Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Co myślisz o...

Tommy! Tegoroczna perełka tego forum, nie kojarzę dnia bez jego postów, równie aktywny na shoutboxie. Dość nowy użytkownik, jednak jeden z najstarszych tutaj. Zawsze w temacie, pomaga innym, no więcej chcieć. Pomimo kilku sporów z BorgNinem czy Sąsiadem zawsze spokojny i rozgarnięty. W moim odczuciu użytkownik tego roku bo dużo tutaj rozruszał. Tworzył również kilka modyfikacji, także do Mafii 2 a to się ceni.

@Down
Faktycznie dobry pomysł.
- Hades (1 raz)
- Klocuch12 (1 raz)
- Nivener (2 razy)
- Sergio (1 raz)
- Mnich (1 raz)
- Grucha (2 razy)
- Tommy Gun (2 razy)
- Bolt (1 raz)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Zacytuję sam siebie:
Mateo jest perfekcjonistą. Czyli ''wszystko musi być idealne, jak nie to wyp****''. Takie podejście bardzo mi się podoba. Facet gada z sensem i na temat. Stworzył graficznego kopniaka do mojej ulubionej gry. Z tego, co wiem, to robi jeszcze 2 arcyprojekty do Mafii, zajmując się jeszcze robieniem filmów. Człowiek orkiestra - z marzeniami, pasją i jeszcze do tego ze zdrowym rozsądkiem. Jak zobaczyłem, że ma dopiero 16 lat, to pomyślałem sobie: ''O kurw*! 16 lat, a wypowiada się stylem, którego nie powstydził by się nawet profesor filologii z 30- letnim stażem i jeszcze taki ogarnięty... patrząc na niego, mogę ze spokojem powiedzieć, że on za dwa lata pójdzie głosować. Mam ogromny szacunek do tej osoby i mam nadzieje, że w przyszłości będzie więcej takich użytkowników.

Zabawa kręci się w kółko, więc wypiszę osoby, które mnie już oceniały, żeby nikt się nie powtarzał.
Wiem, co myślą o mnie:
-DMateo07 (2 razy)
-Kamiloxin (1 raz)
-Mnich (1 raz)
-Bolt (1 raz)
-Nivener (2 razy)
-Woodens (2 razy)
-BorgNine (1raz)
Niech każdy zrobi sobie listę osób, które go oceniały, żeby nikt nie wprowadzał się w błąd oceniając kogoś kilka razy.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Co sądzę o Tommy Gunie? Wkręcił się w szczeliny tego forum i to już bardzo porządnie, użytkownik z pewnością aktywny, kreatywny (mody), jednak wiadomo, zawsze jakiś szwindel musi być. O słabszych stronach nie piszę, bo nie mam tyle czasu.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Trudno mi się wypowiedzieć, bo mało się znamy, jeśli w ogóle można mówić o jakiejkolwiek możliwości poznania się na odległość. Nie no... Chyba można.

Użytkownik młody, co widać, ale nie ma w tym nic złego. Młodość i konkretny wiek ma swoje konkretne prawa.

Raczej Problemowicz kojarzy mi się z konfliktu z Jogurtem, ma swoje zdanie i go broni, niechętnie przyjmuje rady starszych. Widzę w tym pewien pozytyw. Lubię taki typ ludzi. Uparte osły na ogół dobrze radzą sobie w życiu, ale... Mimo wszystko... Życzę Ci może nie tyle co pokory, ale nieco więcej dyplomacji. I wszystkiego dobrego.
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Jeff - też go niewiele znam, głównie z miłości do Helenki, nazwiska nie pamiętam, ale ta z avka i sygnaturki ;P

Ma 75 lat (to jest prawda, naprawdę!), na SB jest komunikatywny, coś tam jeszcze niedawno był konflikt o dziewczyny, no bo wiadomo - jak coś złego, to kobieta ^^ Chyba, że Helenka, to już inna sprawa. Nie emanuje on jednak głupotą, to osoba, z którą można dyskutować. I nie tylko dlatego, że ma aż tyle zainteresowań, m. in. polityka, prawo, historia, mitologia nordycka, kultura Skandynawii (gł. Norwegii i Islandii), biblistyka, religioznawstwo, kultura Bliskiego Wschodu, literatura, pisarstwo, dziennikarstwo, życie społeczne, polityka zagraniczna, ludologia - po prostu to ciekawa osoba, która ma zdanie i lubi się udzielać. I robi to z sensem.
I nie można mu odmówić poczucia humoru ;)
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Problemowicz - nie miałem okazji go za bardzo poznać, widzę go czasem na SB. Mam nadzieję, że jeszcze się poznamy. Posty pisze sensowne, ogólnie nic do niego nie mam ;-)
Obrazek They never fight alone...
Kamiloxin - plus za takie samo imię :P Uważam, że posty pisze sensowne i że w porządku z niego gość ;-)
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
problemowicz
nie wiem, nie pisalem z nim, to nie wiem. ale pewnie jest spoko, tylko zbytnio spinator z niego
Marcel 12 - Pierwsze multikonto Problemowicza. Oto sprawdzona receptura na Bana. Dzieci, nie róbcie tego, co on, bo bedzie chłosta pobliczna. :P
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
tom - duzo pisze, to widac ze lubi pisać. wiecej nie wiem bo jeszcze nie widzialem go wiele tak jak wszystkich
Marcel 12 - nowy użytkownik. Jest młody i widać, że chce udzielać się na forum (już w paru tematach dał o sobie znać). Mam nadzieję, że będzie się tutaj udzielał ;-) . Także jest spoko.
Obrazek They never fight alone...
Kamiloxin, sumienny użytkownik, chodź wcale go nie widuje na Shoutboxie :P Student historii, więc szacun bo też ją lubię. Pozdrawiam.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Joguś, jeden z elity forum. Często siedzi na shoutboxie, w sumie to bardzo miły facet, nawet pomimo ostatniej afery z Jeferiazem. Na szczęście w porę odpuścił i wszystko potoczyło się dobrze. A tak subiektywnie to lubię Cię :-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Hehe, bardzo mi miło panie reżyserze, bo też Cię lubię. Nie lubisz konfliktów, bo widziałem jak gasiłeś pożar. W ogóle często Cię podziwiam, że robisz milion rzeczy, mody, film, i wszystko ci wychodzi
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Towarzysz Joguś. Podobno urodził się gdzieś w środkowej części Polski (więc to jednak prawda, że głupich nie sieją) około 22 lata temu. Znany na forum MT, użytkownik z długim... stażem. Kiedyś mi chciał wcisnąć jednego szrota, mianowicie Fiata Cinquecento, jednak w porę się pokapowałem, że to jakiś szemrany interes. Często rozmawiamy na sb, zawsze jest śmiesznie. Mój kompan w LH-MP, zawsze komuś dokopiemy do tyłka i nikt nie chce z nami grać xD Ogólnie mega pozytywny człowiek, jeden z czołowych użytkowników forum. Serdecznie Cię Joguś pozdrawiam :D
cron