Czego oczekujecie od Mafii 3 ?

Moim zdaniem powinna wyjsc gra o nazwie Mafia 2 : XXXXXX. Czyli na przykladzie assasin's creed : brotherhood gra na tym samym silniku, tej samej grafice tylko ze zmnieniona mapa i pojazdami oraz oczywiscie fabula.
nivener - ok zrozumiem to że fabuła w jedynce może wam się bardziej podobać, bo jak wiadomo fabuła nie zależy od roku wydania gry jak jest np z grafiką. ale napisałeś nivener cytuje:

Jeden minus na konto mafii 2 WIĘCEJ.

W takim razie jakie twoim zdaniem minusy posiada jeszcze mafia i w czym może być gorsza jeszcze od jedynki bo jak by popatrzeć na rok 2002 a potem na rok 2010 to wydaje mi się że tylko fabuła mogła im wyjść lepiej.
Pomijając grafikę 1 była wg mnie lepsza. I nie patrz na daty, kiedyś wiele rzeczy było lepszych- muzyka, gry, itd.
Ale zaszliśmy na offtop, te dyskusje powinny się toczyć w tym temacie: mafia-czy-mafia-2-t2244.html

Jeśli Mafia 3 miałaby wejść, to po prostu musiałaby być lepsza od 2 ;-)
Ja oczekuję aż wydadzą wszystkie DLC (czytaj: odkodują to co w podstawowej wersji gry było zablokowane), lecz nie mam zamiaru ich kupować ;-) . A więc na razie o Mafii III nie można za dużo powiedzieć. Jak już było przez kogoś napisane - nie ma oficjalnych wiadomości o trzeciej części. Tym bardziej - jak na razie - jest to moja jedyna wypowiedź na ten temat.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Niema narazie tego w planach nawet . Ale jesli mialaby wyjsc to ja widze 2 opcje . Lost Heaven w latach 50 - 60 albo Empire Bay w Latach 30. Jeżeli ta gra ma miec serie to niemoze popelnic błedu (filmu) Ojca Chrzestnego czyli poźniejszych lat . Jestem zdania ze pojecie Mafia konczy sie na latach 50-60 poźniej to juz nie to . nawet koncowka Chłopcow z Ferajny byla nie tak fajna jak poczatek bo juz bardziej nowoczesnosc :)

http://oldford.pl/wp-content/uploads/20 ... -19971.jpg Niechciałbym tego zobaczyc w 3 czesci :)
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Moim zdaniem bohaterem powinien byc urodzonym w empire bay który wyprowadził się do Lost haven któremy odpowiadął ktoś taki jak Vito i Joe.Lata 50 i 60 20 w.
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
ewentualnie historia salieriego :) tak jak w Ojcu chrzestnym 2 taka typowo z początku do momentu zostania Donem . ewentualnie inna historia moze w latach 20 :) tylko z tego co widze w filmach trzabybylo konie dorobic do gry i tlumy ludzi :)
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Od mafii 3 oczekiwałbym długiej świetnej i niepoprzecinanej fabuły, nie szczególnie obchodzi mnie to czy będą to wydarzenia związane z głównymi bohaterami innych części, w sumie grafika z dwójki mogła by być z resztą te tryby zasłon itd. mogłyby być nie zmieniane. Tylko jeszcze bardziej żeby to był sandbox. :mrgreen:
Obrazek
Ja widzę Mafię III jako:

