Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Co myślisz o...

Bardzo miły pan,zawsze podrzuci jakiegoś fajnego newsa.Miły,wytłumaczy i ogólnie ok (Jak większość forumowiczów.).Poza tym,zielony kolorek i avatar pasują mu do nicku :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Facet o niepospolitym poczuciu humoru ze shizowatym nickiem ;P Od czasu do czasu udziela się w SB ;)
Gość,który mimo że ma 1225 postów nie spami.Miła osoba,otwarta na konwersacje.Dobry moderator,i tyle mogę powiedzieć.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
fajne to fajne i sie okazalo ze nikogo nie znam xD
o Shizone nie wiele moge powiedziec ale domniemam iz jest to mily i przyjazny czlowiek^^
Rika napisał(a):
mily i przyjazny czlowiek^^

Jak dla kogo (nie to żebym ci groził!)
A co do Riki.Normalny użytkownik,przeglądając forum trochę zauważyłem jej wypocin.Nie kłóci się,wszystko jest OK z wyjątkiem tego że jej avatar nie pasuje do nick'u :-P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
gooosh xD no facet Ci sie nie podoba? Acozz i Kevin maja kobitki w avatarach i nic w tym nieodpowiedniego;)
sorry za OT
Rika napisał(a):
gooosh xD no facet Ci sie nie podoba? Acozz i Kevin maja kobitki w avatarach i nic w tym nieodpowiedniego;)
sorry za OT


Uratuję Cię przed zbędnym gadaniu o offtopach :-P Rika to jedna z sympatyczniejszych dziewczyn jakie spotkałem(dobra, w necie ale co z tego xd ). Ma super gusta jeśli chodzi o : muzykę, filmy, w mafię pyka :-) Jeszcze kilka rzeczy się znajdzie... Extra osoba ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Oj,użytkownik roku 2009,nic tylko mu oltarzyk zrobić i go czcić :mrgreen: .Normalny gość,doradzi i da się z nim pogadać.Jedna z najnormalniejszych osób które poznałem "na internecie" ;-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Shizone napisał(a):
Oj,użytkownik roku 2009,nic tylko mu oltarzyk zrobić i go czcić :mrgreen: .Normalny gość,doradzi i da się z nim pogadać.Jedna z najnormalniejszych osób które poznałem "na internecie" ;-)


Dzięki :-P Shizone, pojawił się jakiś czas temu i robi dobre wrażenie, jako użytkownik i "kolega do pogadania na shoucie". Oby tak dalej, to może zostanie użytkownikiem roku 2010 ;-)
muore il bandito, la mafia vive
no i mam Cie Mnichu xD
otorz uwazam iz Mnichu jest fajnym gosciem xD
dobrze sie z nim rozmawia na rozne tematy, trzeba przyznac ze dogadujemy sie pod wieloma wzgledami czy tez w wielu dziedzinach i jak sie okazuje mozemy stworzyc zgrany zespol (jesli wiesz co mam na mysli xD)
po prostu moj brat blizniak gdyby nie inna data urodzenia i w ogole xD
Rika, kocha (gnębić) swoje dwa zwierzaczki ;-)
Nie lubi Call Of Duty za, co ją lubię, ale Dziadek by już jej nie zdzierżył tego powodu :mrgreen:
Jeden z niewielu rodzynków na naszym forum, oby tylko częściej wpadała, bo chłopacy się buntują i coś im miny rzędną jak Rika nie postuje przez dłuższy czas :mrgreen:
Obrazek
Grisha, kochany przez userów koleś. Potrafi - jak ma humor - żartować, ale zawsze mam wrażenie, że z reguły jest poważny. Ogólnie spoko facet ;)
Obrazek
Facet (chyba ;D) o dość specyficznym poczuciu humoru. Zdarzają mu się czasami odskoki od normalności, ale ogólnie pozytywny gość. Aha i robi w 3d ;P
Obrazek
No cóż, więc i ja się tu wpiszę, choć jestem na forum od niedawna i nie wiele mogę o kimkolwiek powiedzieć. No a co do Banana to zauważyłem na YT, że lubi driftować w różnych grach, pisze wierszyki razem z "gangsterką" poza tym ma wypasiony telefonik. A na forum spoko user. No i ma fajny avek. Pozdro
Obrazek
Obrazek
Bardzo fajny gość.Robi dobre wrażenie,nic mu nie można zarzucić.No i piszę normalnie -Żadnych "wybitnych" postów,i żadnych idiotycznych odpowiedzi-.Taki typowy "zjadaczek chleba"
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