Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Co myślisz o...

Górnik :-P Jak sama nazwa mówi, lubi odkopywać stare tematy :-F Dość często się nie udziela na forum, a ja jestem tu od niedawna, więc nie wiem co więcej powiedzieć. Po paru jego postach można by spokojnie powiedzieć, że jest to spoko, ogarnięty gość. Należy do tych 10% bardziej ogarniętych 14 latków :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Don Mateo: Sympatyczny,miły i ogarnięty jak na 14-latka.Chyba każdy twój post jest ON-TOPPIC.
Klocuch... Lubię go, bo pisze składnie i z rozumem. Czasami się rozpędzi za mocno, ale fajny z niego gość. Miło byłoby zobaczyć go na zlocie gdyby takowy się odbył.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hades, jest naprawde spoko. Nic do niego nie mam, potrafi się wypowiadać, poprawnie pisze, nic mu nie można zarzucić ;-)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Postanowiłem wypowiedzieć się o Donie Mateo, bo wywarł na mnie pozytywne wrażenie i zdaje się być zaprzeczeniem, że każdy czternastolatek jest tępym i infantylnym egzemplarzem. Co prawda jest dosyć krótko na forum, ale zaczął swój pobyt tutaj dosyć udanie. Oby jego pobyt tutaj trwał jak najdłużej i bez żadnych negatywnych ekscesów, bo mogą być z niego ludzie, o ile nie zejdzie na "złą" drogę. Pisze z głową, myśli nad tym co wysyła na forum, udziela się na shoutboxie a to się ceni. Widać jeszcze co prawda momentami zachowania charakterystyczne dla 14-latka, ale jest ich niewiele, poza tym wiek ma swoje prawa :-P Na razie jest dobrze, oby tak dalej.
Nivener to miły,umiejący się zachować,INTELIGENTNY,facet który pisze zawsze na temat,zakłada ciekawe tematy które cieszą się nie małą popularnością.Nie jestem na tym forum za długo ale wiem trochę o userach.
Nivener, co ja będę się rozpisywał. MT bez Niva to jak chleb z masłem bez masła xD Jeden z najbardziej kompetentnych osób na forum, nie ma tematu na który nie można z nim pogadać. Swoimi wypowiedziami potrafi skutecznie "zgasić" gimbaze, nie rzucając jednocześnie toną wulgaryzmów. Wzór moderatora. Nic tylko dziękować niebiosom że się tutaj zarejestrował.

Wiem że klocuch napisał posta, ale nie chce mi się pisać od nowa wiadomości
Dosia zarejestrował się tuż po mnie, tyle że nie był od początku aktywny. Jeden z najbardziej szanowanych przeze mnie użytkowników. Niestety nie udziela się już tak często jak kiedyś, z tego co wiem jakieś kłopoty z netem(?), ale mimo to mam wiele dobrych wspomnień, kiedy można z nim było pogadać na SB. Z zawodu obrońca krzyża, z zamiłowania fan kucyków, z obowiązku zajebisty gość.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich jest osobą, którą nie licząc Mafa i Niva (którzy są 'na świeczniku' i tego wymagają) najbardziej szanuję na forum. I nie chodzi nawet o staż (do tzw. Starej ekipy czuję respekt głównie przez 'gwiazdki'). Mnich wie co powiedzieć i nie daje sobie w kaszę dmuchać. Jest pomocny, ale też stanowczy. Stanowi idealny przykład dla reszty forum.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hades to z pewnością osoba, która potrafi się wypowiadać na dany temat i nie obawia się opinii innych, czy to tak, czy siak. Ogólnie robi wrażenie gościa pozytywnego.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Problemowicz.... Wydaję się być spoko. Nie miałem jeszcze okazji z nim dłużej pogadać, ale sądząc po jego postach i wypowiedziach na SB wywiera pozytywne wrażenie. Oby tak dalej ;-)
Obrazek They never fight alone...
Kamiloxin, na początku, jeśli masz na imię tak jak nick to witaj w klubie ;-) Widać, że nie od razu rzuca się "z mordą". Wręcz przeciwnie - koleś jest miły, dobrze się z nim pisze. Nie mam większych i mniejszych zastrzeżeń.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Problemowicz, nic mu zarzucić nie mogę, wysławia się odpowiednio, miły i ogarnięty facet. Większość jego postów jest pisana zgodnie z tematem. Niestety z powodu krótkiego pobytu na forum nie znam jeszcze was tak doskonale, więc niestety napisałem tyle co wiedziałem, nie należę do tych osób co zmyślają etc.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
DonMateo07PL to jeden ze świeżaków na MT. Rzadko go widuję na stronie (być może dlatego, że ja jestem rzadko dostępny :-P ), nie mam jakiegoś szczegółowego zdania wyrobionego na jego temat. Ma 14 lat, nie zauważyłem w jego zachowaniu niczego niestosownego, być może gdy poznam Go bliżej będę w stanie się bardziej rozpisać.
Gdy zaczynałem przygodę z MT, Sergio był bardziej aktywny. Pamiętam jego avek z Jasiem Fasolą, który wtedy pojawiał się w najistotniejszych momentach. Sergio nigdy się nie wychylał, nie spamował, nie jest niemiły dla innych, a jego posty zawsze mają wartość merytoryczną. Nie znam go bliżej, ani z SB, ani z dyskusji, więc nie mogę niestety napisać o nim nic konkretnego.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)