GTA IV

A więc, GTA 4 na PC, pięknie, bardzo pięknie. Data wydania w Jurop, to 21 Listopada. Akurat nowego kompa będę miał, więc mam nadzieję, że po ukończeniu GTA4 zaczne pykać w Mafię 2 :mrgreen:
Obrazek
Nareszcie oficjalna zapowiedź. Miałem już dość tych gierek "będzie, nie będzie".

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42325
GTA IV już zamówione, podobno cena ma jeszcze skoczyć do góry, w sklepie GryOnLine podnieśli ją o 10 zł.

Obrazek
Obrazek
No, no ;) Gratz! Szkoda, że jeszcze sam nie zarabiam... A w jakim czasie od premiery polskiej (21.11) dostaniesz tą paczuszkę? No i czy to będzie wersja PL?
Nie chyba
Grisha napisał(a):
GTA IV już zamówione, podobno cena ma jeszcze skoczyć do góry, w sklepie GryOnLine podnieśli ją o 10 zł.


Ten to ma dobrze. Wątpię żeby była pl.
Cena wyjściowa, to 149,90 zł teraz podnieśli ją do 159,90 zł

Ja szybciutko zamówiłem, to na gram.pl za 129,90 dla mnie, to ogromna suma, wydaje ją z lekko ciężkim sercem tym bardziej że, to nie wersja PL. Zapewne za niedługo ogłoszą, co będzie się składać w zestawie, więc pare bajerów jeszcze dostane za tą cene, a nie tylko samą grę. Nie jest źle.

Głowa do góry, zapewne po dwóch tygodniach od premiery na allegro grę będzie można wyhaczyć taniej, lub pozostają torrenty :roll:

ps:

Cenega (oficjalny wydawca) też podniósł cenę o dyszkę, jak na razie gram.pl sprzedaje po starej niższej cenie. Nieładne zagranie ze strony Cenegi.
Obrazek
No to możemy liczyć że Grisha zapoda nam grę na rapida :mrgreen:
Filmik z wersji PC, szczególnie polecam oglądnięcie filmiku drugiego. Jest rozbijający :mrgreen:

http://kotaku.com/5095930/gta-iv-video- ... themselves
Obrazek
Kur jak sobie nie pogram przez jakieś pół roku w IV, dopóki nie uzbieram na naprawę nowego kompa, będę mógł tylko oglądać filmiki :/
Co do GTA IV to powiem, że jest to ostatnia część, która wyjdzie na PC - niestety.
Kto wie, kto wie. Zależy jak będzie rozwijał się rynek PC, na razie gry konsolowe mają przewagę, ale ta tendencja może się odwrócić, gdy wymyślą jakiś dobry sposób na piratów. Bo piractwo zabija dziś rynek PC. :-(
Obrazek
Mafioso jak IV na PC się dobrze sprzeda to może nie będzie tak źle.

Dobrze że EA nie kupiło T2 bo ich zabezpieczenia antypirackie są pozywane do sądów :p, ten cały SecureRom tylko utrudnia ludziom życie.
Jedno jest do **** w konsolach: automatycznie sterownie jest zbyt łatwe, ale gdybyśmy musieli sterować analogami to byłoby to za trudne... Tutaj PC wygrywa ;)
Grisha napisał(a):
Kto wie, kto wie. Zależy jak będzie rozwijał się rynek PC

Niestety, ale to już jest pewne. Powiedział to sam Dan Houser. To ostatnia część GTA na PC.
Daj link do wypowiedzi