Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Co myślisz o...

No to strzelam:
Nie znam Go specjalnie dobrze, tak więc info z postów ;-)
Chłopak o imieniu Dawid, ma 14 lat (w jakimś poście napisał, że ma 13 ale w nicku jest 2204 (może chodzi o 22 kwietnia ?))
Ma dziwne hobby : lubi jeździć na rowerze z kumplem żeby się zgubić celowo. Z tym samym kumplem lubi śledzić przypadkowych ludzi.
Spokojna i towarzyska osoba, która lubi moje gadżety GTA ;-)
Tyle ode mnie ;)
Obrazek
No, XtravaganZa. Coś tam o Nim wiem :)
Ma na imię Krystian, ma 19 lat i mieszka w Brukseli.
Nigdy się nie uczył polskiego, ale jednak ładnie się wypowiada i nie popełnia błędów. Ma poczucie humoru, śmiesznego avka, słucha fajnej muzy, dobrze się na niej zna, i razem z Grishą poszukują dawnych hitów ;). Dużo się udziela na forum, pisze rozwinięte posty i bardzo lubi forumowe gry. Jak się przyjrzymy userbarom w jego podpisie, to dowiemy się, że pali marlboraski, buja się ładnym autkiem, ogląda TVN Turbo, ma numer w mobilkingu i wiele więcej. Ma duże szanse na bycie użytkownikiem roku 2010 :D
Aha, i zna też kilka języków (nie wiem ile, ale niemiecki i polski na pewno). ;-)

@down: Dzięki za miłe słowa :)
Obrazek
Dzięki za miłe zdanie^^
Gangster napisał(a):
zna też kilka języków (nie wiem ile, ale niemiecki i polski na pewno). ;-)

niemieckiego tylko się "uczę" Znam francuski, flamandzki, angielski, polski, podstawy rosyjskiego i będąc brzdącem, porozumiewałem się po hiszpańsku.

Gangster, 14-letni leń :mrgreen: Jak wiadomo, nazywa się Kasia jest bardzo sympatyczną panienką z którą często rozmawiam. Podtrzymujemy przy życiu forumowe gry, razem robiliśmy swoje userbary (siedziała po nocy i coś tam robiła o dysfunkcjach oczu). Lubi Zodiaka na melanżu i DJ Tiesto - Escape Me, czyli muzycznie mówiąc, pasujemy do siebie ;-)
Nie jest jedyną dziewczyną na MT, za to na pewno najbardziej aktywną.
Kasia lubi czekoladę i używa Opery, tak jak ja. O ile dobrze pamiętam, lubi język niemiecki.
Pisała kiedyś rymowanki, ale nie było mnie jeszcze na MT.
Poza tym, Kasia interesuję się aktorstwem. Czyżby szykowała nam się przyszła gwiazda?
Nauczyła mnie paru rzeczy, za co jestem Jej bardzo wdzięczny.
Co tu dalej opowiadać, Gangstera bardzo lubię i dobrze z Nią żyję ;-)

@Ewuria: dziękuję ;-)
Obrazek
Sympatyczny gość. Mówi w wielu językach, za co go podziwiam. Mieszka w Brukseli, czuje się bardziej Belgiem niż Polakiem, ale jest dumny ze swojego pochodzenia. Bardzo przeżył tragedię w Smoleńsku, zaskoczył mnie (pozytywnie) tak żywą reakcją. Ogólnie bardzo pozytywny facet.
Obrazek
Super userka MT.

Śmiga białą polówką po Krakowie, z lusterkiem przyklejonym na klej i co chwile w nie zagląda czy aby nie odpadło ;-)

Chyba studentka, chyba też ma chłopaka (łeeee :-P ), ogólnie pozytywnie myślenie wykazuje.
Nie wiem czy blondynka (bez podtekstów), ale takie mam wrażenie.
Jest cool.
Obrazek
Grisha :-D
Cóż by tu powiedzieć?
Ano, że jest 23-letnim redaktorem MafiaTown pochodzącym z Grudziądza (choć napisał, że jest ze Stalingradu(dzisiejszy Wołgograd)).
Ma na imię Grzegorz i śmiga zielonym Volkswagenem Polo Coupé - co prawda, jakiś bandyta ćwiknął Mu tylną rejestrację, ale po zabuleniu 180 złotych, Grisha wrócił na szosy Grudziądza ;-)
Być może jest zafascynowany kulturą rosyjską (Stalingrad, Grisha,...)
Gdy Grishy nie podoba się oferowana Mu praca, jest w stanie się spóźnić na rozmowę kwalifikacyjną, żeby jej nie dostać.

