Czego oczekujecie od Mafii 3 ?

No nie wiem. Motoryzacja nie stała na zbyt wysokim poziomie, więc nie ma co liczyć na wspaniałe limuzyny czy inne tego typu samochody.
Witam ja bym chciał aby MAFIA 3 była osadzona w latach 60 i 70.
Skoro pierwsze dwie części były w nastepujęcych latach:
Mafia 1 była w latach 20 i 30.
Mafia 2 40 i 50.
A trójka mogłabyć w latach 60 i 70.
Chciałbym aby Mafia 3 była jak film o pościgach samochodowych np Bullitt.
Mogliby zrobić jedno duże miasto NP(LOS ANGELES,NEW YORK,CHICAGO, ALBO SAN FRANCISCO z wyjazdem na wieś jak było w jedynce i dać dużo samochodów z lat 60 i 70 np:
DODGE,FORD,CHEVROLET,BUICK,JEEP,PONTIAC,KENWORTH,MACK ALE POD INNĄ NAZWĄ I Z LEPSZYMI MODELAMI ZNISZCZEŃ. :))
Ja jednak myślę że lata 60/70 nie pasowało by już do klimatu mafii. Jeżeli wyjdzie Mafia III to zdecydowanie ujrzał bym ją w tym samym czasie co druga część ewentualnie do połowy lat 50.
Trójka powinna byc w latach 50 ewentułalnie w 60 bo wtedy był jeszcze mafia
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
lata pozno 60 ,70,80 itd niepasuja poniewaz ja je widze jako zakonczenie Mafii , w kilku filmach (niepowiem ze we wszystkich bo wszystkich niewidzialem ) gdzie akcja toczy sie w latach 50 60 70 80 ( w jednym filmie) zauwazcie ze koncowka czyli te pozniejsze lata to juz przewaznie same sądy problemy z policja i ogolem rozwalone organizacje a o sądy nam w grze niechodzi chyba :) pozatym te lata są jakby przygnebiajace bo koncza ten fajny klimat wiec lepiej je unikac :) ewentualnie pod koniec gry zrobic przerywnik ze w latach 80 kogos tam zamkneli itd Pozatym nawet juz te lata 50 60 sa ostanio oklepane w moim odczuciu moze warto jednak cofnac sie do poczatku :) Skoro jedynka wyszla im swietnie , dwojka wedlug niektorych nie to moze zrobic trojke w latach 20-30 na tym samym silniku :) wtedy sie okaze czy to nasze "cos" z jedynki to niesa czasami lata 20-30 :)
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Byłoby też ciekawie, gdyby akcja Mafii III toczyła się w latach 20-50. Można by przedstawić zmiany zachodzące między tymi latami, np. motoryzacja (ogólnie rozwój techniki), bronie. Wtedy pasowało by dodać dużo misji. Nie 15, ale tyle ile działaby się akcja gry. Np. od 1920 do 1955.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Ja chciałbym żeby MAFIA 3 miała NOWY HUD i więcej misji min.30
z iloscia misji tez bym uwazal . Mafia ma ogolnie taki klimat jaki ma bo kazda misja ma sens konkretny w fabule nic nieprzechodzi bez echa dlatego ciezko byloby zrobic 30 porzadnych rozdzialow bo poprostu koncowka bylaby gorsza od mody na sukces :) w Mafi 2 przewaznie kazda misja miala odbicie pozniej:) np irlandczycy potem w wiezieniu itd , a sprawa z narkotykami to juz ciagnela sie do konca gry natomiast w takim GTA , gra jest super wszystko super tylko misje puste fabula jest historia jest ale wiekszosc misji idize bez echa pomijajac ze ciagle w misji sie kogos sciga autem :) dlatego Mafia 3 niemoze byc monotonna to nie gra zrecznosciowa :)
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
asfad: Używaj spoilerów.

