Ciekawostki w grze...

dziwne, że na tej czeskiej stronie wyświetlają mi się polskie reklamy :-/
Krystian napisał(a):
może się okazać, że zginie, zanim dojedzie do celu...


Haha ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
W misji Śmietanka na Kawie po tym zakończeniu, w którym morello spada z mostu, możemy podjechać do wraku tego samochodu i sobie go dokładnie pooglądać.
Obrazek
Mało tego ;-) Można jeszcze przez niego sobie swobodnie przejść xD
A tego nie wiedziałem. Ale przynajmniej twórcy go zostawili. Za to im się szacunek należy!
Obrazek
To tak jak w GTA VC w wodzie pływał (?) koleś w betonowych butach :P
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Kiedy włączy się drugie zakończenie, gońcie Morello w stronę mostu, ale zatrzymajcie się jakieś 100 metrów przed mostem i wysiądźcie z auta. Potem biegnijcie w stronę Morello, wtedy on też wysiądzie z wozu i będzie można go załatwić z lupary ;p
Wow o takim zakończeniu tej opcji nie wiedziałem :-) ehhh ta gra ciągle mnie zaskakuje :->
ja go ostatnio rozstrzelałem na ulicy, bo sie zaciął o plot od lotniska i Sam z okna do niego sięgał i go zastrzelil bez wysiadania .
Obrazek
Ja często robiłem tak, że jak jechał na most, to za hotelem Clarka (jak jest ta łukowata droga) skracałem sobie drogę przez tą zieloną trawkę...blokowałem jego samochód. Jak już nie mogli się ruszać to goryle wyskakiwali - wykańczałem ich a później Morello ;-)
A mnie raz się zdarzyło tak, że zablokował się na tej drodze wiejskiej i zaczął biegać po autostradzie a jego goryle siedzieli nadal w aucie, potem rozwaliłem gościa luparą, pewnie to jakiś bug.
We FR jeżeli potrącimy Gangstera (ale nie zabijemy) a w pobliżu przypadkiem mamy blokadę policyjną to gangster zacznie strzelać do policjantów ach ich zabije :-D (obserwacje polecam prowadzić z Black Metal) :
Jak się pojedzie do tego baru gdzie trzeba było zabić sergio jr.{tego gdzie Pauliemu zaciął się thompston} to tam na wodzie gdzie są skały do tańczy prawie goła baba a obok pływa zielony potwór morski 8-) 8-) .
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
kaj napisał(a):
Jak się pojedzie do tego baru gdzie trzeba było zabić sergio jr.{tego gdzie Pauliemu zaciął się thompston} to tam na wodzie gdzie są skały do tańczy prawie goła baba a obok pływa zielony potwór morski 8-) 8-) .


A to ciekawe, zapodasz jakiegoś screena?
Obrazek
kaj napisał(a):
Jak się pojedzie do tego baru gdzie trzeba było zabić sergio jr.{tego gdzie Pauliemu zaciął się thompston} to tam na wodzie gdzie są skały do tańczy prawie goła baba a obok pływa zielony potwór morski 8-) 8-) .


ale to jest jazda ekstremalna xp
zresztą wszyscy to znają - jedno z zadań polegało na uwolnieniu jej :P
cron