Ciekawostki w grze...

dzis wlaczylem sobie misje chwila relaksu. zabilem wszystkich straznikow w porice. i jak spakowalem te kartony z cygarami to odjechalem bez problemu , ale od razu zaczeli mne scigac gangsterzy, dobra zabilem ich wraz z pauliem i samem gdy doejchalem na miejsce spotkania. ale pozniej do jaj rozwalilem samowi lassistera, a uto wybuchło a sam wsiadl do niego i zniknał :mrgreen: , ale auto zostało w miejscu.
nie wiem czy tez to znacie , ale mozna podsluchac krotkiej rozmowki ochroniarzy prokuratora w misji owiedziny u bogaczy. dwaj ochraniarze rozmawiaja sobie o wczorajszym zachowaniu pewnego irlandczyka w barze nawet troche smieszne jak gadaja.
mr.Vegas napisał(a):
mozna podsluchac krotkiej rozmowki ochroniarzy prokuratora w misji owiedziny u bogaczy. dwaj ochraniarze rozmawiaja sobie o wczorajszym zachowaniu pewnego irlandczyka w barze nawet troche smieszne jak gadaja.


Znam to :P Strażnicy kozaczą a chwile później dostają kulke w łeb :lol:
muore il bandito, la mafia vive
mr.Vegas napisał(a):
ale pozniej do jaj rozwalilem samowi lassistera, a uto wybuchło a sam wsiadl do niego i zniknał :mrgreen: , ale auto zostało w miejscu.


Się twórcy nie przygotowali, że ktoś może coś takiego zrobić :D Może myśleli, że każdy tylko raz przejdzie Mafię :P
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Aha jeszcze w misji ODWIEDZINY U BOGACZY. Tam gdzie zaczynamy misje idziemy w lewo chowiemy sie za zywoplotem i rozwalamy 1 bodyguarda. niedaleko miejsca gdzie go zalatwilismy jest wlacznik oswietlenia, moze go wylaczyc,a wtedy przyleci ten gosciu co chodzi przy wejsciu do domu , abo wlaczyc swiatlo, a my go od tyly basebolem
To to już jest stare :lol:
Albo w Czystej grze. Jak jedziemy tą wyścigówką do Lucas'a Bertone, to na moście jakiś koleś chce spaść, możecie zauważyć dyskuję pomiędzy ludźmi itp.
Obrazek
Jeżeli we FR ukradniemy mafiosom samochód to zaczną gonić cię każdym podstawionym autem np. Flower Power'em, truckiem, fire truckiem, nawet Boltem Ace...
Blitzkrieg1410 napisał(a):
np. Flower Power'em...


Jeżeli ty nie zaczniesz nim grać we FR, to napewno cie nim nie będą gonić.
muore il bandito, la mafia vive
Sk1bA_ napisał(a):
To to już jest stare :lol:
Albo w Czystej grze. Jak jedziemy tą wyścigówką do Lucas'a Bertone, to na moście jakiś koleś chce spaść, możecie zauważyć dyskuję pomiędzy ludźmi itp.

to twoje tez nie jest nowe... :mrgreen:
Jestem nowym użytkownikiem na forum, dugo byłem gościem bo nie chcialo mi się rejestrowac. Także nie wiem czy było to już pisane czy nie. Inni też powtarzają rzeczy które tu już były. A mafie przeszedlem już z 7 razy i znałem prawie te wszystkie rzeczy o których tu pisaliście, czytałem tu również dużo, ale nie wiem czy gdzies to juz było wiec napisałem. :!: :!:
Mnich napisał(a):
Blitzkrieg1410 napisał(a):
np. Flower Power'em...


Jeżeli ty nie zaczniesz nim grać we FR, to napewno cie nim nie będą gonić.


Blitzkrieg1410 napisał(a):
]to zaczną gonić cię każdym podstawionym autem np. Flower Power'em, truckiem, fire truckiem, nawet Boltem Ace...



słuchanie ze zrozumieniem się kłania... xD
Ja bym powiedział, że ''czytanie'' :lol:

//Sorry za OT.
Obrazek
Blitzkrieg1410 napisał(a):
Mnich napisał(a):
Blitzkrieg1410 napisał(a):
np. Flower Power'em...


Jeżeli ty nie zaczniesz nim grać we FR, to napewno cie nim nie będą gonić.


Blitzkrieg1410 napisał(a):
]to zaczną gonić cię każdym podstawionym autem np. Flower Power'em, truckiem, fire truckiem, nawet Boltem Ace...



słuchanie ze zrozumieniem się kłania... xD


Podstawionym...a wiesz że nie podstawionym PRZEZ CIEBIE też zaczną?? Można to interpretować na różne sposoby :lol:
muore il bandito, la mafia vive
Ja mam tak, że jak zabiorę im Auto, to zaczną mnie gonić na pieszo... :-?
Obrazek
Sk1bA_ napisał(a):
Ja mam tak, że jak zabiorę im Auto, to zaczną mnie gonić na pieszo... :-?

muszisz obok ichjauta zaparkowac inne... ale tak, żeby mogli wyjechać
W misji wycieczka na wieś, gdy rozjedziemy policjantów ze strzelbami możemy podziwiać fruwające parasolki :D
Tak apropo gangsterów mnie gonili Crazy Horsem! :D Oto krótki filmik który zrobiłem: http://w639.wrzuta.pl/film/7WUSe7PICgL/gangsters
Sewer napisał(a):
W misji wycieczka na wieś, gdy rozjedziemy policjantów ze strzelbami możemy podziwiać fruwające parasolki :D


możesz uściślić? :-P

W misji "Świetny interes" przy wejściu do parkingu, po lewej stronie jest "budka" (nie wiem jak to nazwać) i jakiś koleś w środku, jak zajrzymy tam przez okno, to po prawej stronie, w rogu stoi shotgun... ciekawe po co ktoś go tam zamieścił, skoro drzwi do tej "budki" są wiecznie zamknięte?:p
cron