Mafia II DEMO

Jak już pewnie wiecie z newsu 2k Czech przygotowało DEMO Mafii II. Niestety, nie ma informacji, czy będzie ono dostępne dla wszystkich. W każdym bądź razie - jakie macie wymagania co do DEMA?

Ja, poza choćby jedną misją, chciałbym, aby była możliwość swobodnej jazdy po mieście. Chociaż jedna, nieduża dzielnica! Proszę!
Demo takiej produkcji jak Mafia II będzie zapewne ostro okrojone. Dadzą coś na wzór mapki z samouczka z pierwszej części mafii. Myślę, że w demo zagrają tylko dziennikarze czemu? 2KCzech ma problemy z zapodaniem co jakiś czas głupiutkich artów a, co dopiero demo. :)
Mam nadzieje być mile zaskoczonym. :)
Obrazek
Szczerze wątpię żeby było jakie kolwiek publiczne demo Mafii ][. A szczególnie na 7 miesięcy przed premierą.
Napewno będą wersje demonstracyjne specjalnie przygotowane dla ludzi z branży patrz. seria "Gramy!" na GOL.

Jeśli już by doszło do wersji DEMO to chciałbym aby była ona w porze zimowej, jedna misja albo dzielnica do penetracji by mi wystarczyła.
Jak wiadomo, "demo" drugiej Mafii zostanie zaprezentowane 23 marca. Spokojnie, liczysz na to, że już za ok. półtora tygodnia zagrasz w obiekt swoich westchnień? Srogo się zawiedziesz, albowiem owa wersja demonstracyjna to nic innego, jak doszlifowany fragment bety - notabene zawierający jeszcze kilka błędów - który będzie zaprezentowany dziennikarzom. Na podstawie tego w czasopismach pojawią się różnorakie zapowiedzi nowej produkcji 2K Czech. Dla niekumatych - machina reklamowa ruszy. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wrzuci etapu gry do internetu, której premiera nastąpi dopiero za pół roku.

A czego oczekuję od dema? Zera. Absolutnego. Mówiąc jaśniej - chciałbym aby jakiekolwiek demo czy jakikolwiek gameplay nie trafił na serwisy internetowe, a tym bardziej na mój dysk. To już nie te same emocje, gdy w pełnej wersji po raz 6 przechodzimy konkretną misję, ponieważ w demie przeszliśmy ją na wszystkich pięciu poziomach trudności. To nie to samo, gdy już znamy klimat metropolii, w której dzieje się akcja gry. Coś takiego zastosowano przy premierze Grand Theft Auto IV. Kilka trailerów robiących smaczek, po czym opad szczęki wywołany zachwytem nad nową produkcją Rockstara. Ale to już inna historia...
Anything is possible
Chodzi tu o demonstrację Mafii II przedstawioną na jakimś większym ekranie tylko do obejrzenia lub do zagrania przez dziennikarzy (ale raczej to pierwsze).

Filmować ani robić zdjęć pewnie nie będzie można robić, więc pozostają nam te pozostałe materiały (screeny, rendery, itp.).

Aktualizacja: Ze strony MafiaGame.cz:
* 25 exkluzivních screenshotů
* hromada nových renderů a concept artů
* nejméně 4 coverarty pro použití na obálky časáků
* představení Pražského a Brněnského studia
* možnost interview s klíčovými členy 2K Czech
* možnost natáčet pár minut videa (ne ze hry) - pro umístění na weby nebo DVD přílohy
* představení press dema Mafie II

Czyli mniej więcej taka demonstracja jak mówiłem ;-)
Nawet mogliby nagrać jakiś filmik z tego dema i puścić go do neta. Ja nawet tym byłbym zadowolony ;-)
muore il bandito, la mafia vive
jesli 2k nie wypusci nawet filmiku z dema to mozna miec nadzieje ze jakis reporter nagra telefonem i wrzuci na neta :D. Ale to tylko malo realne marzenie.
Murphy był optymistą.
Coś mi się wydaję, że to wszystko będzie owiane tajemnicą...no ale internet jest jaki jest i na pewno będzie jakiś przeciek :) na nasze szczęście!!!!!!! :D
Mi też się wydaje że to demo będzie w postaci prezentacji dla dziennikarzy. Ciekawi mnie tylko jedno, czy na tą prezentacje zaproszone są jakieś polskie media...
Jak nie są zaproszenie to niech się pchają drzwiami i oknami byle tam byli :!: myślę, że przynajmniej taki CD-Action jest zaproszony :?:
Cd Action na pewno jest zaproszony ;-)
Oni byli nawet w siedzibie R* i grali w GTA IV przed premierą.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
No i poza tym już raz byli z wizytą u twórców Mafii II, także chyba będziemy mieli wiadomości z pierwszej ręki :-) aleeeeee ten czas się dłużyyyyyyyy :-x niech już będzie 23 marca PLISSS!!!!!
Ja bym chciał, żeby było demo, ale takie, które nie pokazuje za dużo, żeby zabawy nie zepsuć :P Tak czy siak i tak bym nie zagrał, żeby zabawy sobie nie psuć :P
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Co o tym sądzicie ? http://chomikuj.pl/szymaj123/mafia+2+demo
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
jigger88 napisał(a):


Nie ważne gdzie znajdziesz demo do Mafii 2, jeżeli twórcy wciąż pracują nad grą i nie dają sygnałów o prawdziwym demie to lepiej tego nie ściągaj, chyba że chcesz mieć zawirusowany komputer.
muore il bandito, la mafia vive
cron