Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Co myślisz o...

Grucha pokazuje się tu rzadko, ale na tyle, że mogę o nim kilka słów naskrobać. Jest kulturalny, względnie aktywny i co chyba najważniejsze: ogarnięty.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Tommy Gun to jeden z tych, którzy napłynęli na MT w nowej fali użytkowników. Rzuca się w oczy, bo stara się coś działać na scenie modderskiej Mafii, a to się chwali. Wiele także można napisać o userze poprzez samo tylko spojrzenie na jego styl pisania, a po rzucie oka na to jak pisze Tommy Gun można powiedzieć, że ma poukładane w głowie i do tej pory nie sprawiał żadnych problemów w stylu zaśmiecania forum, za co również u mnie zyskuje kilka punktów. Ogólnie użytkownik na duży plus, oby tak dalej a będzie z niego pożytek :)
Nivener to moderator przez duże ''M''. Zawsze dopilnuje porządku na forum. Jest odpowiedzialny, stanowczy i zawsze reaguje, gdy ktoś łamie regulamin. Bycie moderatorem na MafiaTown to ciężki kawałek chleba, zwłaszcza ostatnimi czasy, gdy łamanie regulaminu i zaśmiecanie forum jest na porządku dziennym. Niv radzi sobie z takimi przypadkami znakomicie. Nie wyobrażam sobie go w innej roli niż moderator, gdyż w tej sprawdza się po mistrzowsku. Jednak pilnowanie prawa jest niczym, jeżeli na tym się kończy. U nivenera tego nie doświadczymy: Jest przyjazny, uprzejmy i bierze udział w dyskusjach takich jak ta. Nie kieruje się w byciu moderatorem osobistymi powodami i uprzedzeniami - jest łagodny i czasami daje łamiącym regulamin taryfę ulgową w przypadku ostrzeżenia słownego - nawet takim userom, którym ja chyba z miejsca dałbym bana :-P . Cenię sobie go przede wszystkim za bezstronność, dojrzałość i dbanie o stan forum.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
O Tommy Gunie wiem tyle, że jest mechanikiem, co chyba bardzo lubi. Na forum jest poważny, a jeśli żartuje, to z umiarem. Zawsze stara się pomóc, być aktywnym. Najbardziej cenię go za to, że zawsze pomaga. Gdybym miał możliwość, to dałbym mu medal. Fajnie jest z nim powymieniać pytania i odpowiedzi w pewnym temacie o Mafii 2. Użytkownik Anioł.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Sąsiad to nowy user. Jest aktywny, a to dobrze, bo każdy, kto się tu udziela jest w swoim rodzaju filarem podtrzymującym to forum przy życiu. Niestety dość nagminnie zdarzają mu się sytuacje konfliktowe, z których zawsze wychodzi z przekonaniem, że to nie on zaczął. Potrafi wszczynać awantury z powodu, który ktoś inny by po prostu olał, czyli z tzw błahostki - a to nie dobrze. Myślę, że w przyszłości nabierze do siebie trochę dystansu.
Sąsiad Woodi napisał(a):
więc choć mnie nienawidzicie, to przepraszam, i proszę o pomoc.

I kto cię tu nienawidzi? Ja naprawdę nie znam ani jednej osoby ani na MT, ani w życiu codziennym, która znienawidziła by kogoś za dwie, czy tam trzy sprzeczki. Naprawdę. Próbujesz komuś wmówić, że coś jest jego winą, podczas, gdy on nawet o nic cię nie obwinia, mimo, że ty bez winy nie jesteś. Nie patrz się na zachowanie innych, bo inni może czasami robią sobie żarty. Żarty, które traktujesz tak poważnie, że jesteś w stanie zwyzywać użytkownika od kurew, czego ja byłem zresztą świadkiem. Zmień swoje postępowanie, a zobaczysz, że inni nie będą ci mieli nic do zarzucenia - Świat naprawiaj od samego siebie. Musisz też zmienić tok myślenia. Takie myślenie typu ''oni mnie nie nienawidzą'', ''to oni są źli, a ja dobry'' to istny obłęd. Człowiek, który nie dostrzega własnych wad jest człowiekiem bez zalet. Mam nadzieję, że weźmiesz sobie moje rady do serca, zmienisz swoje postępowanie i będzie z ciebie na forum pożytek.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Tommy Gun- Osobiście go nie znam, ale widzę, że często udziela się na shoutboxie. Publikuje także posty na stronie, które są sensowne. Wydaje się dobrym userem i spoko gościem ;-)
Obrazek They never fight alone...
