Mafia II DEMO

Model jazdy pojazdami jest świetny, nie ma nawet porównania z tym z GTA IV.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Ja postanowiłem poddać gre testowi optymalizacij.W przypadku Assassins Creeda wymagania były mocno przesadzone.Sprawdze czy Mafia będzie mi śmigała.

Sprzęt:
Proc:Pentium Dual Core 2.50ghz 1.90ghz
Grafa:Nvidia GeForce 9500GT
RAM:2gb
System:Windows 7 Ultimate 32bity

Mam już 47% dam znać jak pogram jak chodzi na moim kompie.
bingo009 napisał(a):
Proc:Pentium Dual Core 2.50ghz 1.90ghz


Coś tu się chyba nie zgadza;p

Wydaje mi się, że bez Physik, to będzie na maksa leciało.
Soldi napisał(a):
bingo009 napisał(a):
Proc:Pentium Dual Core 2.50ghz 1.90ghz


Coś tu się chyba nie zgadza;p

Wydaje mi się, że bez Physik, to będzie na maksa leciało.


To niech Ci się nie wydaje, bo najprawdopodobniej jesteś w błędzie. ten procesor to stary shit, który dawno powinien wymienić jeśli myśli o graniu w porządne gierki na high detalach.

p.s pamietam jak ktoś miał problem z 3-4sekundowym przycinaniem się Mafii 2 - także to mam, moim zdaniem jest to spowodowane temperaturą procesora(albo jego wykorzystaniem) gdyż na high detalach procek jest wykorzystany w 100%, co może powodować czasami jakieś lagi. tak sądzę. Mój procek to e7500 2,93Ghz @ 3,52Ghz
http://www.myspace.com/thorbdg

zapraszam.
Ej kto ma shit lamusie?? Sprzęt kupiłem niedawno i dałem za niego 800zł wraz z kartą ramem i płytą główną.Jeszcze raz się tak wyraź o moim sprzęcie a nie będe zwlekał.Nie będzie mi tu jakiś lamus oceniał mój sprzęt.

PS:Zamiast wydawać kasę na lizaki dla dzieci załatw lepsze chłodzenie.Ja grałem na emulatorze PS2 proc na 100% i nigdy nie miałem takich problemów.

PS2:Soldi nie wiem co z tym sprzętem tak mi system pokazuje.
shit.

edit: dopiero teraz wiem do czego się czepiacie. ocena sprzętu jest wymagana. najśmieszniesjze jest to, żę typek wróci wmowi wszystkim ze gra dziala na full detalach żeby udowodnić ze się myliłem, jednak, wystarczy sprawdzić testy np. 3d marka, gdzie znajdzie odpowiedź.
http://www.myspace.com/thorbdg

zapraszam.
thorbdg tak twój procesor jest zajeb-fucking-bisty i ch*j ci w niego,jak ja nienawidzę ludzi którzy tak się chwalą i mówią ze kogoś sprzęt to shit.
Zresztą człowieku twój procek też jest już stary,teraz Quady i i7 są,także nie rozumiem twojego wywyższania się,pędz naplecie albo sie ogarnij :evil:


EDIT: To nie jest GRY-ONLINE zęby sobie pisać takie rzeczy,tam sobie możesz takie rzeczy pisać.
ja się nie wywyższam, pierdolcu, dupek co nie rozumie co czyta. Przez takich jak Ty człowiek dostaje warna, gdy chce komuś pomóc. Napisałem jaki mam procesor(który jest też słaby) by przybliżyć problem który opisałem wcześniej. Ktoś o tym pisał i chyba tez miał ten procesor, dlatego tak napisałem, jesteś zbyt tępy by to zrozumieć i piszesz w stylu 13latka. tak samo jak koledzy wyżej, po prostu zacznij czytać a nie udawać że czytasz.

Ostrzeżenie +1 //dosia92
Wulgaryzmy
http://www.myspace.com/thorbdg

zapraszam.
Koniec dyskusji o procesorach. Kłócicie się na Gadu nie tutaj.
Ja tylko chciałbym zauważyć, że to też chyba nie do końca ten dział:)
Jestem po teście demówki i Benchmark pokazuje mi średnio 21 fps mimo że gram na minimalnych.Ale w praktyce na moje oko na minimalnych gra chodzi jakieś 56fps no cóż na niskich nie jest źle na średnich zaczyna już się troche przycinać znaczy wolniej chodzi to widać a na high nie próbowałem.Ale mam nadzieje że pełna wersja pójdzie chociaż na Low.
da się odblokowac niedostepna czesc miasta w demie mafii 2?
Obrazek
nie całą, ponieważ w Demie nie ma całej mapki, ale do części da się zajrzeć.
http://www.myspace.com/thorbdg

zapraszam.
mi to dogadywanie o prockach kto ma lepszy wygląda na to ze macie po 13 lat... o to chodzi? teraz najważniejsza jest karta graficzna... masz słaba to nie pograsz jak ja... gra może lepiej chodzic na słabym procku z dobra karta... niż z najlepszym prockiem i słaba karta... nikogo nie stać kupić kompa za 5 tys zł.

Po co umieszczałeś post w spoilerze? //dosia92

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Oczekuje 4 misji i dodatkowo samouczka.Według mnie demo powinno zawierać 15% całej gry. Oby żeby był bohater z jedynki. Czy wiecie ze Mafia II dostała aż 97% w Playu.No to czekamy jeszcze tydzień do premiery. To gra na 6+/ :mrgreen:

Oczekujesz od dema 4 misji i samouczka? Przecież demo zostało już wydane na Steamie 10 sierpnia. //dosia92