-fabuła tak dobra jak w I czy II, z 20 zróżnicowanych misji wystarczy
-główna postać z charakterem Joe'go
-umiejscowiona na przełomie lat 50/60
-mniej więcej tak duże miasto, jak w dwójce, lecz z większymi terenami wiejskimi, jakiś las, pola
-poprawiony system uszkodzeń samochodu, poprawiony ragdoll,
-większa kontrola nad samochodem (opcja manualnej skrzyni + sprzęgło), kierunkowskazy, włączanie świateł, by nie trzeba było się bawić w mody
-oczywiście Freeride w standardzie z możliwością zapisu, wejścia do wszystkich pomieszczeń z fabuły, zmiany pory roku, pogody (może nawet w trakcie gry?)
-z 2-3 DLC, które będą ze sobą dość ściśle powiązane
-możliwość pobrania rozwijanych przez samo 2K samochodów, nowych broni, ciuchów
-MULTIPLAYER - taka gra to świetny materiał na serwery TDM, pół-RP, A/D i inne
-więcej grzechów nie pamiętam, może jeszcze coś wymyślę, co by mogło być przydatne
Jesli chodzi o multiplayer to ja jestem innego zdania . Zobaczcie w jakim klimacie jest taka Mafia 2 a w jakim by byl multiplayer nieoczekujcie ze w multi bylby fajny klimat :) zrobilby sie z tego zwykly deatchmatch wszyscy by biegali rzucali granatami strzelali z najlepszych broni w siebie itd :) napewno nic niezwyklego by to niebylo . JA uwazam ze multiplayer w naszych czasach jeszcze niejest dopracowany co innego gra ktora jest nastawiona na multi to zmienia postac rzeczy ,wojenne dobrze dzialaja ale gry fabularne to pozal sie boze :)
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Czekam aż będzie trzeba płacić za każdy rozdział gry
Całkiem realne po tym co zrobili z Mafią II co nie ? ;p
Core i5 750 3.20 Ghz, Asus GTX 680, 8 GB DDR3 1600 Mhz Geil, Asus P7P55D-LE, Seasonic X 650 W, Win7 Home Premium 64bit
a co zrobili z Mafia 2 ? niewem o czym mowisz :) wydali gre i 3 dodatki ktore sa w sumie rozrywka arcarde (troche poza Joe adventure) i niemaja wplywu na fabule :) Smieszy mnie to troche gra moze sie komus podobac moze sie komus niepodoboac ok ... ale rozwala mnie pisanie ze Mafia 2 to tylko na kase skoro wyglada na to ze fabule dostalismy calą (napisali ze Joe to ostatni dodatek) wiec o co ci chodiz ?
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
asfad napisał(a):
a co zrobili z Mafia 2 ? niewem o czym mowisz :) wydali gre i 3 dodatki ktore sa w sumie rozrywka arcarde (troche poza Joe adventure) i niemaja wplywu na fabule :) Smieszy mnie to troche gra moze sie komus podobac moze sie komus niepodoboac ok ... ale rozwala mnie pisanie ze Mafia 2 to tylko na kase skoro wyglada na to ze fabule dostalismy calą (napisali ze Joe to ostatni dodatek) wiec o co ci chodiz ?


O wykastrowanie gry , a o co innego miałoby chodzić ?
Core i5 750 3.20 Ghz, Asus GTX 680, 8 GB DDR3 1600 Mhz Geil, Asus P7P55D-LE, Seasonic X 650 W, Win7 Home Premium 64bit
napisales to tak jakby wykastrowali gre i kazali placic za te odcinki . Jednak w Dlc niema tych odcinkow wiec ? moze i bysmy chcieli wiecej ale widocznie tworcy uznali ze tego tamtego niebeda dawac w grze i mieli do tego swiete prawo :) Jakby trzabylo placic za to to rozumiem ale nietrzeba bo tego niema w sprzedazy wiec niema o co sie oburzac , teraz pozostaje to czy gra ogolem sie komus podoba czy nie - jedyny powod do narzekania teraz :) ewentualnie mozna uznac ze tworcy zrobili blad bo niedali czegos ale napewno na tym niezarabiaja bo tego poprostu niema
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
asfad napisał(a):
Jesli chodzi o multiplayer to ja jestem innego zdania . Zobaczcie w jakim klimacie jest taka Mafia 2 a w jakim by byl multiplayer nieoczekujcie ze w multi bylby fajny klimat :) zrobilby sie z tego zwykly deatchmatch wszyscy by biegali rzucali granatami strzelali z najlepszych broni w siebie itd :) napewno nic niezwyklego by to niebylo . JA uwazam ze multiplayer w naszych czasach jeszcze niejest dopracowany co innego gra ktora jest nastawiona na multi to zmienia postac rzeczy ,wojenne dobrze dzialaja ale gry fabularne to pozal sie boze :)


Święta racja, w sumie multiplayer, który dzisiaj znamy pasuje do gier typowo wojennych i zwykłego mordobicia ala gta. Ale mogli by tak zrobić: hermetyczny system, gdzie w obiegu jest określona ilość kasy, nie każdy może nosić przy sobie 3 walizki pełne amunicji i 100 granatów, dodać minimisje, może coś w rodzaju profesji (don, capo, zwykli soldati, ale także ludzie, którzy załatwiają wózki, cięższą broń etc.), dodatkowe domy, kilka baz-barów/knajp, zajmowanie terenów etc. Przydały by się npc, żeby to miasto cośkolwiek żyło.

Sporo można zrobić, by rozgrywka nie polegała na zwykłym ostrzeliwaniu się i korzystaniu z największej ilości bugów, by wygrać. Trzeba tylko siąść i wszystko zaplanować.