Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Co myślisz o...

Kamiloxin- porządny chłop niczym poczciwy Corleone z Avka :)
Zawsze cos napisze o mojej twórczości więc ma bardzo wyrafinowany gust (joke :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )- na serio, jeden z porządnych ludzi na tym forum (a niewiele tu takich jest).
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Glukkon jest bardzo fajnym userem, dobrze mi się z nim rozmawia na SB i jako jeden z "nowych" wyróżnił się pozytywnie na tym forum. Jest kreatywny, bowiem tworzy wesołe animacje - czyżby szykował się nam nowy Bartek Kędzierski? Kto wie, kto wie... :-F
Podziwiam go za talent. Dla mnie jest spoko gościu :).
Obrazek
Mr. X vel Alphonse Brown spoko gość, który gdy trzeba potrafi rozśmieszyć, ale też i pogadać na poziomie. Imponuje znajomością języków obcych i zainteresowaniami z zakresu wybielania społeczeństwa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ;-)
Obrazek
Grisha gości na MT praktycznie od początku, jednak nie miałem okazji z Nim dłużej porozmawiać. Po kilku krótkich rozmowach uważam, że koleś jest spoko, mam jednak nadzieję, że uda mi się z Nim porozmawiać i bliżej go poznać. :->

P.S.: Właśnie mi się przypomniało, że ma urodziny tego samego dnia co ja :-P
Товарищ Серджйо :mrgreen: jest bardzo sympatycznym użytkownikiem, jednak niezbyt dużo o nim wiem. Widzę, że jest całkiem w porządku i ma poczucie humoru (o czym świadczy posiadany kiedyś avatar z Jasiem Fasolą). Może kiedyś będę miał okazję bliżej go poznać.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Johnny to jeden ze stałych bywalców na MT. Pomimo młodego wieku wygląda mi na osobę, która ma swoje poglądy i chce ich bronić, a to bardzo dobrze. Orientuje się w polityce (o ile dobrze pamiętam sam chce być w przyszłości politykiem), kibicuje Pogoni z rodzimego Szczecina (kibicowanie drużynie ze swojego miasta to również na plus) no i jest obdarzony poczuciem humoru i wyobraźnią, czemu dał wyraz tworząc serial "Taksówkarz Tomasz". Często irytowały mnie jego chemiczne zagadki w temacie "Zagadki", z chemii jestem totalna noga, więc na nic nie szło odpowiedzieć, tym bardziej, że Johnny wrzucał jedną chemiczną zagadkę za drugą :-P Do tego czasem rzucała mi się w oczy taka swoista naiwność, dotycząca świata nas otaczającego. Mówię tu o postach na przykład dotyczących polityków i rządu (w temacie o ACTA), czy też o paru innych, których jednak teraz nie chce mi się wyszukiwać. Ale zwalam to na karb wieku, z upływem lat ta naiwność powinna przeminąć :P

Ogólnie użytkownik w porządku, nie robi syfu i umiejętnością dyskusji wnosi coś na nasze forum, a to się ceni.
Niv, twardy jak skała moderator. :P Bardzo fajny użytkownik, który jest z Nami już od naprawdę dłuższego czasu( i ma chyba ten sam avatar od początku, co dla mnie jest niemożliwe). Ma zamiar iść na politologię angielską, jeśli dobrze zapamiętałem. Później nauczycielem i udzielać korepetycji. Nie ma zamiaru mieć bogatej żony xd.
Ostatnio dużo się udziela na SB. Bardzo miło się z nim gada. Użytkownik i moderator na szóstkę !
Obrazek
Czarek, użytkownik który "na moich oczach" wyrósł z trolla, na porządnego obywatela. Ogólnie spoko chłopak, gra na basie (być może kiedyś sie nauczy grać tak jak "wujek" Steve), słucha metalu, pier***li zasady (po za regulaminem MT :-F) i nie jest frajer. Nie mam do niego zastrzeżeń.
Dosia, Dosia, Dosia. Kiedy zarejestrowałem się na forum z początku myślałem, że to laska :mrgreen: Sprawował wtedy funkcję modka i w kilku sytuacjach mu podpadłem, ale teraz chyba jest już ok. Nie jest już tak aktywny na forum jak kiedyś, ale od czasu do czasu coś mądrego napisze :-)
Obrazek
Pamiętam RG z czasów kiedy byłem Bezdomnym na forum, potem nagle zniknął... I pojawił się. Nic o nim nie wiem takiego, ale jest spoko (czasem jakiś niepotrzebny komentarz się tylko wyrwie) :D

PS: Ja też myślałem kiedyś, że Dosia to kobita. :-F
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Szczerze mówiąc, kiedyś nie przepadałem za Hadesem. Miał na swoim koncie kilka wypowiedzi, które potrafiły zirytować :-P
Wszelkie nieporozumienia zostały na szczęście wyjaśnione - od tamtego czasu, Hades udziela się częściej na shoutboxie, można z nim całkiem fajnie porozmawiać. Ogólnie okazał się porządnym użytkownikiem, mam nadzieję, że nic się w tej kwestii nie zmieni (jakby co, lupara czeka :-P ).
muore il bandito, la mafia vive
Mnich gości na MT od początków tejże strony. Z tego co pamiętam, a pamiętam dobrze ma na imię Przemek ;) Często gęsto udziela się na forum, jego wypowiedzi są przesiąknięte inteligencją. Nie bez powodu został Użytkownikiem Roku 2009 i 2010. Często piszemy razem na SB, gdy Mnich jest dostępny na strone nie można się nudzić. Według mnie najbardziej wartościowy użytkownik na MT. Wzór dla młodszych stażem użytkowników!

EDIT: Użytkownikiem roku 2010 była Kasia, poj**ało mi się :mrgreen:
Sergio - Jak na forum jestem od niecałego miesiąca to jakoś już go znam :-F W miarę fajny, miły i przyjemny gość. Potrafi mądrze prowadzić dyskusje na różne tematy oraz dość często siedzi na SB. Ogółem spoko gość.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Też uważam dona za "spoko-gościa" jak to się tu często określa :-F Jak na żółtodzioba mądrze gada. Wiem, że jest Majnkraftowcem i publikuje machinimę na YT. W tej ostatniej fali przybyszów uważam go za wyróżniającego się wysoką inteligencją, bo z resztą nie ma o czym gadać (wyjątkiem od reguły jest jeden gość, którego nicku z grzeczności nie podam :-P)
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hades, mój bogu :-P
Spoko z niego gość, jest miły i "prawidłowo" udziela się na forum. Nie będę się rozpisywał ale to użytkownik na + ;-)