Pan redaktor słucha tej samej muzy co ja (m. in.: Chemical Bros, Fatboy Slim, Bomfunk MC's, Manu Chao, Ś.P. Scatman John,...), widać, że chłop zna się na muzie :-P Przy czym, robimy taki muzyczny powrót do przeszłości.
Pomogłem Mu odnaleźć pieśń której nie słyszał od ośmiu lat - przyznam, ze jestem z tego dosyć dumny ;)

Grisha nie jest germanistą - zna podstawy podstaw i raptem, jakieś 15 słówek ;)
Wiem, że lubi grać w The Saboteur - stworzył stronkę poświęconą tejże grze oraz namówił mnie do jej kupna. Wspomnę też, że Grisha lubi Vice City - rozumiem Go w stu procentach ;)
Grisha jest bardzo fajną osobistością, zdaje się, że mamy wiele wspólnych cech.
Wesoły Grześ, co tu dalej gadać ;-)
Pozdro ziom ;)

PS - Grisha, przypomnij sobie jak krótko o Tobie napisałem za pierwszym razem :P
Obrazek
XtravaganZa - z tego co wiem, mieszka w Belgii, zna się trochę na samochodach, często przesiaduje na SB. Osobiście nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, nie robi syfu na forum, potrafi z każdym pogadać i to mnie cieszy ;-) Ogółem - spoko gość ;-)
Kevin - sympatyczny facet, przyjaźnie nastawiony do innych. Niekiedy ma problem z pracą domową, interpretacja wierszy nie jest jego mocną stroną :-P Jeżeli udzieli się mu pomocy to bardzo się cieszy i jest wdzięczny. Odwiedził mnie chyba na naszej-klasie ;-)
Obrazek
Ewuria, super dziewczyna, która ma o kilka lat więcej ode mnie(nie, nie jesteś stara :-P )
W swoim domu pełni rolę ochroniarza, opiekunki i szofera w jednym :-) Chętnie wspiera Kevina w pracach domowych i często udziela się na SB za co dostaje wielkiego PLUSA :-P Można powiedzieć, że należy już do grona tych wyróżniających się, czyli jesteś w Rodzinie ;-)

@Rika : ja również bardzo Cię lubię :-P
muore il bandito, la mafia vive
No, proszę. Myślę, iż o Mnichu mogę coś nie coś powiedzieć.
Sympatyczny chłopak o imieniu Przemek (btw. jeśli któryś z sanrajsów będzie kazał mi Twoje imię przeliterować to wybacz, ale napiszę własnoręcznie, aby było szybciej xD), zainteresowany reżyserstwem i którego ulubionym reżyserem jest Quentin Tarantino (jeśli się nie mylę), mamy podobny gust muzyczny, filmowy i może jeszcze jakiś, a nasze koty czasami przypominają kurczaki. I dodam, że b. lubię tego gościa.
Jedna z nielicznych userek MT. Sympatyczna, raczej konkretna. Nie zdążyłam jej jeszcze dobrze poznać. ma bardzo mafijno-kobiecy avatar. Ponoć marzy o Nissanie Navarra. Kiedyś brzdąkała na gitarze ale olała to ;-)
Obrazek
Oooooo...Ewuria mi się trafiła :lol: No cóż....Ewuria jest miła, koleżeńska, sympatyczna, dużo udziela się na MT.Bardzo Ją lubię. ;-)
Obrazek
CzarFace... Podobnie ja Ewuria, którą oceniał, miły, pomocny :-) Da się z nim pogadać na każdy temat, nigdy się nie kłóci, zresztą jest moim rówieśnikiem :mrgreen: Ogólnie fajny chłopak ;-)
Rnaki...Miły, zabawny, często mnie rozśmiesza, sympatyczny, pomocny w każdej sytuacji.Ogólnie supcio gościu ;-)
Obrazek
CzarFace.. Jeden z aktywnych użytkowników, mimo krótszego stażu ode mnie na MT napisał więcej postów :mrgreen: Nie mam zastrzeżeń do niego, ogólnie jest spoko.