Jeśli twórcy by się porządnie przyłożyli, to na pewno udałoby się zrobić (przynajmniej) 30 ciekawych, zróżnicowanych misji w latach od 1920 do 1955.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Jakby sie postarali .. kto wie :) jedno jest pewne lepiej dac graczom 15 konkretnych misji wtedy automatycznie oczekuja na nastepna czesc niż dac 30 misji i znudzic graczy :) one mogą byc ciekawe ale wyobrazcie sobie ze jest 200 idealnych misji :) fabularnie one moga byc super z klimatem ale wkoncu znudzi sie poprostu sama gra w sobie :D Przeciez niemozna powiedziec ze tworcy idą na łatwizne bo im sie niechce robic dlugiej gry :) z tworcami tak jak z rezyserami chca aby gra byla jak najlepsza :) poprostu czasem widzą to "lepiej" inaczej niz my :) Pozatym jestem zdania ze po jedynce i dwójce mają dokładny tor co wolno a czego nie wolno i na trojke niebedziemy narzekac :D
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Ja mafie III widziałbym w latach 20. Twórcy mieliby duże pole do popisu: prohibicja, prostytucja, rozwijające się miasta, korupcja, bogactwo i ubóstwo tamtych lat... Mogliby wykorzystać duży potencjał :-)
Moglibyśmy zacząć jako dzieciak, wtedy nauczyć się okładać pięściami i potem w dalszych latach strzelać, jeździć samochodem itp. (oglądałem biografie Al'a Capone więc kilka pomysłów mi trzasnęło ;-) )
asfad napisał(a):
wtedy automatycznie oczekuja na nastepna czesc niż dac 30 misji i znudzic graczy :)

Hmm, zauważyłem, że jesteś zwolennikiem tworzenia kontynuacji gier, oraz opierania ich na wątkach z poprzednich części. Ja jestem przeciwny takim praktykom. W moim przekonaniu lepiej jest kiedy dostajemy jedną, większą historię, która stanowi zamkniętą całość w jednej grze, aniżeli historię, która jest rozbita na dwie gry. Nie chciałbym w Mafii 3 ujrzeć jakiegokolwiek aspektu, który rozwijałby wątki z Mafii 2. Zamknięta historia, nie wiemy co się stało z Joe, tak jest lepiej. Niech Mafia 3 opowiada o mafii, ale nie o tej z Mafii 2. Taka jest moja czysto subiektywna opinia.
No niedokonca tak , ja lubie nowe historie ale lubie jak poboczne wątki (nic niewnoszace do nowej histori) wyjasniaja niektore rzeczy z poprzedniej czesci cos jak Mafia 1 i M2 . Niby wiedzielismy ze toma zabil ktos od salieriego ale niewiedzielismy dokladnie kto co i jak M2 nam wyjasnia ze to zlecenie kogos tam ze znajomych rodzin jednak cale zadanie kompletnie nic nieznaczy w histori vita i joe , wlasnie chcialbym zeby to tak bylo roziwazane . Ale oczywiscie niechcialbym w M3 widziec zadnego Leo Galante zadnego vinci ani Eddiego czy nawet Joe (na dluzsza mete bo w 1 pobocznym zadaniu moze byc ) no i Vita . ja to tak widze :)
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Jeżeli w ogóle zrobią Mafię 3 to chciałbym żeby była Swobodna Jazda, ponieważ w "dwójce" nie było jej. I chciałbym żeby było więcej misji niż w poprzedniej części, tak z minimum 20 . No i fajnie by było gdyby to znowu bohaterem był Vito, i żeby Joe nie został zabity :)
Obrazek They never fight alone...
Hmm... żeby Mafia 3 trzymała poziom to wg mnie akcja powinna dziać się zaraz po zakończeniu 2. Czemu? Ktoś już tutaj tak napisał, że podając przykład Ojca Chrzestnego, 1 część świetna, 2 trzyma poziom, a 3 to już dno. Moglibyśmy się wcielić w Joe, ale w ramach możliwości przeżycia musielibyśmy wyjechać z kraj np do Ameryki Południowej :-)
Czego bym jeszcze oczekiwał od Mafii3? Na pewno Wolnej Jazdy :-> , żeby świat był realistyczny i dopracowany, oraz wziągającej fabuły :))
Obrazek
cron