Czego oczekujecie od Mafii 3 ?

Podobno Mafia III jest już w produkcji, także niedługo zweryfikujecie swoje oczekiwania :)

http://www.gram.pl/news_8QPeGOi6_Mafia_III_juz_w_produkcji.html
Według mnie w Mafii 3 mogło by 2k przenieść akcje do Polski za PRL. Bardzo ciekawy temat sądze i mozna wiele tam zrobić a jeżeli nie w Polsce to gdzieś gdzie była komuna np. Czechy (o ile była nie pamiętam). I na przykład znana fabuła od zera do milionera i gdzieś tak w środku gry dać wątek, że podczas strzelaniny ratuje nas jakiś człowiek przy masie i chodzi mi o Joe oraz oczywiście więcej misji.
:shock:
Przeczytaj to jeszcze raz i zrozum mnie..
Dobra, ułatwię troszkę:
gdzie była komuna np. Czechy (o ile była nie pamiętam)
ale jest jeszcze wiele szokujących rzeczy...

Oczekuję od Mafii III, tego, że będzie grą z prawdziwego zdarzenia a nie FAILem jakim była Mafia II.
Tylko tyle, a zarazem to, co jest najważniejsze.
Obrazek
Niektorzy niezbyt rozumieją słowo Mafia :D tu chodzi o sycylijska Mafie jej tradycje , pokazanie ewentualnie upadku tradycji , poczatki , prohibicja ,slynne thompsony :D pojecie "rodziny" a nie o pojecie samych przekretow,czarnych gangsta,walki z komunistami :D
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
XtravaganZa napisał(a):

Oczekuję od Mafii III, tego, że będzie grą z prawdziwego zdarzenia a nie FAILem jakim była Mafia II.
Tylko tyle, a zarazem to, co jest najważniejsze.


Czemu fail? Gra według mnie jest bardzo dobra... ;-)
Obrazek They never fight alone...
Mogą przywrócić usuniętą zawartość do Mafii II. A Mafia 3 będzie w Tokio lat 60/70
Ta, jasne. Może w Tadżykistanie gdzie safehouse będzie w tipi i gdzie będziemy uciekali na koniach przed Tatarami, bo porwaliśmy dziewicę z ich wioski... I to w latach 1860/ 1870...
Obrazek

A jest failem, bo po tylu latach czekania i po tylu żałosnych DLC (oczywiście to moje zdanie i nie ma pisania czy zrobiłbym lepiej tę grę, bo nie zrobiłbym - nie jestem BobMylan) gra się okazała wybrakowana i nie miała, według mnie, wciągającej historii. Wielkie rozczarowanie i fail, bo z**bali tę grę.
Obrazek
karol626 napisał(a):
Według mnie w Mafii 3 mogło by 2k przenieść akcje do Polski za PRL.


To raczej do GTA a nie Mafia... i niby że jaka fabuła gry? jaka mafia za PRL?Bujać się po mieście polonezami syrenkami.... hmm... Tokio lata 60? Mafia to tylko Włochy, USA, Sycylia... lata przed wojna.
Mafia to smaczek garniturów w paski wozów o drewnianych kołach, kapeluszach z białym paskiem....Kiedy to policja nie mogła za bardzo nic zdziałać i organizacja kwitła latami.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
a no wlasnie dlatego Mafia 3 w latach 80 np odpada :) jakos niewidze misji w ktorej trzeba zgubic sledzacy cie helikopter :P albo akcje antyterorystow w helmach ,googlach itd :D
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Najlepiej by było żeby Mafia 3 była po prostu kontynuacją Mafii 2, no i wtedy znów byśmy mogli grać jako Vito Scaletta ;-) . Takie moje zdanie...
Obrazek They never fight alone...
Soberat napisał(a):
@UP A to dobre :lol: :lol:
Przecież Tommy

:))
Ja chcę tylko kontynuacji historii Vita lub Joe


No nie wiem... Może wtedy powstać takie DLC Joe's Advantures.
To może lata 60-te?
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
Ja bym wolał taką Mafie jaka powinna być czyli w latach 40-50 taka na wzór Mafii 2 tylko o wiele dłuższa i z Multiplayer
Mafie 3 zrobic w latach 60 może w Los Angeles byłyby imprezy, alkohol narkotyki.
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
Może to będą lata 40-50 i powiększone Empire Bay. z lotniskiem i autostradami jak w San Andreas. i metrem. wsią. i autobusami. żeby nie wykastrowali. samochody takie same jak w dwójce