Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Co myślisz o...

Raczej mało się wypowiada na MT. Po Liczbowo-obrazkowym zawrocie głowy można stwierdzić, że lubi zdjęcia Lokomotyw :PP Poza tym spokojny, nie ukazuje emocji :P

Szacun :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Jogus_deFiat (dawniej Scaletti) to jeden z aktywniejszych na MT, lubi fiaty, dużo udziela się na forum, miły, koleżeński ziomek ;) Oby było więcej takich.
Obrazek
Kolejna dziewczyna ma MT, fajnie :) sprawia wrazenie sympatycznej i milej, duzo sie udziela i ogolnie jest ok :)
Mało mi znana druga kobieta na MafiaTown z ładnym avatarem. Nie wiem o niej dużo ale z tego co wiem jest fajna i miła (ależ się wysłowiłem :-P ).
UP THE IRONS!
Obrazek
Równieśnik o fajnym nicku i niezbyt dobrze obciętym avatarze ( :-P ), po którym można sądzić, że jest fanem Iron Maiden ;-) Pisze rzadko, ale dobrze ;-) Pozdrowienia dla niego :mrgreen:
Fajny chlopak i ceniony redaktor :) z tego, co widac, fan Seleny Gomez :) coz wiecej moglabym rzec?
Ymm Rika zdaje się na fajną dziewczyna na dodatek lubiącą Mafie :-D Więcej niestety o niej nie mogę powiedzieć.
Obrazek
Packie jest na MT dłużej ode mnie, ale nie poznałam go jeszcze, wydaje się być miłym gościem, udziela się na forum, nie podpadł nikomu z tego co wiem ;P Spoko user.
Obrazek
Gangster to miła dziewczyna lubiąca mafię, dużo się udziela na MT a przy tym nie można nazwać jej spamerem. Pisze normalne posty i ogólnie sprawia bardzo miłe wrażenie. Oby tak dalej :-D Pozdrawiam.
Obrazek
Obrazek
patricko spoko gość, robi dosyć fajne(co ja mówie za<ale_urwał>biste ) filmiki z Mafii, nie spamuje a dosyć często udziela się na forum :D
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Człowiek który gada z sensem :P Aktualnie zajmuje się rozpierdzielaniem jakichś gostków u siebie ze szkoły. Nader aktywny w postach.

Pozdrawiam i Całuję:P :-P :-P :-P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
A co mi tam !
Po zmianie nicku dochodziłem przez 3 dni kim jest :D
Mówi z sensem i lubi pożartować ! Uświadamia kogoś gdy coś robi źle i to mi się w nim podobA !
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
No, to ja się o Tobie wypowiem ;) Hanys (nie wiem czy mogłabym zdradzić jego imię) to bardzo miły, wesoły i uprzejmy gość, codziennie można z nim pogadać na SB, miło przywita i posty sensowne pisze. Jeden z najaktywniejszych forumowiczów, nie zmieniaj się :D
Obrazek
Mam na imię Jakub jak coś ;)
Pozwolę sobie powiedzieć jeszcze coś na temat Naszej Gangsterki :D
Kasia (było w wywiadzie nie ma co ukrywać :))jest Miłą, śliczną dziewczyna ;) Lubi to co Ja i to jest najważniejsze ;)
Nie mówi głupot przechodzi odrazu do sedna sprawy a żartować z nią to prawdziwa przyjemność :)
Ludzie my chcemy Takich Kobiet !! :*
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Hanys, mój imiennik. Nie znam go długo, ale z tego co widać pisze z sensem, na szczęście nie spamuje. Czasem powie coś na SB. Myśle też, że niestety nie uwielbia mojego "specyficznego humoru".

Chyba niezły koleś ;)
Obrazek
cron