GTA IV

Acozz napisał(a):
Daj link do wypowiedzi

Nie mogę, bo pisało to na Gry-OnLine, a news jest już w archiwum i nie można przeczytać całego.

Tak przy okazji - można sobie posłuchać bardzo fajnej muzyczki lecącej podczas ładowania: http://pl.youtube.com/watch?v=nKjrW9fT8eI
Patrzcie ten gość już sobie pyka w IV!

Raczej nie fake, wszystko wygląda dość realistycznie.

http://pl.youtube.com/watch?v=AvYCqLbR-6o

GTA 4 JEST CHYBA NA DWÓCH PŁYTACH!
Obrazek
Grisha napisał(a):
Patrzcie ten gość już sobie pyka w IV!


Synalek dewelopera :D



Grisha napisał(a):
GTA 4 JEST CHYBA NA DWÓCH PŁYTACH!


Dziwisz się? Gra ma zajmować 18GB na dysku.
Dziś u kumpla grałem w GTA IV na ps3. Grałem od 14:00 do ok. 19:30. Pomimo że graliśmy na zwykłym telewizorze grafika była b.dobra. Fizyka jest świetna. Dużo nowych bajerów, miodnie, cudnie, ale jakoś mi się wydawało że gra nie ma klimatu. GTA IV to bardzo dobra gra, jednak sądzę że to żadna konkurencja dla Mafii II.
W takie gry gra się samemu, wieczorem, z napojem u boku i jakąś zagrychą, w wolne dni w tedy taka gra ma klimat.

Czy ma szanse z Mafią 2?

Dla mnie, to dwie rożne ligi, na razie ekscytujmy się IV, później będziemy jarać się M2. Amen.
Obrazek
Grisha napisał(a):
W takie gry gra się samemu, wieczorem, z napojem u boku i jakąś zagrychą, w wolne dni w tedy taka gra ma klimat.


Też tak myślałem, racja.

Z newsu z gtasite

Kod:
- Za zabezpieczenie płyty będzie odpowiadać znany z innych gier system zabezpieczeń "SecuROM"


EA za SecuROM było i jest pozywane do sądu, nie wiem więc dlaczego R* też chce się w to bawić.
Pff...! I tak to pierwszy lepszy polaczek złamie, będą setki, jeśli nie tysiące kopii w internecie przez pierwszy tydzień od wydania gry, więc nie rozumiem tego... A dlaczego EA było podawane do sądu za to SecuROM?
Kevin napisał(a):
A dlaczego EA było podawane do sądu za to SecuROM?


http://www.cdaction.pl/news/5210
Prawda jest taka, że nad SecuRomem płaczą piraci, bo im to utrudnia życie. Ja grę kupie i co mnie obchodzi jakiś securom? niech sie instaluje, niech sprawdza czy mam oryginał, problemy wychodzą w momencie piracenia gry.

Ostatnio grałem w Hitman Blood Money, securom sprawdzał mi płytę i co? Nic, sprawdził, pograłem, przeszedłem, odinstalowałem. Żyję.

Ja się ciesze, że będzie tyle zabezpieczeń, jeżeli, oznaczać miałoby to że iluś tam ludzi nie zagra przez, co gra sprzeda się lepiej i będzie szansa, że np. GTA V wyjdzie na kompa, to jestem za takimi zabezpieczeniami.

Jak pisał Kevin, kto będzie chciał, to ściągnie i pogra z crackiem, jego sprawa. Ale niech w tedy bynajmniej nie narzeka na te zabezpieczenia.
Obrazek
@up A crackowanie to pobieranie/nagrywanie/przegrywanie ogółem kopiowanie orginałów, czy pobieranie/nagrywanie/przegrywanie orginałów i sprzedawanie ich?

Ja kupię GTA IV później, nie miałem, nie mam i raczej nie bede miał kasy ;\
Obrazek
Crackowanie, to ściąganie, instalowanie, nagrywanie i łamanie zabezpieczeń. Jednym słowem okradanie autora.
Obrazek
No ale chyba przyznacie mi rację, że gdyby nie wszystkie części Grand Theft Auto to piractwo spadłoby o kilka dobrych procent :D
Zapewne większość z was, to wie, ale dla przypomnienia przedstawię pewien mały eksperyment.

To dla osób które martwią się, że mają trochę słabego kompa i chciałby jakimiś tanimi, bezpłatnymi polepszyć sobie zabawę w GTA IV (i nie tylko).

O, co się rozchodzi? O RAM, wyłączajcie wszystko co się da! GG, antywirusy, Skype, ściąganie, nawet painta. Wszystkie otwarte programy w tle sprawiają, że RAM jest rozdzielane na dany program i np. GTA IV.

Przeprowadziłem mały test aby uświadomić wam, że warto powalczyć nawet o 2-3% mocy RAM na rzecz GTA IV.

Wycinek Menadżera zadań:

Z włączonym GG oraz Avastem w tle

Obrazek

Z GG ustawionym na niedostępny oraz włączonym Avastem

Obrazek

Z wyłączonym całkowicie GG oraz włączonym Avastem

Obrazek

Z wyłączonym całkowicie GG oraz wyłączonym Avastem

Obrazek

Rożnica między pierwszym obrazkiem, a ostatnim to 120 MB!!!

Pobór RAM spadł mi o 4%

To dużo, wnioski wyciągnijcie sami.

Zapewne na każdym komputerze wyniki będą inne, ale warto się zastanowić nad tym.
Obrazek
Czyli mam rozumieć, że im mniejsza jest liczba w oknie "Pamięć" (u mnie "Użycie pliku stror") tym lepiej?
Tak :-D U mnie różnica wynosiła 69 MB