Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Co myślisz o...

Borg Nine to stosunkowo nowy użytkownik. Da się z nim wytrzymać. Ma pęd do nowych modyfikacji i muszę z całą stanowczością przyznać, że idzie mu to zaskakująco dobrze. Do MT dołączył jakiś miesiąc po mnie i od razu zaskoczył mnie jakimś modem. Bierze sobie do serca uwagi innych odnośnie jego modów i niejednokrotnie zdażyło się, że w ciągu jednego dnia potrafił wydać po 5-6 wersji moda tak, aby dostosować go do potrzeb wszystkich użytkowników. Ożywił to forum i choć miał nieliczne odpały na SB, złego słowa o nim nie powiem.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Tommy Gun...
Jest to bardzo sympatyczny i pomocny użytkownik. Był moim Wujkiem Dobrą Radą gdy miałem problem z BSV.
Podał mi link do starszej wersji programu i uczył mnie jak uruchomić go jako administrator :D .
Jest wielkim fanem Mafii i bardzo lubi Pistolet Maszynowy Tommy Gun.
Spolsczył parę modyfikacji np.Mission Packa w którym bez spolsczenia nie zrozumiałem ani słowa.
Tworzy też modyfikacje do Mafii II zmieniającą piosenki w stacjach radiowych.
Robiłem sobie żarty z jego nicku razem Bolt'em ale mi przeszło.
Bardzo go lubię za to że razem liczymy do miliona :D .

[quote=Tommy Gun]SB[/quote]
ŁOT IS SB?!
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
BorgNine... kojarzę go głównie z działu "Modyfikacje", bo tam się głównie udziela (jest nawet bodajże autorem kilku modów). Zawsze myli mi się z Tommy Gunem. Jak na nową osobę ma sporo postów na koncie. Nie dostał od nikogo ostrzeżenia, więc pisze z głową. Oby takich ludzi więcej!
Maf'a bardzo cenię sobie za jego obiektywizm. Nie można mu zarzucić, że trzyma czyjąś stronę. Jest zawsze bezstronny i reaguje niezwłocznie wówczas, gdy ktoś łamie regulamin. Pojawia się zawsze spontanicznie i odpowiedzialnie trzyma straż nad forum. Dopóki będą tutaj tacy ludzie, na tym forum nie będzie miejsca na trolowanie, spamowanie i inne hocki - klocki. Bezstronność i odpowiedzialność to cecha, którą powinien mieć każdy administrator.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Cóż... Tommy Guna kojarzę głównie z tego, że jako Pierwszy zaczął mi pomagać. Kojarzę Go głównie z kłótni z BorgNine'em:
(BG) - ...Tomigananie.
(TG) -Dzięki, Birgnone!.
Ogólnie spoko gościu. Zpolszcza Commision Moda. Rispekt! I mody recenzuje. Lubię go głównie za to, że zawsze jest dorosły, pomocny i ogólnie można z nim pogadać. Jednak najważniejsze jest to, że w kłótnię się nie miesza ani angażuje, więc z nim można budować przyjaźń.
Pozdrawiam.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Woodi czy raczej Sąsiad Woodi to jeden z najnowszych użytkowników. Jest aktywny, zwłaszcza w PBF. Raz nawet proponował ustalenie rekordu w największej liczbie użytkowników na raz. Posiada niebanalne wręcz poczucie humoru, które czasem miesza się z niezwykłą powagą, co świadczy o tym, że potrafi zachować dystans do tych dwóch cech, co dziś jest rzadkie, a wręcz niespotykane. Jest to jak najbardziej pozytywna cecha. Jego żarty może czasami wymykają mu się z pod kontroli, tak jak ostatnio, gdy na SB napisał 40-parę razy coś w stylu ,,Nie spamuj''.Nie pamiętam, jak to do końca było, bo nie jestem wzrokowcem (chyba, że chodzi o kobiety :mrgreen: ). Myślę, że jeżeli zdecyduje się zostać z nami w mafijnym miasteczku na dłużej, to w przyszłości będzie lepiej dogadywać się z innymi userami i ożywi całe forum. Nie tylko ,,Gry na Forum''. Póki co jestem do Sąsiada raczej pozytywnie nastawiony.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Tommy Gun. Czasami aż mi się nie chce wierzyć, że ma pracę, rodzinę i samochód. Trzyma poziom studenta, co wcale nie jest złe, bo potrafi zachować dystans i dostosować się do otoczenia. Jest chyba najstarszym userem na forum, całkiem miło się z nim rozmawia, mimo kilku idiotycznych kłótni na sb z innymi osobami, jest całkiem spoko. Stara się robić różne mody, ale lekko półżartem, lepiej mu wychodzi naprawa samochodów niż spolszczanie modyfikacji :) Zrobiłeś jedną z lepszych modyfikacji do Mafii 2, która odświeża radio, która bardzo mi przypadła do gustu.
Nikt nie jest idealny, można mieć więcej takich wad i zalet, a można innych.
