GTA IV

Wiadomo że GTA IV będzie grą w którą warto zagrać i wiadomo że Mafia II oczywiście ją przebije ale do żeczy:

Mam dla was dobrą informację! Otóż przed chwilą Rockstar Games podało nareszcie oficjalną datę premiery GTA IV na PS3 i Xbox360! Jest to data wydania gry na całym świecie jednocześnie, zapamiętajcie ją:

29 kwietnia 2008

Mamy nadzieję, że już nie będzie żadnych zmian i za trochę ponad 3 miesiące przyjdzie niektórym pograć w GTA 4.

No i wiadomo też że GTA4 jest już praktycznie skończone, jednak kilka drobnych elementów wciąż jest poprawianych.

Skopiowałem z gtasite.pl ale nie szkodzi :p

Podsumowując nowe GTA wyjdzie 29 kwietnia (mam urodzinki 23 kwietnia więc może poproszę aby mi potem kupiono gta). Ale niestety nic nie wiadomo o premierze tejże gry na PC. Dobrze że Mafię II zapowiedziano z góry na pc.
Rockstar jak to rockstar. Zrobią grę tylko na konsole i oleją "blaszaki".
Ewentualnie jak już wypuszczą nowe GTA na PeCeta to wyjdzie Mafia 3 :roll:
Rockstar i tak bardziej myśli o fanach , Mafię II robią 5 lat i tylko 5 screenów i jeden trailer ale z drugiej strony to może lepiej będziemy mogli więcej się podniecać podczas gry.
Eh oni możę jej jeszcze niezaczeli robić :mrgreen:
Obrazek
jak już 5 lat ją robią a wracając do tematu najnowszy news o gta z gtasite.pl


GTA IV na PC ?

Jak podaje francuski serwis internetowy wszystko wskazuje na to, że wersja na komputery PC pojawi się w Europie już w październiku ! Jest to krótka informacja, dziennikarze nie podają źródła więc można to traktować jako plotkę. Oficjalnie Rockstar nie poinformował nas o tym oficjalnie(ale można się domyślić, że będzie chciał na tej serii jeszcze zarobić.)

Czy w takim razie możemy liczyć na przestępczego mikołaja 2008? No cóż czas przyniesie nam na pewno wieści. Jak na razie potwierdzona informacja to premiera na Xboxa i PS3 przypomnę jest to 29 kwietnia


może to plotka ale ja tańczyłem po pokoju xD
Acozz, ja mimo wszystko od serii GTA wolę Mafię. Uważam tak, gdyż produkcja naszych południowych sąsiadów ma fantastyczny klimat, którego nie mają dzieła Rockstara.
Ja też oczywiście,ale wszyscy tak wierzą w tę Mafię II, że aż strach pomyśleć co by było gdyby okazała się klapą (odpukać).
Acozz napisał(a):
Ja też oczywiście, ale wszyscy tak wierzą w tę Mafię II, że aż strach pomyśleć co by było gdyby okazała się klapą (odpukać).
Mam tu na myśli Mafię 1 :-)
Ja widziałem do tej gry ino jeden trailer
Obrazek
Warto obejrzeć więcej. Od tego aż się roi na YT.
Teraz serwisy o GTA są zasypywane newsami, ale gameplaya jeszcze nie pokazali i w kilku screenach został wycięty HUD
moim zdanie to GTA IV nie pokona Mafii II. Chyba, że się myle.
Obrazek
LeRu napisał(a):
moim zdanie to GTA IV nie pokona Mafii II. Chyba, że się myle


Te gry raczej nie będą z sobą rywalizowały, myślę że grą rywalizującą z II będzie godfather 2
Być może tak będzie. Ale mogę się mylić.
Obrazek
No nie! To gta to bdzie szit jak z dupy strzelił!
NIE BEDZIE SAMOLOTÓW! :-x :-( :-/
Obrazek
cron