Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Co myślisz o...

wydaje sie byc wygadany zartownis :p konsekwentnie sie udziela i jest ok. nie jestem w stanie wiecej napisac xD
Nie znam jej za bardzo ;) ale mogę spokojnie powiedzieć, że jest spoko userką, pisze posty z sensem, można czasem z nią pogadać na shoucie i pozdrawiam :D
Obrazek
Bardzo miła osoba płci pięknej.Da się z nią pogadać,wszystko ładniutko-słodziutko-milutko-szybciutko i jeszcze coś do rymu.No ,szykuje się użytkownik roku 2010 :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Często udziela się na MT i pisze sensowne posty, więc automatycznie staje się świetnym gościem. Nie wiem dlaczego, ale zawsze mi się myli ze Scalettim.
Poważny człowiek który śmieje się snu w oczy i do tego utrzymuje całe MT w porządku (Podobno sprząta po godzinach z mopem i wiaderkiem,odkurza i zbiera papierki :mrgreen: )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
mozna tak krotko?
momentami nie nadarzam za gosciem xD
Po obserwacjach Riki,będe mógł się o niej wypowiedzieć.Muszę przyznać,że średnio ją lubię.Chodzi mi o duże litery,znaki interpunkcyjne i stylistyczne i o takie inne pierdoły.Na dodatek piszę nieco chaotycznie i nie zrozumiale jak dla mnie.Średnio cię lubię,Riko tylko tyle mogę powiedzieć.

// Może inne osoby też by się przyłączyły? - M.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Spoko gościu,jest dokładny,miły,pomocny,kontaktywny i szczery.Tyle wywnioskowałem z jego wypowiedzi.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Nie zdążyłam go jeszcze poznać, ale po obczajeniu jego postów, dochodzę do wniosku, że to normalny user, nie kłóci się, udziela się na forum i jest fanem Gothica ;D Pzdr.
Obrazek
Poetka:PP Często udziela się w pogadanki na Shoutboxie. Miła, sympatyczna, kobieta grająca w Mafię (a to u tej płci podobno wyjątek). No i ogólnie jeden z przyjemniejszych użytkowników MT (inni też są przyjemni także się tu nie obrażać ;))
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Koleś, który zamiast Ferrari Enzo wolałby stado Fiacików...i popieram ;-) Zna się też na drugowojennym sprzęcie ;-) Spoko jest.
Kevin spoko gość z którym przegadało się mnóstwo godzina na redakcyjnej konferencji, czasem jak go natchnie to pisze na poważnie co go boli, wielki fan motoryzacji. A jego kolekcja gadżetów, które dostaje od firm robi wrażenie.
Bardzo wartościowy redaktor, cieszmy się, że go mamy, serio. :mrgreen:
Obrazek
Jeden z poważniejszych ludzi na MT. To nie znaczy, że jest sztywniakiem ;-) Często zapodaje newsy. Przykład dobrego redaktora :D
Obrazek
Druga, obok Riki, udzielająca się dziewczyna na forum. Wszyscy ją znają i szanują. Pisze świetne wierszyki. Oby tak dalej ;-)
Kevin. Czyli wielki szacun na MafiaTown. ;-) Po prostu miły i nie głupi gość którego wszyscy lubią (ja też :-P ).
UP THE IRONS!
Obrazek