Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Co myślisz o...

Hades, inteligentny gosciu, dosc czesto poucza nowych,. Pare razy zdarzylo mu sie rowniez poprawic mnie. W wiekszosci jego postow mozna dostrzec jakies madre slowo, sam osobiscie go szanuje za to jakie ma nastawienie do forum.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Postanowiłem się wypowiedzieć na temat DonaMateo07PL, gdyż wyrobiłem sobie trochę zdanie na jego temat.

DonMateo to stosunkowo młody użytkownik naszego forum. Jest on kolejnym zaprzeczeniem krzywdzącego nieco stereotypu, że młodsi użytkownicy to w większości forumowi bałaganiarze, a nierzadko również trolle. Chłopak pisze składnie i inteligentnie, widać, że jest dojrzały jak na swój młody wiek. Do tego tworzy całkiem fajne machinimy z Minecrafta z Mafią w roli głównej. No i nie robi bałaganu, jeśli dobrze sobie przypominam, to od kiedy jest na forum nie musiałem go ani razu upominać. Użytkownik jak najbardziej na plus, wcale nie obraziłbym się, gdyby było więcej takich użytkowników na forum. Oby tak dalej, a będzie bardzo dobrze.
Gdy czytam posty Nivenera, to aż chce się powiedzieć: Czemu ja takich ludzi spotykam tylko przez sieć?
Nivener, jak na swój wiek (a z jego wypowiedzi wynika, że jest niewiele starszy ode mnie) jest oczytany, mądry, jego posty - choć nierzadko upominają - to zawsze są wyważone. Z tego co wiem chłopak uczy się na anglistę, a więc mamy na forum nadwornego tłumacza ;-) Z Nivenerem fajnie rozmawia się zarówno na SB, PW, jak i w dyskusji. A żeby nie było, że tylko słodzę, to dodam, że na początku 2011 roku miałem z nim dość mocną spinę i choć Niv już nic nie pamięta, to i tak mu wybaczam :P
Z racji tego, że wróciłem po długiej przerwie, mam pewne kłopoty ze skojarzeniem niektórych użytkowników forum...
Kiedy widzę Hadesa, od razu przypominają mi się jego wzloty na temat masła i margaryny :-F To było coś! Mogłem sobie to grafomaństwo gdzieś zapisać, huehue. Poza tym, widzę niemiecki opis pochodzenia Śląskiego - czyżby Hades był separatystą? :-P
Dobra, kończę sobie żartować. Hades jest spokojnym użytkownikiem, pisze konkretnie i nie stwarza problemów. Nie kojarzę by wdawał się w jakieś afery, zatem nie mam się o co przyczepić. Tout va bien.
Xtravaganza - każdy dobrze zna tego użytkownika. Według mnie jest w porządku gościem bez którego nie byłoby tak fajnie na forum. Wiem, że jest z Belgii :). Według mnie gość jest na poziomie, oby więcej takich ludzi było ;-)
Kamiloxin jest bardzo przyjaznym użytkownikiem z którym się zakolegowałem. Pamiętam jak prowadziliśmy akcje godne Szin Betu kiedy to mieliśmy podwójnego agenta u Bopka :-F Facet jest naprawdę w porządku, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Warto też wspomnieć o poczuciu estetyki Kamila - spójrzcie tylko na jego avka, czyż nie komponuje się pięknie na MT? Dokładnie tak, pasuje jak ulał. Zawsze można porozmawiać i się z Nim pochichrać na SB.
Xtra ma to do siebie, że gdy kiedyś zawita na forum to od razu milej się robi. To taki nasz forumowy mudżyn, jak to już ktoś kiedyś powiedział. Miałem z nim kiedyś dość mocną spinę dotyczącą historii najnowszej, ale to już dawno ucichło i myślę, że teraz jest OK. :-P
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Refresh :o--

