Mafia II DEMO

thorbdg napisał(a):
nie całą, ponieważ w Demie nie ma całej mapki, ale do części da się zajrzeć.

ale chodzi mi chyba o tą dostępną w demie. w jednym (niedziałającym już) trainerze była możliwośc odblokowania części miasta. czasem jak sie wyjdzie gdzieś jest to mission failed, da się jakoś to wyłączyc?
robertRobin88 napisał(a):
mi to dogadywanie o prockach kto ma lepszy wygląda na to ze macie po 13 lat... o to chodzi? teraz najważniejsza jest karta graficzna... masz słaba to nie pograsz jak ja... gra może lepiej chodzic na słabym procku z dobra karta... niż z najlepszym prockiem i słaba karta... nikogo nie stać kupić kompa za 5 tys zł.

przesadzasz z tą dobrą kartą, ja mam niezbyt wydatnego radeona hd3450(procesor również słabiutki oraz tylko 1gb ramu, gra podobno w minimalnych wymaga 1.5) i gra na niskich wyciąga z 10fpsów, dla mnie to prawdziwy cud :)
Obrazek
roberRobin ma racje,przykładem może być mój niezbyt nowy komputer,Intel Core 2 Duo 1.8Ghz i GF 9600 GT 1024mb,liczyłem na jakieś 20-25 może 30 FPS,a ile mam?,średnio ponad 40 FPS,jak widać cudy się zdarzają ;-)
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Przynajmniej mam jakąś szansę że na minimalnych pogram w Mafie II Full.No czekam na premiere.Szkoda że Mafia nie wychodzi na PSP mam w planie zakup tej konsoli.
jak jest z tym miastem?
Obrazek
Hitman_C47 napisał(a):
jak jest z tym miastem?


http://www.modmywhat.com

Więcej nie podam. ;)
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
ok, znalazłem trainer, wtedy jednak źle go włączałem. da się jakoś inaczej przejśc do tej części miasta, bez konieczności tego(jak chciałem się teleportowac z włączonym trainerem gra crashowała)? jest np jakiś trainer? może ktoś wytłumaczyc jak to działa? tzn gdzie to wkleic? wkeiłem do folderu z launcher.exe nie reaguje, wkleiłem do folderu pc, też nie reaguje. ok uruchomiłem z niego grę al e co teraz? wciskam f12 i nic
Obrazek
Użyj LUA Console, a nie DEV Console.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
a gdzie jest te lua console?
Obrazek
http://mafia-empire.com
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
przeszukałem tamto forum i jedynie był ten trik z autobusem, a nie chce mi się tyle bawic. co zrobic zeby można było wjechac w zablokowaną częśc?
Obrazek
Hitman_C47 napisał(a):
przeszukałem tamto forum i jedynie był ten trik z autobusem, a nie chce mi się tyle bawic. co zrobic zeby można było wjechac w zablokowaną częśc?


Jedynie autobus. Ale i tak to nic nie da, bo jak juz będziesz za bariera to zwiedzisz tylko kawałeczek i zapadasz sie pod ziemie bo brak tekstur.
Hardstyle jedyna miłość na której się nie zawiodłem.
Nie prawda ,ze tylko autobus. Ten trik działa także z TiR-em I tym ,niepotrafie nazwać, taki do przewozu np. fajek. Jakiś Shubert w każdym razie.
Obrazek
Jakby ktoś się nie kapnął, to tu nie chodzi o konkretny pojazd, tylko o jego długość....
Hitman_C47 napisał(a):
przeszukałem tamto forum i jedynie był ten trik z autobusem, a nie chce mi się tyle bawic. co zrobic zeby można było wjechac w zablokowaną częśc?


Jak można było nie znaleźć tam LUA Console, omg.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Heh, przeinstalowałem windozę i niestety demo ściągnęło się z aktualizacją uniemożliwiającą zablokowanie licznika czasu :-> luarcon i trainery również nie działają. Ciekawe, czy komuś jeszcze się będzie chciało robić nowego "patcha" ;)