Mafia II DEMO

majkool napisał(a):
Hitman_C47 napisał(a):
przeszukałem tamto forum i jedynie był ten trik z autobusem, a nie chce mi się tyle bawic. co zrobic zeby można było wjechac w zablokowaną częśc?


Jak można było nie znaleźć tam LUA Console, omg.


Nie chce mu sie autobusem, to tym bardziej w LUA nie zechce mu sie bawić :-P
Hardstyle jedyna miłość na której się nie zawiodłem.
Dick Tracy napisał(a):
Heh, przeinstalowałem windozę i niestety demo ściągnęło się z aktualizacją uniemożliwiającą zablokowanie licznika czasu :-> luarcon i trainery również nie działają. Ciekawe, czy komuś jeszcze się będzie chciało robić nowego "patcha" ;)


mi tez wczoraj ściągnęła się aktualizacja (tak mi się wydaje bo długo się pobierało) plik exe zamieniony i jak narazie to czas stoi .... a powiedźcie mi w konsoli można wyłączyć cienie ?

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Dzisiaj rano chciałem pograć sobie w demko a więc włączam grę a ta nie chce się włączyć pisze,ze gra jest obecnie używana.Włączyłem więc Steam"a a gra sie pobiera (czyli chyba aktualizuje) jak to jest możliwe ?
IntelCore i7 920/GeForce GTX 295 x2,/3x2 OCZ Ram/Win 7 64-bit
Też miałem dziś jakąś aktualizację ale jeszcze gry nie odpalałem więc zaraz zobaczę

ED

Wiem co dodała ta aktualizacja - jeśli ktoś miał patch ze zastopowaniem czasu to już przestał działać bo gra odmierza czas - 10 min
Dodam,ze mi nie nie działają "Configurable_Injector i m2con :-/ Dupa totalna. Wie ktoś ,jak znowu cieszyć się "zhackowaną" Mafią 2?
Obrazek
Czekać aż wypuszczą nową wersję niniejszych programów?
na gamecopyworld.com wyszedł Mafia ii Patch #3. Może znowu "reperuje" grę. Sprawdzę i editnę posta.
Obrazek
Ciekawe dlaczego dzisiaj w allegra mówili że będzie wybór 3 rodzin mafijnych.
mafia573 napisał(a):
Ciekawe dlaczego dzisiaj w allegra mówili że będzie wybór 3 rodzin mafijnych


Prawdopodobnie stare informacje ;-)
Obrazek
@mafia573 Właśnie też się zdziwiłem. Albo mają nie świeże informacje, albo to prawda :-) Za 5 dni zobaczymy.
Obrazek
ta aktualizacja dema jest od razu po włączeniu steama? czy przy uruchamianiu mafii?
Pq3K napisał(a):
majkool napisał(a):
Hitman_C47 napisał(a):
przeszukałem tamto forum i jedynie był ten trik z autobusem, a nie chce mi się tyle bawic. co zrobic zeby można było wjechac w zablokowaną częśc?


Jak można było nie znaleźć tam LUA Console, omg.


Nie chce mu sie autobusem, to tym bardziej w LUA nie zechce mu sie bawić :-P

znalazłem lua console, ale nie znalazłem tego kodu do odblokowania miasta. zresztą to już może nie działac.
Obrazek
Odrazu po włączeniu Steam'a.
Obrazek
:-/
a nie da się jakoś włączyc demka bez steama? zresztą niedługo pewnie zrobią jakieś nowe trainery.
Obrazek
Spróbuj rozłączyć neta i uruchomić Steam'a Offline :-)
Obrazek
bloknąłem w kasperskym cały folder steama, gra nie pobrała żadnych aktualizacji i trainer mi śmiga. 8-) tylko szkoda, że nie nabija czasu jak gram.
Obrazek
cron