Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Co myślisz o...

Było szczere ;-)
Nie wiem co się stało, że napisałem, że jesteś redaktorem.
Pewnie ten por, którym macha ta dziewczynka z Twojego podpisu, namieszał mi w oczach :lol:
Obrazek
Dobra, no to tak.
XtravaganZa - jest extra i do tego vaganza ^^
Ma poczucie humoru, posty pisze z sensem. Wnioskuję iż lubi on Gothica. Prawdopodobnie ma 19 lat.
Dobrze go nie znam, bo nie było mnie jak on zaczął być aktywny. Ah, i w avku ma hipopotamoafroamerykanina (żeby nie mówić hipopotamomurzyna).

I lubi dziewczynki machające porami :P
Obrazek
Don_Kuba, lama jakich mało na tym forum. Z tego co zauważyłem fascynuje się dżamajskimi rytmami, rege itd.
Dziwne... a więc dalej, jest fanem marchewek i wściekłych wiewiórek na które poluje w nocy aby mama go nie zobaczyła. Ofc zjada wcześniej upolowane wiewiórki. Dobrze że wrócił bo nie miałem kogo dręczyć :-P
muore il bandito, la mafia vive
Mnichu (ja i tak Go nazywam Mr. Monk :-P )

Fajny koleżka, co w Wasilkowie mieszka.
To już drugi znajomy z Wasilkowa którego mam.

Oczywiście, trzeba sprecyzować tytuł Monka - Użytkownik Roku 2009. Fiu, fiu, fiu...
Należy do "klubu" który stworzyłem i ma kontakty z Belgią (możliwe, że się kiedyś minęliśmy ;-) )

Uczy się Hiszpańskiego i lubi jeść Belgijską lasagne :lol:
Generalnie, bardzo pozytywny forumowicz, zawsze mogę się z nim pośmiać na SB.
Jest pomocny i widać, że się zna na Mafii.

(Widziałem gdzieś Jego fotkę na MT - zupełnie inaczej sobie Go wyobrażałem - tzn. myślałem, że jest starszy ;) )
Obrazek
Ponieważ nie zdążyłam Was jeszcze poznać mogę napisać tylko, że to koleś o fajnym nicku, często udziela się na forum :-> Cały czas się tu "przewija".
Obrazek
Z postów wynika, że fajna dziewczyna z niej. Ma takie same autko jak ja :mrgreen:
Uwielbia Mafię, którą podsunął jej brat i chyba ogólnie pozytywnie nastawione do świata dziewczę.
Obrazek
Na Mafii Town nie jestem długo i nie zdążyłem poznać zwyczajów i przyzwyczajeń innych userów ale mogę coś powiedzieć. Grisha- poważny gośc a zarazem zabawny ! Pozdrowienia (krótko i zwięźle) :-D
Keep your friends close, but keep your enemies closer. - The Godfather
jigger88... Szczerze? Nie znam Cię za bardzo, ale napiszę: miły, sympatyczny, lubiący Mafie koleżka :mrgreen:
Rnaki - w sumie, to mało co go znam. Kilkanaście minut temu rozmawialiśmy na SB. Mam nadzieję, że nie popadnie w żaden konflikt ;-)
Kevin lubi żużel o ile mnie pamięć nie myli :-) Coś tam jest jeszcze z motoryzacją, człowiek poważany na MT, ma mój szacunek ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Noo, Mnich mi się trafił ;) Znany przez wszystkich i szanowany koleś. Podziwiam go i dziękuję mu za genialne odcinki "Strażników Teksasu" :D I czekam na następne odcinki. Będę cierpliwa, bo wiem, że będą świetne. Na MT zdążył zakumplować się z wieloma userami. A najbardziej lubi dręczyć don_Kubę ;P Jakiś czas temu straszył mnie pytaniami (ta, jestem pamiętliwa), ale mu wybaczam ;) Jest to jeden z tych, których poznałam tu jako pierwszych. Pozdrawiam ;)
Obrazek
Dziękuje Kasiu za te słowa, jednak muszę sprostować dwie sprawy.

1. Odcinki Strażników Teksasu już chyba nie wrócą, a to za sprawą moich drobnych problemów z internetem które wiąża się z GTA.
2. Pytania które Ci zadawałem nie miały na celu wystraszenia Cię czy obrazy itd. Chciałem do czegoś dojść i nie było to nic negatywnego ;-)

To tyle, kolejna osoba proszona jest o opisywanie użytkownika o nicku "Gangster".
muore il bandito, la mafia vive
Gangster - Miła, bardzo lubiana tu przez wszystkich dziewczyna. Ładnie mnie przywitała kiedy do Was dołączyła :mrgreen: . Pomocna w pisaniu prac domowych ;-) Bardzo lubi grać w Mafię. Ogólnie bardzo miła, pozytywna dziewczyna :->
Obrazek
Dzięki za miłe słowa ;-)

Ewa jest tu od niedawna, jednak codziennie tu wpada, i pisuje na forum. Chętna do pomocy w zadaniach domowych, sympatyczna, nie kłóci się z nikim. Kiedyś (znaczy, nie tak dawno) wspomniała, że niezbyt zna się na komputerach. To tak jak ja :D Ponoć wybitnie gotuje ;) Jak się tu pojawiła, to zapewne wielu panów się ucieszyło z kolejnej kobiety na MT, czyż nie?

Chyba nawet wpadła do mnie raz na nk ^^

//edit:
Mnich napisał(a):
Chciałem do czegoś dojść i nie było to nic negatywnego ;-)

Jednak z ciekawości chcę zapytać. Do czego? ;)
Obrazek
Ma "męski" nick :lol: jest miła i z tego co widze na forum chyba fajnie się z Nią gada ;-) .Jak widze że coś napisała to przypomina mi się jej post "Witaj Dawidzie :-D" z mojego przywitajnego tematu :-D .
"Wole żyć w pidżamie niż umrzeć w garniturze..."

Leo Galante
cron