Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Co myślisz o...

Górnik - wcześniej Ladro i ..... (nie wiem jaką miał drugą ksywkę). Nie miałem okazji pogadać z nim na SB, ale wnioskując po postach jest spoko użytkownikiem, przestrzega zasad ortografii i nie szkodzi na forum ;-) . Mam nadzieję, że w najbliższym czasie spotkam go na SB ;-)
Obrazek They never fight alone...
Kamiloxin to jeden z użytkowników, którzy mają poukładane pod kopułą. Zna się co nieco na samochodach, co wywnioskować można po tym, że bierze czynny udział w zabawie "Moto i foto". Jego posty nie są w żadnym wypadku pozbawione sensu, wręcz przeciwnie - są wartościowe i sporo wprowadzają na nasze forum. Jest to też użytkownik sympatyczny - parę razy dane mi było spotkać się z nim na SB i wspominam go jako użytkownika miłego, z którym można pogadać. Ogólnie rzecz ujmując, oby więcej takich osób na MT :-)
nivener, mroczna osoba z mrocznym avatarem :-> Nie miałem możliwości bliższego kontaktu. Jego posty aż przeciekają inteligencją, jako moderator jest sprawiedliwy i łagodny, taki jak powinien być :->
Quatrox - kilka razy zdarzyło mi się go spotkać na SB. Fajny gość, miło się z nim rozmawia i ogólnie jest spoko ;-) . Dobrze zna się na komputerach i innych rzeczach z nim związanych. Pamiętam, że dobrze mi doradził w sprawie karty graficznej. Quatrox to jeden z tych userów których lubię i szanuję. Tyle ode mnie ;-) .
Obrazek They never fight alone...
Spoko ziomek, który mieszka w moich okolicach :-) Bardzo przejmuje się zdaniem matury, dlatego nie ma czasu aby wchodzić na MT - nauka, nauka, nauka. Nie mam co do niego zastrzeżeń. Dobrze się z nim rozmawia, chłopak trzyma luz i jest git.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich to jeden z pierwszych userów jakich spotkałem po przybyciu na MT. Sprawiał wrażenie chłopa twardego, niezależnego, mającego własne zdanie i zasady. Z czasem poznałem się z nim lepiej, a stało się to przy okazji rozmowy o testach gimnazjalnych, które właśnie obaj pisaliśmy ;) Pamiętam jak obaj narzekaliśmy na niedorzeczne zadania między innymi o radioaktywnych biedronkach :D Mnich uczęszcza do LO o profilu filmowym, z tego co wiem chce zostać reżyserem - gorąco mu kibicuję, mam nadzieję, że zobaczę kiedyś film wyreżyserowany przez niego :) Świetnie się z chłopakiem dogaduję, równy z niego koleś i można z nim pogadać niemal o wszystkim. Jest bezwzględny dla wszelkich przejawów głupoty i debilizmu, które bez żadnych skrupułów tępi - to się chwali!

Reasumując: Mnich to jeden z najbardziej wartościowych userów na forum, MT wiele by straciło, gdyby go u nas zabrakło. Oby więcej takich userów!
Skoro mam pisać o Nivenerze, to zacznę obowiązkowym AVE Nive!
Tak więc Nivener jest jednym z tych użytkowników których najbardziej cenię na MT. Jest inteligentny, opanowany i pięknie pisze - bardzo lubię czytać jego posty. Ostatnio nie miałem okazji z nim bezpośrednio podyskutować, niemniej odkąd stał się moderatorem, to często dostaje ode mnie zgłoszenia :-P Nive jest bardzo asertywny, za co go podziwiam. Mi się zdarza nie kontrolować emocji, choć nie jestem żadnym napinaczem, po prostu bywam impulsywny. Ale nie o mnie ma być. Nivener jest świetnym chłopkiem i niech u nas pozostanie jak najdłużej. Pozdro, Mateusz!
Obrazek
hmmm XtravaganZa...
Pamiętam że jako pierwszy na początku mojego pobytu na forum pomógł w BAAAAARDZO ważnej kwestii- grafiki w Mafii 1.
Widać że chłop pomocny, stara się pomóc jak umie- za to go cenię
Mimo że niedawno mi podpadł :roll: , to go sobie bardzo cenię na tym forum (a niewielu tu takich jest)
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Glukkon7. Nie znam go za bardzo, ale sądząc po postach sprawia wrażenie spoko użytkownika. Na razie nic nie mogę za bardzo o nim powiedzieć, nie podpadł mi i na forum zachowuje się dobrze ;-) .
Obrazek They never fight alone...
Kamiloxin, to sympatyczny użytkownik z którym zdążyłem się zakolegować. Nie trudno się domyślić, że ma na imię Kamil (ostatnio jest ich jak psów, wszędzie tylko Kamile :-F) i jest naszym aliantem w pewnej bitwie którą prowadzimy z paroma userami przeciwko pewnemu wrogowi. Lubię z nim rozmawiać na SB i uważam go za świetnego użytkownika forum, który zdążył się wyróżnić spośród innych i który wnosi nam dobre rzeczy. Tak trzymać!
Obrazek
XtravaganZa - zajebisty koleś z którym co raz częściej rozmawiam. Miło nam się gada i chyba obaj zdążyliśmy się już nieźle zakolegować. Jest to jeden z tych użytkowników do którego mam szacunek i którego lubię. Pozdro! :-P
Obrazek They never fight alone...
Kamiloxin - miałem okazję z Nim popisać na SB parę razy, bardzo fajny user, posty pisze poukładane i z sensem, podejrzewam, że on jest dokładnie taki sam. Interesuje się motoryzacją, podobnie jak ja, dlatego darzę go szczególną sympatią :)
Kasia aka Landrynek - nasz forumowy rodzynek, który ma zakompleksionego wielbiciela (Bóarzej :P). Generalnie, to twarda sztuka - w grzecznej dziewczynie kryje się istny diabeł :D Świetnie nam się rozmawia po nockach, choć ostatnio nie było okazji do nocnego posiedzenia na MT. Robiliśmy też maratony w forumowych grach :D Sceptycznie patrzy na dzisiejsze kretynki typu blachara, dziunia i tapeciara - widać, że to normalna dziewczyna, ma poukładane w głowie i dobrze! Obecnie nie wie na jaki kierunek nauki się przerzucić ale życzę Jej, żeby wybrała sobie jak najlepszy, żeby tam uczęszczała z przyjemnością. Często sobie pomagamy, rozmawiamy i żartujemy - reasumując, Kasia jest ważnym członkiem z oldskoolowego MT [*] i jest przez wszystkich lubiana.
Obrazek
XtravaganZa. Raz mnie wkurzył, ale to stare dzieje więc jest spox. :) Ogólnie sprawia wrażenie wygadanego i wesołego. Choć najczęściej to on zwalcza te 'pirackie' posty w dziale pomocy (uraza do piratek?) to jednak uważam, że to swój chłop. No i ten komiczny avek :D
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hades16 - nie znam go prawie wcale, sądzę jedynie po jego postach, że gość ma poukładane dobrze w głowie. Nie robi śmietnika na forum. Oby tak dalej, mam nadzieję, że spotkam go kiedyś na SB.
Obrazek They never fight alone...