Hades to wg mnie bardzo dojrzały użytkownik. Można się z nim dogadać bez problemu. Ostatnio dawał mi kilka dobrych wskazówek co do pracy nad odcinkami "Taksówkarza Tomasza 2", a za to muszę go pochwalić. Ogólnie nic do niego nie mam, spoko facet :-)
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Johnny.
Lubię go, facet z humorem, nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Czasami wydaje mi się, że jest zbyt pochopny. Robi całkiem fajny serial, jego posty nie są złe, są pisane poprawnie, również bez zastrzeżeń.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
DonMateo07PL, chyba nie miałem jeszcze okazji, aby wypowiedzieć się na jego temat. A więc do rzeczy.
Jeden z młodszych użytkowników MafiaTown (15 lat), który jak na swój wiek jest całkiem ogarnięty. Mieszka w Bydgoszczy. Z tego co pamiętam, na swoim koncie YT, umieszczał stworzone przez siebie filmiki z gry Minecraft. Właśnie w tej grze próbuje stworzyć dokładną replikę Lost Heaven. Do tego wszystkiego można dodać, iż posiada swoją stronę internetową, na której można znaleźć jego twórczość (oraz jego psa). Od czasu do czasu poprawia jakość tekstur w naszej ukochanej Mafii, aby Lost Heaven było jeszcze bardziej piękniejsze. Całkowicie pochwalam to, że nie zatrzymał się na kilku postach i po całym roku (i kilku miesiącach), wciąż jest z nami. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. Sympatyczny gostek, często udziela pomocy laikom. Tak trzymać.
muore il bandito, la mafia vive
Wychodzi na to, że kogokolwiek przychodzi mi ocenić to zawsze przypominają mi się jakieś zamierzchłe wąty do tej osoby. Czyżbym był nad wyraz konfliktowy? :P

Z tego co pamiętam, na początku mojej forumowej kariery (2010 r) miałem do Mnicha ogromny respekt, traktowałem go prawie jak trzeciego admina, aż bałem się przy nim odezwać... Nie wiem czemu w sumie, ale tak było.

No i mniej więcej rok temu, w którymś z tematów powitalnych doszło do nadinterpretacji mojej wypowiedzi przez Mnicha, nawet nieźle mi pojechał na PW, ale respektu do niego mi nie ubyło :P Myślę, że od tego czasu jest OK.

Ogólnie uważam Monka za faceta z głową, umie udzielić dobrej rady, inteligentnie zgani jeśli tego wymaga sytuacja, pożartuje na SB. Widzę też, że z Kevinem tworzą zgrany duet. :D Po prostu lubię człowieka.

EDIT @DOWN, starszych? :mrgreen: O nieee, ja jestem z nowej generacji. Zarejestrowałem się 3,5 roku temu, więc już dawno po założeniu forum.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hadesa bardzo lubię. Pomagał mi nie raz w różnych rzeczach, choćby ostatnio przy machinimie świątecznej ze scenariuszem.
Jest on miły, sympatyczny, oraz inteligentny. Nie pamiętam, żebym miał z nim jakieś spory. Ze wszystkich starszych użytkowników jest mi on najbliższy, takie dziwne uczucie, może dlatego, że nie odskakuje aż tak wiekiem ode mnie jak reszta najczęściej udzielających się użytkowników. Całkiem często bywa na forum, jak w dziele pomocy pojawia się jakiś temat, to zazwyczaj stara się pomóc.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Mateusza (DonaMateo) poznałem już dawno w komentarzach do filmów Jakubka120 z yt. Widać że hopak jest kreatywny i ambitny. Jego modyfikacje niezwykle umilają rozgrywkę w mafii (w sferze oprawy graficznej oczywiście) jego machinimy jakie umieszczał na kanale yt oglądałem i większość mi się podobała. Tego typu produkcję wymagają sporego nakładu pracy, co trzeba uszanować. Na forum jest bardzo miły, zna się na rzeczy jak mało kto i stara się pomóc niemal kazdemu (wnioskując po dużej aktywności) mam o nim dobre zdanie ci cieszę się ze sa jeszcze tak ogarnięte osoby w gronie fanów mafii.
Temat raczej dla weteranów Mafiatown, ale skoro już odkopane...


Grucha jest jednym z nowszych użytkowników (podobnie z resztą jak ja) lecz jego styl wypowiedzi oraz aktywność sugerują mi, iż jest to jak najbardziej ogarnięta osoba. Liczba postów nie pozwala mi w pełni wyrobić sobie zdania na jego temat, ale najważniejsze że nie zaśmieca forum kolejnymi tematami typu "Czy mam dobry sprzęt?". Ani tu nie wadzi, ani nie przeszkadza.

Podoba mi się też jego wzorowanie na jednym z moich ulubionych rodzimych produkcji filmowych. Główni bohaterowie "Chłopaki nie płaczą" na stałe utkwiły mi w pamięci. Patrząc na Gruchę z awatara zawsze będzie mi się przypominał ten humor i klimat jednej z najlepszych polskich komedii.

Grucha napisał(a):
hopak

:shock:
Spoko gość. Lubi tak jak ja robić sobie jaja z Tomigana err... Tommy Gun'a.
Jest jednym z pięciu(?) osób które zainteresowały się moimi modyfikacjami.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file