Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Co myślisz o...

Ooo... nasz forumowy weteran :-P. Co by tu o nim napisać... dał się poznać jako zdrowo zwariowany użytkownik. Czasem czytając jego wpisy na shoutbox'ie ciężko było opanować banana na twarzy :lol:. Poza tym (za/pod)palony grafik 3D.

P.S - Nie zmieniaj avka ;-)
Postanowiłem zaryzykować w tym bardzo trudnym dla mnie temacie, i też się wypowiedzieć.
Extreme jest z całą pewnością ważną osobą na MafiaTown, gdyż jest redaktorem tego serwisu.
Jest bardzo fajny, docenia świat przyrody - piękne krajobrazy, zapewne też podobają się Extreme
ciekawe i bardzo dobre pojazdy - naturalnie są to tylko moje przypuszczenia :)
Jest już jakiś rok na MT, a ani razu nie widziałem go na SB.
Pisze sensownie, logicznie. Robi bardzo ciekawe zdjęcia w Mafii i chyba lubi to robić.
Dość poważny i miły gość.
Obrazek
don_kuba grafik 3d używający cinemy xD
Rzadko zaglądający z zepsutym kompem :)
Ogólnie mile się kojarzy chociaż w dalszym ciągu nie mam pojęcia czemu ma tą lamę w avku :D
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
hm.. a tu napisze krótko :P Zjadacz Cukru w każdej postaci :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Kiedyś kojarzyłem go ze zdjęciem głównego bohatera Mafii 2 wracającego z wojny, teraz zmusił wszystkich do oswajania jego nowej tożsamości, jako Jogus_deFiat.
muore il bandito, la mafia vive
Jeden z najaktywniejszych użytkowników MT, wygrał już ze trzy konkursy na MT (Mafię, złote monety i użytkownika roku), ogólnie lubiany i uważany za wartościowego usera. Przodownik pracy, wykonuje 150% normy :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
Choć Grishy nie znam osobiście, uważam, że to spoko facet, fajnie komentuje, no i jeszcze pisał w LH Daily News :-D
Obrazek
To ja się o Tobie wypowiem ;)

XtravaganZa to tak naprawdę Krystian, i jest bardzo miłym i uprzejmym gościem, który lubi forumowe gry, i ma mnóstwo kasy w Freeride (widziałam screeny). Miejmy nadzieję, że nie ucieknie z forum ^^ Pozdrawiam
Obrazek
Gangster(ka), zwana również Kasią. Układała ciekawe wierszyki domowej roboty, chociaż ostatnio coś cicho w jej twórczości, z bananowymmaćkiem stworzyli nawet jeden o mnie z czego jestem zaszczycony. Na MT aktywna codziennie ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Cóż.. Zaryzykujmy ;)
Mnich spoko gościu da radę się z nim pośmiać ale gdy atmosfera wymaga powagi taki też jest ;D
Użytkownik roku (sam na niego głosowałem i po części to mnie zachęciło do zalogowania się).
Pozdro ;)
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Achtung! Gefährlicher Bandit :-P
Hanys a.k.a. Kuba
13 lat
Lubi motory
Fajnie się z nim pisze
Można go zidentyfikować na zdjęciu (jest gdzieś na MT)

Generalnie fajny kumpel z tego Hanysa.
Obrazek
Ehmmm wieć nazywa się Krystian, nie wiem ile ma lat i mieszka w Brukseli (to jest za granicą jakby ktoś nie wiedział). Zna kilka języków, fajnie się z nim gada. Ogólnie bardzo pozytywna osoba
Obrazek
bananmaciek napisał(a):
nie wiem ile ma lat


19 ;-)
Do administracji - przepraszam za offtop, ale trzeba było odpowiedzieć... Kwestia dobrego wychowania ;-)
Obrazek
Xtravaganza myślałem, że jesteś młodszy, dawałem Ci gdzieś 12-13 lat, a z Ciebie stary byk jest. :mrgreen:

wracając do tematu, xtravaganza
rozkręcający się user MT, przybył do nas aż z odległych krajów. Piszący dość charakterystycznie. Lubi dość podobną muzę do mnie i za to duży plus. Ogólnie widać, że ma fiołą na punkcie Mafii, bo często udziela się w temacie "pokaż mi" ;-)
Obrazek
cron