Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Co myślisz o...

Poznajmy siebie nawzajem! Niektórzy są tutaj dłużej, niektórzy krócej. Zabawa jest prosta - każda osoba wyraża swoje zdanie na temat użytkownika wyżej ;-)
Kurde ale mi się sztuka trafiła ;D Bardzo dokładny, miły, sympatyczny, kochaniutki, malutki, słodziutki, przytulaśny i Acozz dopisz coś od siebie :D
Obrazek
Bananowegomaćka znam od niedawna :-P Jednak to bardzo przyjazny koleś, który nawet zagrał w moim serialu "Strażnicy Teksasu" i chyba mu się spodobał :-o Pozatym skopałem mu tyłek w GTA SAMP no i ogólnie bardzo fajny ziomek :-)
muore il bandito, la mafia vive
koleś u którego zagrałem kilka razy w serialu. Czasem się denerwuje, czasem coś powie nie po polsku, ogólnie bardzo miły, dobrze tłumaczy o co mu chodzi. i tyle co mogę powiedzieć na temat Mnicha :-)
Murphy był optymistą.
Dał się poznać jako gość pozytywnie zakręcony na punkcie roweru. Oraz antyfan forda Ka :-)
Obrazek
Zawsze mylę go z Mnichem. Chyba najpoważniejszy obok Mafiego człowiek na MT.

A tak poza tym to ja tu krótko jestem.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Krótko go znam, bo na MT jest krótko... Ale pamiętam, że zalazł mi za skórę ;-) nie pamiętam już co było powodem sprzeczki, ale dochodzę do wniosku, że całkiem w porządku z Niego gość ;-)
Pozdrawiam
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Indywidualista. Wie czego chce i twardo stoi przy swoich racjach :P

Więcej ludzi którzy znają swój cel :P Również pozdrawiam :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Nie jest długo na MafiaTown (Jak ja) ale mam wrażenie sympatycznego,i spokojnego gościa.Po prostu OK ;p
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Fajny temat, więc niech nie pójdzie w zapomnienie :)

Shizone`a znam średnio, bo krótko tu jestem i nie znam zbyt wielu osób, ale fajny z niego ziomek ^^ pzdr :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
Jacie ale mi się trafiło ;D

No więc Gangster to tak naprawdę Kasia *** zwana atomówką ^^ Lubi pisać wiersze, da się z nią pogada, jest jedną z niewielu dziewczyn nielubiących lalek i innych pierdół. Ogólnie pozytywna osoba ;)
Obrazek
Ja też się o Tobie wypowiem :D nie odmówię sobie ^^

No więc Bananek jest miłym, tolerancyjnym gościem, fajnie rymuje, miło się z nim gada. No i takie tam :mrgreen: Pozdro ;-)
Obrazek
Hm Gangstera (Gangsterkę? :-P ) Kasię znam krótko ale wydaje się być miłą osobą i porządnym userem.
UP THE IRONS!
Obrazek
Nie znam,ale mi nie podpadł :-) .Normalny użytkownik,piszę mało ale z sensem,i bo chodź na MT krótko jestem,to wydaję się porządny.Poza tym,słucha Iron Maiden i już go lubie :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Człowiek lubiący ciężkie brzmienie :) wiara w Boga to dla niego opium dla mas :P ogólnie swój chłop :mrgreen: