Ciekawostki w grze...

Kevin napisał(a):
Spoko :) A widzicie te skrzynie na tym "podwórku"? Wskoczcie na ten jakby pierwszy poziom, a potem spróbujcie wskoczyć na tą najwyżej położoną :)


No i co? Trzeba się dostać na balkon i tyle... ja tak przechodziłem misję, a jak jest jakis inny sposób to mi powiedzcie :->
E, e, e! Nie chodzi mi o te skrzynie, tylko te, co leżą pod płotem. Jeśli wespniemy się na tą najwyższą to zaczniemy spadać (prawie) w miejscu i stracimy trochę życia :)
Hehh Kevin zaskoczył mnie bardziej niż Woncki :lol: :lol: :lol: :lol:
muore il bandito, la mafia vive
jeszcze jedna ciekawostka do motelu ckarka. Raz probowałem przejś się po górach i zobaczcie co z tego wyszło: http://pl.youtube.com/watch?v=rdfwq9Uhsps
jak juz szukasz w ten sposob ciekawostek to sprubuj wskakiwac na auta i z auta przeskakiwac mury czy wskakiwac na niewielkie budynki (ja tak robilem i znalazlem w ten sposub kilka uliczek co zreszta napisalem an firum).
Jesli niewiesz jak to zrobic to napisz na PM i ci wszystko wytlumacze :-D

a co do gor to juz to znalem wskakiwalem tam juz ;-)
Murphy był optymistą.
wawrzus napisał(a):
jak juz szukasz w ten sposob ciekawostek to sprubuj wskakiwac na auta i z auta przeskakiwac mury czy wskakiwac na niewielkie budynki (ja tak robilem i znalazlem w ten sposub kilka uliczek co zreszta napisalem an firum).
Jesli niewiesz jak to zrobic to napisz na PM i ci wszystko wytlumacze :-D

a co do gor to juz to znalem wskakiwalem tam juz ;-)


nic z tych rzeczy. wiem jac coś przeskoczyć za pomocą samochodu, jednak jest tam niewidzialna ściana, która kończt się w tedy, gdzy zaczynają się góry...
LOL!

http://i43.tinypic.com/w9w748.jpg

http://i40.tinypic.com/x5rq5t.jpg
Obrazek
Błąd czy sam podmieniłeś modele? :mrgreen:
Znalazłem na mafiascene.
Obrazek
Dzięki takiej właśnie podmianie modeli można stworzyć bardzo dużo dziwnych i śmiesznych scen :)

Obrazek

Pani Berta przesyła pozdrowienia :D
Ymm...pamiętam to stare, dobre podmienianie postaci...jednak zawsze najgorszy jest głos, który pozostaje nawet w innym ciele :-P
muore il bandito, la mafia vive
Wszystko sprawdziłem :P
A ja mam coś co mnie zszokowało :shock:
PAULI został zamurowany w chodnik :lol:
Podczas misji "Rutynowe Zadanie" w drugim miejscu gdzie zbieramy haracz za ochronę ( przed hotelem na wsi ).
Gdy Pauli wchodzi do pomieszczenia to trzeba czekać, najlepiej zgasić auto, jak tylko się otworzą drzwi trzeba szybko nacisnąć klawisz akcji :mrgreen:
Jak się wsiądzie do auta to on się "Odmuruje" .
Zaraz dam screen'a.

Obrazek
Obrazek
Pamiętam to :-) Przydażyło mi się tylko raz ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Na pewno w misji "Kampania Wyborcza" gdy strzelaliście z wieży więziennej do polityka, zauważyliście auto. Ciała zabitych też tak szybko (chyba) nie znikają. A jednak :-P :-P :-P Postanowiłem sprawdzić ten "biały" dom polityka. Wjechałem przed dom a tam pustka :lol: Ani ciał, (mimo, że zabilem 3 ludzi :mrgreen:) ani śladów krwi, auta też nie było. A co się stało z tym (nie pamiętam nazwy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:) takim czyms z mikrofonem... kurcze naprawde zapomnialem nazwy :mrgreen:. Tak szybko by posprzatali ??

PS. Na pewno kazdy to wie ale napisze :mrgreen:. Mianowicie gdy jestesmy na tej wieży, spojrzymy w prawo na dół możemy zobaczyć gostka pracującego przy motorówce :roll: zawsze można zestrzelić jednego więcej :lol: Tym bardziej, że wystarczy na niego jeden celny strzał i wpada do wody :mrgreen:
TommyGangsta napisał(a):
Na pewno w misji "Kampania Wyborcza" gdy strzelaliście z wieży więziennej do polityka, zauważyliście auto. Ciała zabitych też tak szybko (chyba) nie znikają. A jednak :-P :-P :-P Postanowiłem sprawdzić ten "biały" dom polityka. Wjechałem przed dom a tam pustka :lol:


Jest tak ponieważ gdy kończysz misję wychodząc z więzienia, nagle wszystko staje się nowym zadaniem.
Po co zresztą zostawiać ciała jeżeli występują one tylko w jednej scenie.
muore il bandito, la mafia vive
cron