GTA IV

Acozz napisał(a):
LeRu napisał(a):
moim zdanie to GTA IV nie pokona Mafii II. Chyba, że się myle


Te gry raczej nie będą z sobą rywalizowały, myślę że grą rywalizującą z II będzie godfather 2


Godfather 2 nie ma szans z Mafią II, Mafia ma już swoich wiernych fanów, którzy wzmocnili się po wydaniu shitowego Godfathera.

Co do GTA IV ona ma głównie konkurować z Saints Row 2. Poza tym GTA wychodzi wcześniej, więc "znudzeni" gracze i tak kupią Mafię II.
Obrazek
Już wyszedł ostatni trailer gta IV co o nim sądzicie?
Nuuuuuuuuuuuda. Jednym słowem.
Obrazek
Dalej nie pokazali gameplaya. Albo boją się, że graficznie miasto jest słabe i nie chcą zniechęcac ludzi, albo wręcz przeciwnie i nie chcą oddać "wisienki na torcie". Ogólnie fajnie zmontowany, ale bez rewelacji. Gdyby IS nas tak raczyło screenami i trailerami...
Obrazek
Najbardziej mi szkoda ze nie bedzie samolotów ;/ To dobija !
Obrazek
No fakt, Rock* rozpieszcza nas duuużo bardziej, niż 2kCzech. No ale co zrobić... A tak nawiasem mówiąc, to bierzecie udział w konkursie Cenegi? Do wygrania GTA IV i Xbox 360 :) Nagrody kuszące :)
Taaa miałem plan żeby plakat na radiowozie przylepić;)

nie biorę udziału, nie ma drukarki
Obrazek
Konsolka fajna żecz, ja miałem plan aby się rozebrać i przyklejić na "tyle" plakat i przebiec się po ulicy - konsola murowana.
Kod:
Rockstar Games wczoraj, w godzinach wieczornych czasu amerykańskiego (w Polsce - środek nocy), na stacji CNN oficjalnie zapowiedział wydanie GTAIV w wersji na komputery osobiste. Co więcej została podana data premiery, która wg twórców, na 100%(!) nie ulegnie zmianie. Tą datą jest, dobrze wszystkim znany, 16 października, ale tym razem 2008 roku.

Co więcej jako, że wg R* wersja PC jest praktycznie gotowa, czas do premiery zostanie wykorzystany na przygotowanie dodatkowych modeli samochodów, przechodniów i nowych misji pobocznych.

Wraz z wydanie wersji PC GTAIV zostanie też zmieniona polityka R* względem modyfikowania gry przez fanów. Otóż, na płycie z grą będzie się znajdować rozbudowany edytor, który pozwoli na modyfikacje wszystkich elementów gry. Ponadto kilku pracowników R* zostanie oddelegowanych do pomocy modderom poprzez specjalny dział na obecnie przygotowywanej stronie Rockstar Social Club.

Pod względem technicznym wersja PC od wersji konsolowej będzie różnic się wyższą rozdzielczością tekstur oraz obsługą DX10 (albo nawet DX10.1, ale to zależy od wielu różnych czynników).

Screeny, trailer oraz wymagania systemowe będą serwowane co jakiś czas, począwszy od 1 czerwca 2008.

Póki co, pozostaje nam czekać trochę ponad pół roku…

 


z gtavc.pl

Nie no yeah i wgl. wielka radocha lubie serię GTA IV a jeszcze jak przeczytałem że gra na pc jest już skończona to płacz w oczach (to co bedzie przy Mafii II?) , trochę długo będą robić te nowe texturki ale to nic..
Mi się wydaje że, to tylko plotka, aby wypromować serwis. Na gryonline.pl już by o tym trąbili.
Niemniej jednak ucieszyłaby mnie taka wiadomość, jestem fanem tego typu gier, gdzie swoboda nie zna granic.
Obrazek
No właśnie, w niektórych czasopismach Mafia przegrywała z GTA III przez mniejszą swobodę.
Mafia zawsze będzie tą druga grą, zaraz po GTA, ale najważniejsze, że dla każdego z nas jest #1

Poza tym mafia ma coś czego brakuję każdej części GTA, (no może poza vc (która się wybiła, bynajmniej moim zdaniem)) KLIMAT.
Obrazek
Mi się w VC podobało bardzo słoneczne miasto, plaża itp. A klimat najbardziej podobał mi się w SA. Wogule w SA wszystko było jakby robione na luzie nie to co IV że wszystko sie świeci jak psu jaja i na dodatek powywalali fajne opcje. A tak w SA masz groove street , rowerki nurkowanie i tego naćpanca co jeździł na kozie a jego samochód chodził na piętnastoletnim oleju a silnik był związany frędzlowatym hamakiem.
San Andreas była dobrą grą, natomiast vc jest u mnie number 1.

W San Andreas denerwował mnie monet gdzie z Los Santos przechodziliśmy na misje w obrzeżach San Fierro, czyli te misje typowo "rolnicze". Wiadomo, do san fierro można było wjechać, ale idąc misja w misje trza było najpierw przejść tereny rolne.
Obrazek
Uuuu Catalina mmm na wsi dopiero zacząłem słuchać tamtejszego K-Rose i wtedy do końca gry tylko PLEASE JOHN!!