Czego oczekujecie od Mafii 3 ?

jimmen masz racje :) Gre da sie zrobic w taki sposob zeby byla klimatyczna to jest akurat do wykombinowania :) problem jest jednak w ludziach grajacych :) przyklad ET , gra wojenna fajnie zrobione rozne oslony mozna wybudowac wiezyczke dla snajpera itd. ale ludzie zrobili z tego zrecznosciowke i zamiast chowac sie w okopach to wolą wciskac caly czas spacje (skok) i ctr (kucanie) i biegac w lewo i prawo a myszka strzelac zeby fraga zaliczyc :) Bardzo wychwalany CS tez sprawa ma sie podobnie są zakladnicy jest sprzet dla anty teror np tarcza i zamiast organizowac akcje na budynek a np terorysta wymierzac w zakladnika jakby co to wolą kupic jak najwieksza ilosc dobrej broni na poczatku granaty i kolejny deatchmatch :) a jak czlowiek kupi sobie tarcze to jest wywalany z serwera bo to nie fair ze go trafic niemoga heh :) z Mafią byloby to samo moglyby byc np 2 bary czy tam czesci miasta ale co z tego jakby poscigi konczyly sie na tym ze 2 samochody by jezdzily naprzod do tylu naprzod do tylu zeby jeden drugiego zalatwil :) Tak czlowiek działa jesli niema zagrozenia realnego zycia :) a wiec klimatu sycylijskiej mafi doswiadczymy tylko w ksiazkach,filmach i grach (tylko w fabule ) . Jeżeli ktos sie ze mna niezgadza i twierdzi ze w multi da sie to osiagnac to niech odpowie sobie na jedno pytanie tak ogolem . Co by zrobil gdyby w Mafi 2 niebylo rozdzialow zadan tylko jeden cel : wyeliminowac Clemente , Falcone :) - mapa podzielona na regiony z glownymi siedzibami bosow . Jezeli odpowiedz brzmi kupilbym thomsona i granaty i robil wjazdy na posiadlosci to znaczy ze mam racje :) Nikt niebedzie gral nigdy na 50% swoich umiejetnosci . moj wczesniejszy przyklad z ET - po co sie chowac w okopie jezeli skutrczniej jest skakac :D ale sie rozpisalem ... :D
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Ja od Mafii III oczekuje fabuły i tego klimatu jaką posiada Mafia The City Of Lost Heaven.To dla mnie się liczy i mam nadzieje ,że do robienia Mafii III włożą troszkę swojego serca i będzie ona dorównywała Mafii The City Of Lost Heaven.
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Żeby można było se pojechać z Empie Bay do Lost Heaven albo innego nowego miasta.
to raczje niemozliwe bo z tego co wiem te miasta są daleko od siebie :) a pozatym niewidze sensu robienia Simsow z Mafii :) odrazu mi sie na mysl Simsy rzucily jak ten pomysl przeczytalem . Jak już to powinna byc kolo miasta jakas wioska /mala gmina ale duze miasto to bezsensu wedlug mnie :) Ewentualnie Jesli Fabula by sie dziala w 2 miastach . Ale to tez tylko na zasadzie ze np pociagiem a nie ze autem 2 minuty i nowe miasto :)
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
Zresztą Lost Heaven i Empire Bay są bardzo od siebie oddalone (można to wywnioskować po słowach Toma "Norman załatwił nam papiery i przeprowadził na drugi koniec Stanów [...])
Ja oczekuję z pewnością klimatu takiego jak był w jedynce.A muzyki z dwójki.A co do fabuły chciałbym kontynuacji historii Vita.Fajnie by było,gdyby był multiplayer,ale nie wyścigi tylko CO-OP .Rozbudowane miasto,freeride,i więcej samochodów.To chyba tyle,a jak sobie coś przypomnę,to dopiszę
Obrazek
Mafia III mogłaby być osadzona w realiach lat 70. Rozpoczynałaby się od wyjaśnienia co się stało dalej z Vitem, jednakże głównym bohaterem byłaby jakaś inna osoba - pracująca dla Vita, który został był mafijnym bossem ;)
:D Chyba zartujesz :) który został bosem mafii ? on juz mial isc na odstrzał gdyby nie ta umowa . pozatym to niejest czlowiek na bossa . A tak ogolnie całe piękno Mafii ,chłopców z ferajny, dawno temu w ameryce i innych filmow polega na tym że historia konczy sie w sposob dolujacy . Wyjątkiem jest Ojciec Chrzestny czesc 1 ale tam tez bylo to zrobione z zachowanym klimatem . A vito to zwykly gangster , z całej tej trójki to tylko Henry sie nadawal by byc kims w czesci trzeciej :) tyle ze
system Od zera do bohatera przejadl sie juz wszystkim , teraz jest moda na zle zakonczenia :D
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
asfad napisał(a):
(...)teraz jest moda na zle zakonczenia :D

I mi się ta moda bardzo podoba! Po prostu happy-endy zaczęły się już robić nudne.
Jeśli ta gra miałaby zostać wydana, to IMO nie powinna mieć związku z Mafią2, a na pewno nie powinna być osadzona w latach późniejszych. Preferował bym, aby gra kończyła się w tych latach, w których zaczynała się dwójka.
asfad napisał(a):
pozatym to niejest czlowiek na bossa .

Trafne spostrzeżenie.
Może jeśli mafia trzy miała byc w latach 30 to bohateram powinien zostac leone Galante.
Ale ja od 3 chciałbym żeby było w lost haven ok. lat 60 to musieli by zwiększyc miasto dodac nowe lokacje i i bym zrobił pare smaczków Lucasa Bertone by miał dalej swój warsztat i że główny bohater spotkał Vita we więzieniu. Co myślicie o tym.
Mówie prawde nawet kiedy kłamie.


Człowiek z blizną
@UP A to dobre :lol: :lol:
Przecież Tommy

:))
Ja chcę tylko kontynuacji historii Vita lub Joe
Obrazek
Fajna by byla Historia ze zalozmy lata 30 (tu strzelam ) i ukazane ze np Clemente Falcone i Viinci to trzech kolegow ktorzy sa w jednej rodzinie . Tylko oczywiscie przyklad bo niemam kompletnego pojecia czy wczesniej byli kolegami czy nie chyba o tym niebylo gadane :) ale cos na tej zasadzie :D albo Sallieri z Morelo :)
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej
asfad napisał(a):
albo Sallieri z Morelo :)


Salieri i Morello byli kolegami, razem pracowali dla Dona Peppone, lecz później ich drogi się rozeszły ;-)
wiec wlasnie o to chodiz :) ukazanie histori gdy pracowali razem i dokladne pokazanie czemu kazdy poszedl w inna strone :D to bylby hit
-Mam żone.. Nie zabijajcie mnie ,zrobię wszystko!
-Trzeba było myslec o żonie wczesniej