy klimat, a sam Vito wydaje się mniej ludzki aniżeli Tommy. Liczę, że chociaż historia uratuje tę grę.

Z tego co pograłem w demie obawiam się, że te wszystkie recenzje na poziomie 7/10 czy 8/10 to prawda. Każdy raczej kurtuazyjnie wystawia wysoką ocenę, bo przecież to solidna gra i następczyni legendy a na dobrą spawę nikt jeszcze wprost nie napisał, że to ogromniaste rozczarowanie, bo boi się reakcji. Zawsze jest tak w przypadku hitowych gier. No nic. Poczekamy, ale wrażeń zbyt dobrych nie mam.


A odkopię.

Popierwsze - jaka dzieciarnia chowała sie na NFSie? Bo o ile pamiętam, to pierwszy Need For Speed wychodził mniej więcej w okresie kiedy na przykład ja dostałem pierwszy komputer. Stawiam na '95

Po drugie - Angelo ludzki? Nie rozumiem co wy macie z tym Tommym. Kierowca taksówki, który okazuje się super komandosem, kierowcą wyścigowym, jest względnie inteligentny i ru**a całą rodzinę Mafijną jak chce. I to jest bardziej realistyczne niż Vito?

Z kolorkami się zgodzę, chodź wydaje mi się, że to kwestia jakiejś prostej modyfikacji wrzucającej nowe teksturki i będzie okay.

Jeżeli chodzi o jazdę samochodem, to sam nie mam nic do zarzucenia. Model gorszy od tego z jedynki? Nie zgodziłbym się. Tak czy inaczej - znawcą nie jestem ale mniej więcej tak wyobrażam sobie prowadzenie auta z tego okresu i aż zadziwia mnie jak się to odczuwa mimo klawiatury i myszki w miejsce kierownicy i pedałów.

Po skończeniu gry, o ile dobrze pamiętam, ma być jakis bajerek w stylu FR. O modyfikacje w ogóle sie nie martwię, chociażby przez liczbę JUŻ dostepnych trainerów, modyfikacji itp do DEMA.

I jasne, gra ma wiele wad ale i tak myślę, że będzie kocurem. Po samych trailerach widać GENIALNY klimat, który wylewa się hektolitrami z każdego ujecia.
Obrazek
- M a f i a P B F -
Okej zagrałem dziś z rana po problemach ze sciągnięciem Mafi 2.

Moge powiedzieć tyle ,że jest fajnie ale rozwine to jak w recenzji.

PLUSY DEMA:
-Bardzo ale to bardzo żywy świat ,dużo takich 'smaczków' które robią naprawde wrażenie
-Łatwo zginąć w strzelaninie z Policjantami lub z miejscowymi
-Świetny Klimat
-Soundtrack świetny ,poprostu chce się śpiewać oraz tańczyć
-Grafika poprostu genialna ,trawa jak zywa
-Brawa za optymalizacje na 3 letnim komputerze na full detalach bez sciny ! Nie samowite
-Realistyczność Gry

Minusy Dema:
-Trochę za jasne te miasto ;/
-Jak dla mnie nie najlepszy system jazdy samochodami. przydał by się ten np z GTA IV bo był fajny.

Teraz coś o misji ;nie śledziłem tak mocno tych wsystkich gameplayów itd. więc misja była dla mnie jak nie znana ,ale gdy odpalilem demo to wprowadzenie mnie zamurowało ,juz odczułem to ,że będzie to prawdziwa gangesterka. Dobra,pojechałem na miejsce zdarzenia ,fajne cutscenki ,fajna strzelanina aż wkoncu zabicie 'grubasa' i strzal do naszego. Fajne zakocenie
@UP:
Chciałbyś model jazdy z GTA 4?? Nie powiedziałbym że jest fajny. Przy gazie do podłogi i prawie prędkości na maksa możesz wymijać auta jakbyś parkował pod marketem. Wiem bo grałem i w czwórkę i w epizody więc mogę coś na ten temat powiedzieć.
Nie rozumiem krytyki jeśli chodzi o model jazdy, nie spodziewałem się czegoś tak dobrego w takiej grze. Dlatego niestety ale nie zgodzę się z nikim kto krytykuje ten model jazdy, uważam że wam się palce pi%^olą na klawiaturze, dlatego narzekacie ;)
Musicie zrozumieć że to nie są samochody rodem z NFS'a czy GTA4, to są ciężkie kolubryny którymi manewrowanie przy pełnej prędkości kończy się na drzewie/człowieku/płocie/samolocie. Jeżeli oczekiwaliście czegoś innego, to przykro mi ale nie te wrota.
Enzo Moore napisał(a):
Ediss napisał(a):
Tak jak w pierwszej Mafii chodzić można po wciśnięciu klawisza TAB.


Co ty pierdzielisz w pierwszej Mafii jak naciskało się tab to wyskakiwała mapka.

Faktycznie przyciski mi się pomyliły ;P. Ale to chyba nie powód, żeby używać wulgaryzmów -.-?
Model jazdy jest perfekcyjny w porównaniu do fatalnego z GTA 4.Wogóle GTA 4 to kaszana.
IntelCore i7 920/GeForce GTX 295 x2,/3x2 OCZ Ram/Win 7 64-bit
Ale dzieci, które lubią jechać 120km/h i mieć super zwrotne auto tego nie zrozumieją. Model jazdy w Mafii 2 jest niemal perfekcyjny - można powiedzieć ,że to symulator jazdy.
Dokładnie. Polecam grać od razu na realistycznym trybie jazdy. Wydłużycie sobie czas gry o dobre 2h :-) I w ogóle zrobicie Mafię jeszcze bardziej realistyczną :-)
Obrazek
Soldi napisał(a):
Ale dzieci, które lubią jechać 120km/h i mieć super zwrotne auto tego nie zrozumieją. Model jazdy w Mafi 2 jest niemal perfekcyjny - można powiezieć ,że to symulator jazdy.
Właśnie,nawet dzisiaj kumpel do mnie wpadł,który raczej nie jest jakimś hardcorowym graczem po zagraniu w mafie 2 demo stwierdził,ze sterowanie pojazdami nie jest takie prost i wygląda realistycznie.
IntelCore i7 920/GeForce GTX 295 x2,/3x2 OCZ Ram/Win 7 64-bit
ja az takich predkosci nie rozwijalem autem takze nie moge powiedziec ale dobrze ze nie zrobili tak jak w gta 4. tutaj naprawde tryb realistyczny jest bardzo dobry. nie wyobrazam sobie ze bede na normalnym jezdzil
cron