Dobry z Ciebie człowiek, więcej takich.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Mateo jest perfekcjonistą. Czyli ''wszystko musi być idealne, jak nie to wyp****''. Takie podejście bardzo mi się podoba. Facet gada z sensem i na temat. Stworzył graficznego kopniaka do mojej ulubionej gry. Z tego, co wiem, to robi jeszcze 2 arcyprojekty do Mafii, zajmując się jeszcze robieniem filmów. Człowiek orkiestra - z marzeniami, pasją i jeszcze do tego ze zdrowym rozsądkiem. Jak zobaczyłem, że ma dopiero 16 lat, to pomyślałem sobie: ''O kurw*! 16 lat, a wypowiada się stylem, którego nie powstydził by się nawet profesor filologii z 30- letnim stażem i jeszcze taki ogarnięty... patrząc na niego, mogę ze spokojem powiedzieć, że on za dwa lata pójdzie głosować. Mam ogromny szacunek do tej osoby i mam nadzieje, że w przyszłości będzie więcej takich użytkowników.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
DMateo07... Mój ulubiony moder, tworzy The Lost Family Mod, Nev buildings Textures Mod, machinimy i wiele innych. Zawsze ci pomoże, o każdej porze. Uwielbiam czytać najmniejsze przecieki, a nawet jak narzeka to każdy wie, że On MA określony powód. Uwielbiam czytać temat w modach o TLFM. Przeczytałem cały ok. 5 razy, a FB jeszcze więcej. Gdy go nima to wierzę, że pracuje nad TLFM lub NBTM. Bardzo go lubię za charakter. Ma niby 16 lat a zachowuje się jak przynajmniej 25 letnia osoba studiująca prawo. Gdybym tylko mógł otrzymać jeden post. Jeden post. Jeden post, w którym napisze " The Lost Family Mod ukończony! Można pobrać z...". Pamiętam, gdy odpisywał po chwili, zawsze. Użytkownik anioł. Do ekipy go!
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Tommy Gun... czyli wzór do naśladowania dla najnowszych użytkowników naszego forum. Ustanowił rekord w jak najszybszym nabijaniu postów. W ciągu 3 miesięcy zebrał ich ponad 300! Na forum spotkać go można niemal zawsze, widać jak bardzo lubi to miejsce.
Najczęściej udziela się w dziale modyfikacji, które z resztą sam z powodzeniem wypuszcza co jakiś czas. Bierze też udział w zabawach, w tym najpopularniejszej z nich, czyli "wyliczance do miliona".
Jednak sama aktywność jest niczym, jeżeli treść postów jest niespójna - tego u Tommy Gun'a nie uświadczymy. Jest w stu procentach ogarniętą osobą, dojrzałą, zawsze wypowiada się na temat, odpowiednio przy tym argumentując i trzyma się swoich zasad. Jest tolerancyjny, ma poczucie humoru i potrafi się dogadać ze współtowarzyszami naszego mafijnego zakątku internetu. Czasem jest nieco porywczy, ma skłonności do wdawania się w niepotrzebną dyskusję (tylko raz taka sytuacja miała miejsce) ale jak na prawdziwego mafioza przystało to pozytywna cecha.
W gruncie rzeczy uważam, że stanowi on teraz nieodłączny element forum, a w zasadzie jego społeczności. Jest najbardziej aktywnym użytkownikiem. Bez niego forum znów mogłoby się stać nieco opustoszałe, jak za czasów gdy sam tutaj dołączyłem (zaledwie dwa miesiące wcześniej).
Bolt to jeden z moich faworytów. Jest bardzo aktywny, lecz nie dba o tytuły. Wypowiada się z sensem i tylko wtedy, gdy coś ma do powiedzenia. Nie kryje się z powiedzeniem tego, co mu na wątrobie zalega. Bardzo go sobie cenię za bezstronność. Sprawy forum bierze sobie do serca, o czym świadczy fakt, że założył kanał na YT specjalnie dla MafiaTown. Jest niezwykle ogarnięty i mam dla niego wyrazy szacunku.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Tommy Gun to jeden z użytkowników, którzy zawitali w nasze skromne progi stosunkowo niedawno, jednak w przeciwieństwie do wielu innych nowych twarzy został z nami na dłużej i regularnie pojawia się na forum. Nie wiem w jakim jest wieku, ale po jego stylu pisania wnioskuję, że to inteligentny gość, który nie wpadł tu robić bałaganu, ale by coś wnieść w to community. Bardzo aktywny w dziale modyfikacji, jak widać sam się nimi zajmuje i tworzy różne mody, a to się chwali - każdy kto nie pozwala zapomnieć o Mafii tworząc mody do niej zasługuje na pochwałę. Jeżeli nie zejdzie na złą drogę to będzie z niego na forum sam pożytek ;) Oby więcej takich userów!
O, Nivek :) Ktoś, o kim mogę coś naskrobać, bo znam go tu już trochę. Tych nowych twarzy nie kojarzę.
Niv to przesympatyczny i pogodny gość, który potrafi się wkurzyć (ale to chyba raz na rok). Tego Twojego wejścia smoka w 1 liceum, po którym Cię zawiesili, nie zapomnę ^^ Często mi się to przypomina jak o Tobie pomyślę.
Kiedyś, za czasów moich nocnych "służb" na SB był jednym z częstych bywalców, także można było słowo zamienić.
Aktywny użytkownik, dobry modek, nic do zarzucenia :) Pozytywny gość.
Obrazek
Gangster, czyli... Kasia? Zawsze byłem pewien, że jesteś płci męskiej, jednak kiedyś się zdziwiłem. Poznałem Cię dokładniej z rok temu na shoutboxie. Pamiętam jak wtedy wszyscy czekali na Twoje zdjecie :-) Całkiem sympatyczna dziewczyna, przesiaduje głównie na shoutboxie, musi być święto, żeby udzieliła się na forum. Jeden z weteranów MafiaTown. Mimo, że jej lata świetności dawno minęły to nadal się trzyma i nie spada. To się ceni. Czasami jesteś dość sarkastyczna, tym samym zabawna, ale ktoś taki musi być, bo byłoby zbyt nudno.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
DMateo07 - weteran MT. Zawsze służy pomocą, najbardziej go kojarze z jego świetnych modyfikacji oraz machinim, które niegdyś tworzył na youtube. Kulturalny i sprawiedliwy, MT bez niego nie byłoby tym samym miejscem.