Cichy, niepozorny, niby się udziela ale jednak tak dyskretnie :) Zawsze mówi na temat, siedzi na forum od dobrych kilku lat, jeden ze starszych wyjadaczy. Lubię Cię, ciężko coś zarzucić, zawsze ogarnięty, bez żadnych odpałów. Więcej, więcej takich osób na forum, proszę.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
O DMateo07 zawsze miałem bardzo wysokie mniemanie. Jego działalność w internecie śledzę już od bardzo dawna. Użytkownik mimo młodego wieku wypowiada się naprawdę na poziomie. Zawsze skory do pomocy, prawdziwy specjalista w świecie Mafii. Jest również konsekwentny i sprawiedliwy. Podobnie jak ja jest perfekcjonistą. W każdy założony projekt wkłada sto procent swoich możliwości. Potrafi docenić walory kryjące się za starym i sprawdzonym, niechętny do wszelkich nowinek technologicznych.
Cechuje go również kreatywność oraz ogromne zaangażowanie. Prawdziwy człowiek XXl wieku.
Bolt. Człowiek który jest tutaj od niedawna. Jeden z bardziej zaangażowanych w życie forum osób. Czasami byłoby tutaj bez niego pusto. Nigdy nie widziałem żeby miał z kimś jakieś spory, dość inteligentny facet. Wiem, że jest o rok starszy ode mnie, ma już plany na przyszłość i to się ceni. Nie zbacza z tematów, nie offtopuje, zawsze jego posty coś wniosą. Miłośnik starej motoryzacji. No i oczywiście zawsze w pełni zrównoważony i opanowany.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
DMateo07 - user, który otrzymał użytkownika roku, a co za tym idzie- jest i był dużo udzielającym się userem. Jest to w porządku gość, posty piszę sensowne. Na forum powszechnie jest lubiany, a ja także go lubię. Pozdro! ;-)
Obrazek They never fight alone...
Nie znam za dobrze Kamiloxina, ale wydje mi się być dobrym userem. Posty pisze z głową i jest ogarnięty. Dobrze, że mimo upływu lat jest aktywny, bo takich ludzi nam tutaj potrzeba.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Tommy Gun to swój chłop. Dał się poznać jako pozytywny człowiek z pasją do samochodów. Z zawodu jest mechanikiem. Zarejestrował się jakiś czas temu i wkręcił w przebywanie na forum a nie tak jak inni, napiszą kilka postów i tyle ich widzieliśmy. Zawsze można z nim pogadać od serca na sb. Nie mam mu nic do zarzucenia.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich jak to Mnich. Kiedyś mylił mi się z Hadesem. Lubi robić sobie jaja z Acozza.
Jestem do niego pozytywnie nastawiony, fajnie z nim pogadać na SB.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Borgnine, gościu spoko ale czasem odpali jakiś schizofreniczny tekst na shoutboxie, nie wiadomo wtedy czy się śmiać czy płakać. Chyba on, nie pamiętam dokładnie, robił sobie jaja z nicku Tommy'ego Guna. W sumie tylko z tego go kojarzę bo zarejestrował się stosunkowo niedawno.
muore il bandito, la mafia vive
Jak już kiedyś napisałem, Mnich jest swego rodzaju filarem podtrzymującym to forum przy życiu. Jest mądry, ogarnięty i sympatyczny. Zawsze wie, jak podnieść człowieka na duchu. Dba o porządek na forum i nie zawacha się ochrzanić niektórych nieogarniętych userów, którzy wypisują durnoty w tematach i zaśmiecają forum. Czasem to robi w sposób wydawało by się drastyczny i chamski, ale do nich inaczej nic nie dociera. Zwłaszcza za to pilnowanie porządku darzę go sympatią. Nic dziwnego, że został Użytkownikiem Roku 2014. Sam na niego głosowałem. Dopóki Mnich jest na tym forum, to forum będzie żyć w spokoju i pokoju.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
cron